Сосиска_Втесте• 30 ноября 2024
Дівчата у кого УкрСклад, Торгсофт зайдіть
Ціна на по відрізняється дуже.... торгсофт нарахували більше 40 тис., УкрСклад 7800
Питання- супровід програм, налаштування. Пишуть в Укрскладі зовсім нема. Напишіть будь ласка плюси та мінуси.
Маю три роздрібні магазини плюс плануючи склад. Дякую
Королева ганделику• 30 ноября 2024
Це мабуть ви питали нещодавно. Я вам Укрсклад радила.
А який супровід вас цікавить?
Деякі звіти , за вашим побажанням, за невеликі гроші розробники роблять.
Форми звітів ( колонки, ширину і тп) можна самому коригувати. Форму чеків теж сама коригувара, логотип додавала. Додаткові поля також.
У Укрсклада і форум є, там відповідають адміни і інші користувачі.
Непотрібні функції скрила з головної панелі. Там дуже зручне налаштування всіх таблиць, журналів. Знижки персональні теж налаштовуються.
Ми ФОП ( 3 шт) ведемо в Укрскладі вже 10 років. Оновлення у них теж періодично є.
А який супровід вас цікавить?
Сосиска_Втесте
• 30 ноября 2024
Ответ дляКоролева ганделику
А який супровід вас цікавить?
Так, це я писала, інтерфейс сподобався дуже в демо версії, але пишуть супроводу нема, ніхто не допомагає коли щось потрібно в налаштуваннях. У торгсофт гарантують техпідтримку і супровід, але ж ціна...
Хто може проводити подальше обслуговування? Той, хто ії буде встановлювати?
Королева ганделику• 30 ноября 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Ми самостійно встановлювали мережеву версію, працюють 5 співробітників. За кожен комп окремо доплачується. В інструкції все гарно розписано. І оновлення також просто робити.
Додаткові звіти замовляла, до 1500 грн. Писала їм лист на пошту.
На всі проблемні питання завжди відповідають.
Сосиска_Втесте
• 30 ноября 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Дякую, бо дали строк до понеділка на оплату. Хочу не помилитися з вибором