Кумася• 30 ноября 2024
Просто понити. Війна, перспективи, чоловік тюфяк
Відразу щоб не було питань, як виїхати чоловік може? - виїхати може законно
Але чи то не хоче, чи лінивий
Маємо дитину підлітка
Мене так все турбує - що далі, куди дитині вчитися, так стомилась якось думати про це
Був період - думаю ну все. Залишаємось в Україні. Якось пристосуємось, все закінчиться.
А зараз розумію, що це не закінчиться для нас добре. Не встоїмо зараз. Не буду тут про політику. Це особисто мої думки в прогнози
Живемо добре. Заробляємо достатньо.
Тобто дуже така хороша зона комфорту, до якої йшли.
Батьки тут
Звичайно в нашому віці все покинути складно. І там працювати зможе спочатку тільки він. Мені тільки перевчитися.
Але мене так це все вивертає
Бісить, що не бачу від нього прагнення щось змінити- хоча можливостей навіть виїхати просто- більше ніж у багатьох.
Бісить що як я починаю ці теми він мовчить , киває і все
Таке враження, що він сів в болото і йому плювати, що буде з його сімʼєю далі.
Є дім, є робота, є шо їсти, не бідно живем… і все
Не хоче брати на себе відповідальність
Я й сама боюся. Але підтримки від нього 0
В кого ще так?
Але чи то не хоче, чи лінивий
Маємо дитину підлітка
Живемо добре. Заробляємо достатньо.
Батьки тут
Але мене так це все вивертає
Не хоче брати на себе відповідальність
В кого ще так?
Кумася
• 30 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Все ясно з вами)))) хто там все тягне, то це ваш чоловік, а ви - берегиня домашнього вогнища і без нажимання на кнопки побутової техніки, розвезення дитина на непотрібні кружки і створення хаотичної активности він все втратить, буде голодати, жити в бруді і врешті-решт стане повним бомжом десь на теплотрасі. Все на вас тримається, а він дурак, ідіот, нездара і навіть носки не знайде)
Ну нехай
Вам по ту сторону екрана видніше
Тяжко змиритися, що жінка в нашому суспільстві може щось значити
Розумію
Вам по ту сторону екрана видніше
Розумію
Ответ дляКумася
Окей
Якщо з самого початку, що із більш глобального
Ми часто щось купували продавали із нерухомості
Всі ці моменти- знайти квартиру, прийняти рішення, що от давай будемо купувати щось більше, це продамо, де знайти, в якому районі, який жк… ремонти,
Потім дитина підростає- давай будинок. Добре. Ділянка, де, що.. це бумажна волокіта- цим всим займалася я. Будівництво, планування
Звичайно, я не кажу, що я прямо все бігала всюди. Він завжди був поруч. Допомагав, контролював, привозив, сидів з малою
Але я маю на увазі ось такі рушійні рішення в сімʼї приймала я. Домовитися, взнати, це все якось було на моїй ініціативі. Він просто робив, що скажуть, але робив якісно. Я не кажу, що він в мене дурний. Просто він не тягне нас вперед. І назад не тягне. Він просто стоїть
Тобто ви просто придумували і казали що йому робить для вас же, і він це робив, виконував всю роботу за вас і для вас) знайшли просто дурачка. капєц, це дуже сильно канєшно. А воно йому може і не треба було взагалі)
энциклопУдия• 30 ноября 2024
У мене чоловік такий же((. Коли це тільки назрівало все, і ми були молодші, були сили і бажання виїхати. Але ж воно перелякане: шо я там буду робити, каже. Заробляє руками, там точно так зміг би. Мій диплом на той час мав якийсь статус у Європі. Мову б вивчила. Так, батьків шкода... Але згодом би забрали і їх. Коротше кажучи, не може він без мами і тата. Сам їхати не хотів, боявся що розпадеться сім´я. От тепер лікті кусає, що не погодився. Бо невиїзний. Тепер він би усе зміг заднім числом🤬. Говорить, як усе закінчиться, то поїдемо. Але навіщо тоді??? Мені тут подобається як місце для життя. Хотілося б якоїсь безпеки під час війни.
Ответ дляКумася
Ну нехай
Вам по ту сторону екрана видніше
Розумію
Вам по ту сторону екрана видніше
Розумію
Якісь ви аргументи приводите, які постійно змінюються) З початку ви все тягнули як справжній мужик, а чоловік був лежень, тепер ви перейшли на сторону ’жінка в родині, слабий пол, дискримінують жінок’. Це як?
Скляна миша• 30 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
А потом окажется, что она ему внушает, как неоценимо ее присутствие в его жизни, а он считает ее немного умнее мерилин монро)
Ответ дляСкляна миша
Сподіваюсь що до кінця внушити не вийшло і в бідолахи є шанс) Думаю ви праві, там 90% її тяжких трудів для родини це оце внушання))))
ПушАпница• 30 ноября 2024
Ответ дляКумася
Ігнорую що? Що незрозуміло в цьому визначенні?
Ну виходить, що у словосполучення ’побутовий менеджмент’ Ви вкладаєте підбір нерухомості
энциклопУдия• 30 ноября 2024
Ответ дляСкляна миша
Відійдемо від теми. Хіба у Мерилін Монро не високі показники інтелекту??? Чи я щось не так розумію 😄
Скляна миша• 30 ноября 2024
Ответ дляКумася
Ну нехай
Вам по ту сторону екрана видніше
Розумію
Вам по ту сторону екрана видніше
Розумію
Автор, не обижайтесь, но среднестатическая советчица это работающая жена и мать и хозяйка дома. Еще, судя по темам, эксперт во многих областях. Надеюсь, вы не в коме)
Кумася
• 30 ноября 2024
Ответ дляПушАпница
До чого тут нерухомість до побутового менеджменту?
Я теж підшукувала до війни об´єкти, займалася паперами, а моєму воно й не треба, бо ремонти на ньому. Знаєте, шукати квартиру і вибирати меблі цікаво, а робити ремонт - геморойно.
Так ремонти і були на мені теж. Бо коли ти робиш його не перший раз- то вже помалу розбираєшся.
А побутовий менеджмент - тут щось сміялися про гуртки. Не знаю, що так смішно. Знайти нормальний гурток чи тренера, повози туди дитину, коли в тебе робота і купа дзвінків. Не забути замовити воду, не забути здати ножі в заточку, не забути записати дитину планово до стоматолога, не забути коту дати ліки, не забути коли в тебе що закінчилося в холодильнику і що готувати, не забути здати авто в сервіс, не забути ще багато чого
Окей , звісно, навіщо йому це все. Він сам може жити як король на доставках , не паритися ножами, водою і віддати кота мамі. То може нехай живе сам і не париться. Навіщо сімʼя.
Скляна миша• 30 ноября 2024
Ответ дляКумася
Вы прям стояли с кистями и краской и ложили паркет? А плитку умеете?
Удачная• 30 ноября 2024
Ответ дляКумася
Ок, уявіть, що ви маєте можливість
Чоловік вихідний - не треба тису, чи комусь на лапу
Сідай і їдь
Гроші є
Продати все- вистачить на 1 рік спокійно для нормального життя там. От прям не гіршого, ніж тут, бо ціни я знаю
Дитині якщо вступати вчитися- то краще зараз їхати туди
От скажіть- ви б не поїхали?
Так, кошти закінчаться
Треба думати
Житло купувати і за інші суми зовсім
Але ж не голий босий їдеш. Спочатку складно, але я вважаю гроші і можливість виїзду - це вже 50% успіху
Ну от чесно, я не хвалюся, але чи у всіх є така можливість?
Сідай і їдь
Гроші є
От скажіть- ви б не поїхали?
Так, кошти закінчаться
Треба думати
Житло купувати і за інші суми зовсім
В мене кілька моїх знайомих родин повернулись зі США в Європу, потратили хмару грошей+ працювало дві особи, причому в усіх випадках Штати то була їх мрія, але Америка зараз і років 20 тому це різні речі. Одна річ коли ви молоді і життя попереду і ви лише стартуєте, і зовсім інша коли ви вже налагодили своє життя , хороший дохід і маєте певні хороші умови для життя, і тут гоп - починати все з нуля, знову рвати жили вже не в такому молодому віці і зовсім без певності в майбутньому в чужій країні. Ні, у вашому випадку а тим паче в США я б не їхала, тільки якщо конкретно на певну хорошу роботу, яка мене там чекає. З вашими даними це серйозний ризик, і як не вигорить - вашій дитині поступати + жити за щось треба, я прихильник стабільності. У вашому випадку давала б дитину вчитись за кордон, не розумію що одне має до другого? Хороший дохід в Україні дасть можливість їй навчатись за кордоном. Поки є гарний дохід вдома, я б сиділа на попі. До речі, яка робота мала б бути для чоловіка в США і орієнтовно яку він зараз має в Україні? Це часом не з бізнесу /керівна особа +- їхати на фізичну роботу там?
Кумася
• 30 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Як не треба то чого робив? Щось зараз не жаліється пити каву на ґанку зранку і мати світло в хаті коли хоче
Так не жаліється, що й їхати нікуди не хоче
Love_Love_Love_• 30 ноября 2024
Ответ дляСкляна миша
Я этого и боялась . Может, муж не такой уж клинический дебил и понимая знания автора и любовь к свершениям, все же немного умнее барана?
Та він взагалі не дибіл, я прекрасно його розумію.
Я взагалі вперше тут в шоці з того нашо людина в США зібралась, я навіть мамочкам одинокам писала варіанти як можна переїхати.
А тут вопше якийсь брєд.
А якщо чоловік мову не знає то взагалі.
Нє, ну ви сидите в себе в домі, все у вас є, а вам говорять брати щаначку в 150 к, їхати на інший континент до свекрухи пазати, ви б поїхали?
А тут вопше якийсь брєд.
А якщо чоловік мову не знає то взагалі.
Кумася
• 30 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Що ви хочете мені доказати?))) до чого ваші оці нариси?)
Love_Love_Love_• 30 ноября 2024
Ответ дляКумася
Ну нехай
Вам по ту сторону екрана видніше
Розумію
Вам по ту сторону екрана видніше
Розумію
На разі ви нічого не значите крім безумнихідей і шансів які ви профукали
Кумася
• 30 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
От ви би такого запакованого на все готове підібрали, правда?)))
Розчарую) ви не я, і така жінка, як ви йому буде не цікава
Кумася
• 30 ноября 2024
Ответ дляСкляна миша
А ви що клали в своєму житті? Що вмієте ви?
ПушАпница• 30 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А тут вопше якийсь брєд.
А якщо чоловік мову не знає то взагалі.
А тут вопше якийсь брєд.
А якщо чоловік мову не знає то взагалі.
Це якраз той випадок, коли краще хай дійсно дочка сама вирішує. А то мамці вкурвилося, то всі мають своє життя тепер похерити, причому фініта в цій авантюрі навряд чи буде позитивна. Просто просруться гроші і нерухомість
Love_Love_Love_• 30 ноября 2024
Ответ дляКумася
Скажіть будь ласка, ваш чоловік знає мову англійську?
Планшетница• 30 ноября 2024
Ответ дляКумася
Ну мені лише 37
Так, половина продуктивного життя в сраці. Але ж я планувала оце все в країні. Як і всі ми. Є ще половина життя, яке ти можеш прожити інакше
Робота-є варіанти власної справи там, або курси. Ті, що мені треба - 8 місяців.
Тобто варіанти куди і що робити в мене приблизно вже є. Звичайно по місцю все може змінитися. Але сидіти точно не буду. Я ж розумію, який це крок
А чому ці курси тут не пройти? Чому там?
Скляна миша• 30 ноября 2024
Ответ дляКумася
Хоспидя, да у каждой свой мужчина есть, откуда мы знаем, какой он в жизни. Меня, например, бытовые инвалиды «где мои носки» не интересуют, как и мужчины, у которых жена работает в декрете. Я в Украине офигенно получала, но переехала в США еще в начале войны, всегда мечтала, здесь вышла замуж и радуюсь жизни. Оставьте себе свое счастье и не мелите ерунды
ЦібаФу• 30 ноября 2024
Ответ дляКумася
От і бісить, що плисти за течією для нього нормально
Все життя пхала під сраку. Але я знала, що хочу і де. Зараз я сама розгублена і налякана
І від нього не бачу тієї опори, коли вона так потрібна
То есть вы тоже тюфяк ничего делать не хотите, а только мужика достаете. Не даст он вам того, что вам хочется и пахать придется идти вам без всяких переучиваний.
Скляна миша• 30 ноября 2024
Ответ дляКумася
Добью вас-я начальник отдела проект менеджмента крупной международной компании. Умею садить огород, доить коров, крутить закрутки, готовить, клеить обои, красить стены, сваривать. Знаю 2 иностранных языка. Продолжать?
Кумася
• 30 ноября 2024
Ответ дляСкляна миша
І з чого ви собі намалювали , що із вашого списку не вмію я? Будемо мірятися піськами?
Ответ дляКумася
вааааау. да вы обычный человек с нормальной памятью - какая редкость, ну надо же. не забыть что у тебя закончилось в холодильнике — это уникальный навык, да.