Бегущаяпо• Изменено 30 ноября 2024
У кого діти часто користуються Будесонідом та Сальбутамолом
На скільки це шкідливо?
У сина астма, 11 років йому зараз. Кожна інфекція, захворювання через два дні переростає в обструкцію. Він не використовує спреї постійно, але під час хвороб кожен раз призначають інгаляції з Будесонідом і Сальбутамолом (Вентолін). Інколи це спрей Сальбутамол в балончику, але він зазвичай не допомагає, потрібно робити інгаляції.
Син хворів минулого разу два тижні тому, пролікувався (тиждень робив інгаляції), і ось вже сьогодні знову той самий кашель.
Як часто без серйозної шкоди для здоровʼя можна використовувати ці препарати?
Золота орда• 30 ноября 2024
Теж робили інгаляції при кожному кашлі. Але діагнозу астма не було і старалися не так довго робити, як починав відкашлюввтися нормально то припиняли, зазвичай то було 2-3-4 дні, рідше довше. Так нам радила алерголог.
Але якщо обструкція то без цих препаратів ніяк, як кажуть в даному випадку користь перевищує шкоду.
Вилосипедниця• 30 ноября 2024
а зафирон и флутиксон? сальбутамол и будесонид - прошлый век - пролечитесь у нормального пульмонолога и забудьте про те балончики
сою не люблю• 30 ноября 2024
Моя тітка 74 р. користується пшикалкою із протиастматичним вже багато років. Характер кошмарний)))) інших побічок не видно)))
Але краще вам звернутися до лікаря
Скорая помощь• 30 ноября 2024
Ответ длясою не люблю
Але краще вам звернутися до лікаря
Мне 50, я тоже много лет пользуюсь баллончиками. Но характер говняный у меня был с рождения.
сою не люблю• 30 ноября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Це якась закономірність,нє?
У молодшого астматична готовність, чи щось таке. Характер - хай бог милує, півсивини через нього))
ФсеСама• 30 ноября 2024
Ответ дляВилосипедниця
Так зафірон і флутиксон це теж вже не нове. Зараз це можна замінити Сибікорт турбухалер. Тільки потрібно правильну дозу підібрати. У сина астма з п´яти років, то починали з небулайзерів з пульмікортом та венталіном, потім зафірон і флутиксон був, потім почали користуватися симбікортом.
ФсеСама• 30 ноября 2024
Автор, у вашого сина є алергія? У мого астма на фоні алергії, загострювалася від вірусів ( обструкція починається), проходимо асіт терапію, при загостренні у нас симбікорт та аваміс при нежиті. Але що хочу сказати, в 11 років ми не вилазили з обструкцій, зараз йому 16 і набагато легше переносити вірусні, точніше вони дуже рідко переходять в обструкцію. Вам потрібна консультація гарного пульмонолога, а якщо є алергія, то ще й алерголога