В гости звали?• 01 декабря 2024

Заснула спокійно, а прокинулась в сталкінгі

Доброго ранку, чи не дуже доброго. Розповідаю ситуацію. В 4:30 я прокинулась і вирішила зайти в телеграмм, щоб подивитися що зараз по тривозі. Але відкривши додаток і пролиставши трохи донизу я побачила те, що зовсім не очікувала побачити. Я веду телеграмм-канал по персонажу із гри, де кидаю різні арти, відео і т.д. по ньому. І мені в групу, прив´язану до каналу, щоб в ньому можна було залишати коментарі, пройшло повідомлення, по якому я ще не відкривши побачила своє лице з аватарки в вайбері. Відкриваю, і бачу, що до цього була ще людина, яка кинула як сама мене сфотографувала в школі і підписала "єх, наша малишка 💔💔💔". Мені стало страшно. Раніше, коли я була в іншій школі до 9 класу, в мене був можна сказати робочий канал, але ніхто тоді такого не робив, а як тільки я пішла в 10 клас і завела такий канал, провчившись в школі 3 місяці,я отримую ось таке. Чому і навіщо ці люди це роблять,я гадки не маю. Та й з дітьми з інших класів крім свого я не спілкуюся. Що я комусь зробила, невідомо. Може це хтось з нашого класу когось послав наді мною знущатися і залякувати, за те, що я розказую учительці, що вони наді мною і самі знущаються, чи по іншій причині, хто знає. Підкажіть, що робити? Я дуже хочу закінчити цю історію як можна скоріше, щоб цей тиждень вже ходити спокійно в школу.
Царевна_несушка• 01 декабря 2024
Вам бы с родителями обговорить этот вопрос.
А что Вы рассказываете учителям? Шестачите? Ну тогда ожидаема ответка....
автор В гости звали? • 01 декабря 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Я вже написала вчительці,чекаю відповіді. Матері розповім, коли вона з роботи прийде. Може в поліцію підемо
автор В гости звали? • 01 декабря 2024
І будь ласка, не ставте смайлик,який сміється. Це взагалі не смішно,мені плакати хочеться
Ласкове телятко• 01 декабря 2024
Ответ дляВ гости звали?
Та да, в 7 утра троллить, это точно про плакать...
автор В гости звали? • 01 декабря 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Удалено администрацией...
заварний look• 01 декабря 2024
Ответ дляВ гости звали?
Удалено администрацией...
Да ,покажіть .І як ти з дорослими говориш
Зайканалужайке• 01 декабря 2024
Можете скористатиь чатом, там є фахівець поліції. Відповідають саметза питання безпеки підлітків в Інтернеті
Зайканалужайке• 01 декабря 2024
Ля-ля-ля• 01 декабря 2024
Ответ дляВ гости звали?
Удалено администрацией...
Ви відмінниця в школі?
автор В гости звали? • 01 декабря 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Добре!
Ласкове телятко• 01 декабря 2024
Ответ дляВ гости звали?
Удалено администрацией...
Фигасе, дитачка
автор В гости звали? • 01 декабря 2024
А як скріни кидати, якщо в мене не працює кнопка фото... Чорт
Мошей ницца• 01 декабря 2024
10 клас... Фото зробили...чого зразу не поскаржилась? Терпіла
МаксХмара• 01 декабря 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Фигасе, дитачка
Прям располагает сразу младшее поколение
все по ГОСТу!• 01 декабря 2024
В моем детстве в подземном переходе писали ´Машка-праститутка!!´
А сейчас уже более современные методы издевательств. Или кто-то в тебя влюбился, или наоборот кому-то не нравишься сильно.
Поищи в интернете статьи как защищаться от кибер-буллинга и охранять свои личные данные. Не плачь!
МУСЯкомарова• 01 декабря 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
А почему на ТЫ?
все по ГОСТу!• 01 декабря 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
А почему на ТЫ?
Я старая невоспитанная тетка, которая говорит школьникам ты.
МУСЯкомарова• 01 декабря 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Нет, Вы тетка из совка, которая там застряла ментально и пишет школьнику из Украины на русском и на ТЫ
все по ГОСТу!• 01 декабря 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
По вашему старая невоспитанная старая тетка не может быть из совка? Непонятно к чему вы написали свое ´нет´.
МУСЯкомарова• 01 декабря 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Это были просто мысли вслух о том, какая же между нам пропасть и какой же отвратительный русский, особенно когда на нем обращаются на ТЫ.