Бараболька• 30 ноября 2024
Дівчата такі висипи по моїх ногах які сверблять.
Що воно таке,? Цедра лікаря давно треба було звернутись , вже з понеділка звернусь
Воно чухаються , є вже давно , не недавно зʼявилось . І стає по ногах вже більше і більше
Сливочная пенка• 30 ноября 2024
Синяк вижу. Непонятное и необъяснимое в силу информативности фотоснимка
Мозговая пилочка• 30 ноября 2024
Хто вам щось по фото скаже? Ну якийсь дерматит, тут лікарі не завжди вірний діагноз можуть поставити, а порадниці які далекі від медицини тим паче.
Бараболька
• 30 ноября 2024
Ответ дляГолубая фишка
Схоже на лишай дуже
А воно може отак розповсюджуватись? По ногах такі плями? І чухаються капець
Які причини такого і що з цим робити?
Ну що ви, мамо!• 30 ноября 2024
Прикол, у мене таке саме, тільки ще й запалення маленьке ніби є, але прищики такі ж, лікар сказала, що це фолікуліт
Голубая фишка• 30 ноября 2024
Ответ дляБараболька
Які причини такого і що з цим робити?
Воно так і розповсюджується, якщо не підете до лікаря, буде гірше! Лікується таблетками і мазями
Бараболька
• 30 ноября 2024
Бараболька
• 30 ноября 2024
Ответ дляГолубая фишка
А якими таблетками?
І цікаво які причини можуть бути…
Бараболька
• 30 ноября 2024
Ответ дляРегионщица
Це один із видів Герпесу. Терміново до інфекціоніста
Це щось погане дуже?
Піду вже з понеділка обовʼязково
Жах… то вже давно таке але останні два тижні побачила що гірше і гірше
Піду вже з понеділка обовʼязково
Голубая фишка• 30 ноября 2024
Ответ дляБараболька
А якими таблетками?
І цікаво які причини можуть бути…
Якщо це лишай, то протигрибковими, лікар вам назначить.
Підчепити могли де завгодно, одяг, тварини
Бараболька
• 30 ноября 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Мої очі....
А що не так, вибачте? Бо коли залишається такі коментарі двозначні…..
КартаБезКомиссий• 30 ноября 2024
Ответ дляБараболька
Не так, що фото с старпості неможливо дивитися, такої поганої якості, розфокус, з міліоном тіней, ну якась елементарна повага ж має бути....
Бараболька
• 30 ноября 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Так, але я вище додала кращі фото. Чого такі перші додала сама не знаю
Блондинка в Шоколаде• 30 ноября 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Це дійсно фолікуліт
Біле пальто• 30 ноября 2024
Ответ дляБараболька
Які причини такого і що з цим робити?
Нужно у дерматолога спрашивать. Возможно, сделав предварительно соскоб.
Точная копия плова• 01 декабря 2024
Ответ дляГолубая фишка
Лишай не обязательно одяг и тварины.
У меня на нервной почве, желудочно кишечный тракт. Мази, таблетки, диета.
Зоркая Зорро• 01 декабря 2024
Кров на цукор здайте.
І загальний аналіз.
Сімейному скиньте фото,хай направлення дасть
П*єте звичайно рідину?
І загальний аналіз.
П*єте звичайно рідину?
Мольфарочка• 01 декабря 2024
Ответ дляБараболька
І все в різних місцях на ногах і більше і більше стає і чухаються
Тут більш інформативні фото
На дерматит схоже
Ну що ви, мамо!• 01 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Це дійсно фолікуліт
Мені від цього виписали протирати левоміцетиновим розчином і мазь «фузікутан», то ніби покращення є, лікар сказала, могла десь цю заразу бритвою «рознести» по шкірі.