КарамбОлька• 30 ноября 2024

Порадьте гарний коледж у Києві, з якісним навчанням

Дівчатка, у кого діти і Ви дуже задоволені своїм коледжем у Києві?
Якість навчання, організація, викладачі, кількість пар на день?
Направлення маркетинг, менеджмент, бізнес, підприємництво.
Дякую!
Экспертиза• 30 ноября 2024
Київський коледж зв´язку - випускників на роботу розбирають ще на останніх курсах.
Мульйонерша• 30 ноября 2024
Ответ дляЭкспертиза
Це той, що раніше технікум був. Севастопольська площа ?
Підтверджую. Я його закінчила, а працювала ще з 19 років. Але, то не той профіль, що питає автор …
автор КарамбОлька • 30 ноября 2024
Ответ дляЭкспертиза
Дякую!
На які роботи їх забирають, які компанії?
Экспертиза• 30 ноября 2024
Ответ дляКарамбОлька
Дякую!
Той що на Леонтовича, метро Університет. Телеком - від мілких провайдерів до титанів.
автор КарамбОлька • 30 ноября 2024
Ответ дляЭкспертиза
Розбирають гарно лише інженерів чи спеціальність менеджмент теж буде перспективною саме від цього коледжу?
Экспертиза• 30 ноября 2024
Ответ дляКарамбОлька
Там все перспективно, бо базу по телеком галузі дають усім. Для цікавості подивіться з якими балами в цьому році туди набирали дітей.
автор КарамбОлька • 30 ноября 2024
Ответ дляЭкспертиза
Дуже дякую Вам за відповіді!
А де подивитися інформацію по балах?