Луноходик_Ик• 30 ноября 2024
Стажування в IT
Дівчата чи є якісь варіанти влаштувати 16 річного юнака на стажування в ІТ. Навіть безкоштовне ?
осень харашо• 30 ноября 2024
не буває стажування без навчання. Шукайте фірми IT - проходтье їхні курси. І далі можна говорити про стажування.
Шпондєр• 30 ноября 2024
В цьому немає сенсу. Кажу вам як людина яка працює з 4 курсу після стажування вже 17 років.
Зараз ваш син може сам займатись те чим він хоче. Є різні онлайн платформи з уроками.
Може є якісь виключення, але на стажуванні вам дадуть якісь шаблонні нудні речі. У нас на роботі зараз є стажування і моя команда дрлучається до цього. Оновляти уроки як правило немає часу.
Піде в інситут і отримає своє стажування на нудному проекті)
Морковна• 30 ноября 2024
На стажировку без знаний не возьмут, учить человека с нуля ни у кого нет времени. Будет собеседование и тестовое задание, да и в таком возрасте, откровенно говоря, возьмут только в каком-то исключительном случае - если человек реально талантливый и показал очень хорошие знания. Я бы посоветовала сосредоточиться на обучении и своих проектах пока.
Шпондєр• 30 ноября 2024
Ще додам, зараз криза, людей скорочують і на всьому економлять. Можна з ринку за недорого набрати хороших спеців. А 16 річний стажер для роботи не піде. Колись ми взяли студента другого курсу і це була ще зовсім дитина, хоч і розумна. До реалій життя він не був готовий.
Поміркована думка• 30 ноября 2024
Навіть безкоштовне? Тобто довчати його, дивитись, щоб лиха не наробив - і оцей геморой собі мати за просто так ще й дякувати, що ваш хлопець зарплату не просить?))
Зубачистка• 30 ноября 2024
Конечно. В каждой уважающей себя конторе есть детский сад для штата. Устраиваетесь вы на работу, а вашего малыша берут в day care.