Прикуси Язика• 30 ноября 2024
Нові налоги і мінімальна зарплата
Нам не тільки заморозили підвищення мінімальної заробітної плати до 2027 року, а ще тепер з новими податками вона зменшується з 6500 грн до 6100 грн. І так з такою зарплатою виживаєш як можеш, а вони ще її зменшують. Вони хочу щоб ми пухли з голоду?
Прикуси Язика
• 30 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
У вас мінімальна з/п ? Ким ви працюєте ?
Так мінімальна, працюю в сан станції
Джонсонюк• 30 ноября 2024
Сочувствую. Разве ещё есть такие маленькие зарплаты? Я думала,сейчас минималка 8000 тыс.
Прикуси Язика
• 30 ноября 2024
Ответ дляДжонсонюк
8 то грязна без податків
Чемна панночка• 30 ноября 2024
Наголосували? Веселіться! Сподіваюсь, тим 73% зараз весело, бо мені щось не дуже...
Единорог_помог• 30 ноября 2024
Ответ дляДжонсонюк
У меня минималка, хоть работаю бухгалтером в пту
Почекуха• 30 ноября 2024
Ну это ж и логично. В воюющей стране, и до войны не особо развивающейся, не будет профицитного бюджета, а соответственно и социальных плюшек. И так будет, при всем моем неуважении к зелёным, при любой власти. И чем дольше война, тем хуже будет
МУСЯкомарова• 30 ноября 2024
А че вы ноете? Ищите другую работу! Здесь во всех темах советуют ’зарабатывать больше’ и искать для этого возможности, а на сан станции и в библиотеках всегда зп минимальная
ИзЮмрудная• 30 ноября 2024
З 6440грн до 6160 грн. У мене з/п також зменшиться на 500-700 грн і керівництво навіть не думає компенсувати цю різницю, щоб працівники не несли втрат у заробітку. І так вижаваєш, як можеш. Хоч би ті податки йши по призначенню, а то ж розкрадуть.
Работать надо• 30 ноября 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Так мінімальна, працюю в сан станції
Тоді подумайте щось, щоб змінити роботу. Ми платимо прибиральниці 1000 гривень за три години, манікюр -700 за годину, репетитор -400 і так далі. Навіть у таксиста не мінімалка і у курʼєра
ИзЮмрудная• 30 ноября 2024
Ответ дляtarveldy
А тепер поясніть як ваше наголосували пов´язано з тим що рф напала і трощить Україну?
Як ваше росія напала і трощить Україну пов´язано з тим, що, як і які закони та постанови приймає рада і найпотужніший?
Почекуха• 30 ноября 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Вообще, конечно, имеет. Но и списывать все на ’они ж напали’ тоже такое себе.
Работать надо• 30 ноября 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Крім ПТУ не має де працювати ?
Айпишница• 30 ноября 2024
Ответ дляtarveldy
Якщо дасте відповідь на моє питання, я відповім на ваше
Откуда тогда деньги на все реформы (читай хотелки) власти, по типу замены светофоров, повышение содержания депутатов и т.д.? Зачем тогда это все проводить, если страна воюющая? Устраивает такой ответ?
Работать надо• 30 ноября 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Керівництво винні у війні ? Щоб їм компенсувати ?
Грибной_Дождик• 30 ноября 2024
Ответ дляПрикуси Язика
8 то грязна без податків
Медсестрою в часну клініку не можете влаштуватись?
ИзЮмрудная• 30 ноября 2024
Ответ дляtarveldy
Чемна панночка, на коментар якої ви відповіли, щось писала про напад Росії? Ні тільки про те, що закони приймаються тими, за кого ми проголосували. Слідкуйте.
За напад відповідають кацапи, за все, що твориться в Україні в раді і на банковій.
Единорог_помог• 30 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
Крім ПТУ не має де працювати ?
Прифронтовой город, учеба онлайн , хоть работа онлайн и возле дома находится.
ИзЮмрудная• 30 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
Ні, звісно, не винні. Але як і на кожному підприємстві йде перегляд окладів і підняття зарплат періодично. Це нормально для будь-якої фірми, які цінять своїх працівників. Зарплата у нас і так невелика, піднімають на малий %. А зараз навіть компенсувати не захотіли зменшення, не говорячи про підняття.
Одяг та сумки• 30 ноября 2024
хто вони? а що пропонуєте для підвищення- ви вже купуєте тільки Українське? підіймаєте економіку. ну чесне слово війна - так мій дохід теж упав в рази - ледь покриваю розтрати..так хто винен путін чи?