Кумася• 30 ноября в 02:52
Просто понити. Війна, перспективи, чоловік тюфяк
Відразу щоб не було питань, як виїхати чоловік може? - виїхати може законно
Але чи то не хоче, чи лінивий
Маємо дитину підлітка
Мене так все турбує - що далі, куди дитині вчитися, так стомилась якось думати про це
Був період - думаю ну все. Залишаємось в Україні. Якось пристосуємось, все закінчиться.
А зараз розумію, що це не закінчиться для нас добре. Не встоїмо зараз. Не буду тут про політику. Це особисто мої думки в прогнози
Живемо добре. Заробляємо достатньо.
Тобто дуже така хороша зона комфорту, до якої йшли.
Батьки тут
Звичайно в нашому віці все покинути складно. І там працювати зможе спочатку тільки він. Мені тільки перевчитися.
Але мене так це все вивертає
Бісить, що не бачу від нього прагнення щось змінити- хоча можливостей навіть виїхати просто- більше ніж у багатьох.
Бісить що як я починаю ці теми він мовчить , киває і все
Таке враження, що він сів в болото і йому плювати, що буде з його сімʼєю далі.
Є дім, є робота, є шо їсти, не бідно живем… і все
Не хоче брати на себе відповідальність
Я й сама боюся. Але підтримки від нього 0
В кого ще так?
Але чи то не хоче, чи лінивий
Маємо дитину підлітка
Живемо добре. Заробляємо достатньо.
Батьки тут
Але мене так це все вивертає
Не хоче брати на себе відповідальність
В кого ще так?
Попа как у Кардашьян• 30 ноября в 02:56
Вашего мужа можно понять. У него все устроено и это надо поменять непонятно на что.
Кумася
• 30 ноября в 02:57
Ответ дляАnnеt
так какие к мужику претензии, если: Є дім, є робота, є шо їсти, не бідно живем’?
Не приписуйте це йому
Перша квартира була моя. Дім будували разом. Я завжди заробляла на рівні з ним і не була в декреті ніколи
Кумася
• 30 ноября в 02:58
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Змінити на перспективи для дитини. Змінити на спокійне життя для себе. Так, перші пару років буде складно, жити будемо бідніше
Доведеться крутитися, напрягатися
Але я знаю, шо потім все вийде
Доведеться крутитися, напрягатися
Але я знаю, шо потім все вийде
Кумася
• 30 ноября в 02:59
Ответ дляАnnеt
у него жизнь нормальная, его устраивает. а тут вы зудите недовольная.
От і бісить, що плисти за течією для нього нормально
Все життя пхала під сраку. Але я знала, що хочу і де. Зараз я сама розгублена і налякана
І від нього не бачу тієї опори, коли вона так потрібна
Ответ дляКумася
Доведеться крутитися, напрягатися
Але я знаю, шо потім все вийде
Доведеться крутитися, напрягатися
Але я знаю, шо потім все вийде
по-вашему, он должен напрягаться только потому, что вы так захотели?
Тролю як можу• 30 ноября в 03:00
Ну у меня аналогичная ситуация, только муж сейчас уже не может выехать, а когда мог не хотел. Дети могут сами выехать, если захотят, его позиция, он поможет на период учебы материально по возможности, но пусть едут сами.
Кумася
• 30 ноября в 03:00
Ответ дляМerida
Как он видит будущее ребёнка? У вас дочь, как я понимаю?
Донька
Та ніяк. Не знаю навіть як. Він про це навіть не говорить і мабуть не думає зовсім
Кумася
• 30 ноября в 03:01
Ответ дляМerida
Або із серії - сама розбереться
Кумася
• 30 ноября в 03:02
Ответ дляТролю як можу
Як ви це вивозите? Мене морально це дуже спустошує
Я як наче перед прірвою стою і штовхаю камінь
Лялькодзьоб• 30 ноября в 03:05
Тюфяк?
А вы ему в глаза скажите, что он тюфяк и что всю жизнь его пхала під сраку... Пригрел гадюку, называется.
Скляна миша• 30 ноября в 03:05
Ответ дляКумася
Не приписуйте це йому
Ну так если вы движущая сила и мужик в семье, конечно он привык, что он плывет за вами. А тут в новой стране вы будете переучиваться, а ему начинать с нуля и тянуть троих. Смешно, оно ему надо
Попа как у Кардашьян• 30 ноября в 03:06
Ответ дляКумася
Куда вы планируете выехать?
Області пітьми• 30 ноября в 03:06
Автор, ваш чоловік теж людина. Ви боїтеся і він боїться. І я думаю, він дійсно не розуміє, навіщо все кидати, підриватись, кудись їхати, де буде гірший рівень життя заради примарних перспектив для доньки. Якби ще син, то якось було б зрозуміло. Якщо вам так хочеться виїхати, то можете виїхати самі, а він тут буде працювати і допомогати вам там грошима.
Лялькодзьоб• 30 ноября в 03:07
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Куда вы планируете выехать?
Да там уже шоколадно-радужные планы распланированы и все зашибенно 100%.
Кумася
• 30 ноября в 03:09
Ответ дляНевгамовна сила
Муж дурачок. Может выехать и сидит??
Так
Бо доведеться вчити мову, шукати іншу роботу
Він не хоче
Він так прямо не говорить
Але ж я бачу оце ліниве і вʼяле небажання
Воно в нього все « сьогоднішнім днем». Якось буде
Я людина , яка планує, досягає
Навіть відпочинок зимовий
Поїхали може туди? Поїхали
А може туди? Давай
Зараз скоро грудень- я ще нічого не бронювала
Він навіть не згадує
Якісь моменти по благоустрою будинку, змін школи, вибору коледжу, взагалі змін от якихось глобальних та і не глобальних … от намагаюся згадати - він нічого не приймав.
І зараз, коли я потребую просто підтримки, просто щоб сказали- не сумнівайся, давай, все вийде, давай сплануємо, давай порахуємо, , якоїсь чіткості немає
Да… їхати треба, але як я кину бізнес зараз, як то закрию… а що з будинком…і пішло поїхало…
Бо я коли хочу- то сідаю і чітко все прописую і починаю рухатись
А він типу в підтримує, але все таке… слова слова…. Треба треба …. Але нічого до того треба не робить
Він не хоче
Він так прямо не говорить
Я людина , яка планує, досягає
Навіть відпочинок зимовий
Поїхали може туди? Поїхали
А може туди? Давай
Він навіть не згадує
Кумася
• 30 ноября в 03:10
Ответ дляЛялькодзьоб
Тюфяк?
))))) я казала
Невгамовна сила• 30 ноября в 03:10
Ответ дляЛялькодзьоб
Там по крайней мере не прилетает хнь 24/7
Тролю як можу• 30 ноября в 03:10
Ответ дляКумася
Я его где- то понимаю, он не обязан полностью переворачивать свою жизнь, да и плюс сама не уверена, что прям так уж готова начать все с нцля.
Кумася
• 30 ноября в 03:10
Ответ дляСкляна миша
Ну от і я розумію, що зараз по суті вся відповідальність впаде на нього
А він не хоче
Та й все
А він не хоче
Та й все
Попа как у Кардашьян• 30 ноября в 03:12
Ответ дляЛялькодзьоб
Интересно, куда можно сейчас выехать и 100% быть уверенным, что ты там останешься навсегда. Только Польша в голову приходит. Канаде еще, но не уверенна что туда еще дают в визы, как в начале войны. Во всех остальных странах все под вопросом и при наличии рабочих контрактов. Но это все таки не такой легкодоступный всем и каждому вариант.
Кумася
• 30 ноября в 03:11
Ответ дляМerida
Выезжать тогда вдвоём с дочерью. Если видите её будущее там. Никак вы мужа не переубедите. Берите деньги на первое время, и вперёд.
Чесно, вже думала про такий момент. Але розумію, що сімʼї тоді кінець
І це знаєте непростий крок, коли ти 15 років разом
Лялькодзьоб• 30 ноября в 03:12
Ответ дляКумася
Так
Він не хоче
Він так прямо не говорить
Я людина , яка планує, досягає
Навіть відпочинок зимовий
Поїхали може туди? Поїхали
А може туди? Давай
Він навіть не згадує
Він не хоче
Він так прямо не говорить
Я людина , яка планує, досягає
Навіть відпочинок зимовий
Поїхали може туди? Поїхали
А може туди? Давай
Він навіть не згадує
Ну не такой он как вы. Вам 5 лет, что сложно понять - вы такая, а он другой? Что вы хотите от человека, если точно знаете, что не получите этого от него? Детсад.
Попа как у Кардашьян• 30 ноября в 03:13
Ответ дляКумася
США
А как же ав навсегда собрались оставаться?
Сейчас уже и U4U не одобряют, все висит. Но даже если приехать.
Мои друзья здесь третий год по U4U, все устроены, но понимают, что если завтра Трамп программу не продлит, все поедут домой.