Снегурочко• 01 декабря 2024
Зимова є-підтримка.
Ну что , налетайте. В дие уже есть)
Кто подал заявку?
У меня нет карты этого кешбека национального. И вот думаю стоит ли открывать. У кого есть? Какие все таки минусы?
Кто подал заявку?
Ответ дляПік Антна
У меня нет дии и не будет. Почему-то другие страны отказались себе делать такое приложение, и на то есть много причин
Они не отказывались))) в Эстонии, Турции,Литве ( если не ошибаюсь) есть подобные приложения. Очень удобно, надо с собой носить документы
Раніше стало відомо, що Сполучені Штати мають намір повторити успіх української програми електронного врядування ’Дія’ в інших зацікавлених країнах. Про це під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі заявила адміністраторка USAID Саманта Павер.
Під час Всесвітнього економічного форуму у Давосі, на заході Diia Reels було представлено естонський цифровий застосунок mRiik, який є аналогом української Дії. Під час співпраці з естонськими колегами команда Мінцифри поділилися кодом застосунку та підходами до UX/UI дизайну.
Снегурочко
• 01 декабря 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Детские, например пакунок малюка тоже был только на определеную карту и ничего
То раньше, 1,5 года назад оформила на зп карту, и тратить на все можно
Снегурочко
• 01 декабря 2024
Ответ дляLizavel
В Польше тоже есть типа такого приложения
Гравіцапа• 01 декабря 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
У мене теж діти в дії є. Але написало внести серію і номер. Я внесла і воно висить...типу-додаємо...
Я щойно нормально всё зробила
Дитинк показало вже з номером свідоцтва і не потрібно вводити наново.
Просто натискаєте далі
Гравіцапа• 01 декабря 2024
Ответ дляШпондєр
Обновила. Нічого не має. Карта національний кешбек є
Воно одразу на першій сторінці як реклама висить
Гравіцапа• 01 декабря 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Я думаю через кілька днів нормально запрацює... Бо не додає дітей... висить і все
У вас дитини немає в дії?
Гравіцапа• 01 декабря 2024
Ответ дляТвоя космішна
Косметика? Одяг в звичайних магазинах?
Канцелярія дітям- на це можна?
На книги можна
Гравіцапа• 01 декабря 2024
Ответ дляТвоя космішна
Ті курси що мені потрібні, ця тис гн покриє і близько.
Книги у дітей в ноутбуках та планшетах. У мене також
Ви платите комуналку, поповнюєте телефон, інтернет. Це те, що ви точно робите
ЖонДуан• 01 декабря 2024
Ответ дляГравіцапа
У вас дитини немає в дії?
У меня было свидетельство о рождении дочки в дие, а как обновила только что-пропало
при добавлении свидетельства просто висит и все
Пік Антна• 01 декабря 2024
Ответ дляLizavel
Это и близко не подобные приложения, и там их почти никто не использует
Не люблю натовп• 01 декабря 2024
Я не в Україні і брати не збираюся. Особисто мені не потрібно.
Бла бла бла• 01 декабря 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Те, кто не в Украине и не могут получить
Не люблю натовп• 01 декабря 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Честно, противно читать, так все * овном поливают Зеленского, а как за тысячой так побежали. Уже б последовательными были.
Так це не гроші бубочки і навіть не гроші українських платників податків.
А він заслуговує на те все, що про нього пишуть.
Аноним ФЕЯ• 01 декабря 2024
Залишу ще тут посилання на петицію, яка проти цього бездумно використання грошей під час війни
Вапщета• 01 декабря 2024
Ответ дляШпондєр
Дякую. В мене в сервісі вона так і не з´явилась
Ви за кордоном?
Аноним ФЕЯ• 01 декабря 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Я теж гімном полицю це лайно. Він заради свого піару краде ці гроші з фонду розмінування. Землі залишаться непридатним до життя, а алкаші в цей час випʼють сотку за сраку найвеличнішого. Це злочин, під час війни!
Кайдашева дочка• 01 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
А ще злочин це піднімати збір на війну до 5% .
РокерША• 01 декабря 2024
Я подала на себя и ребёнка. Только теперь в дии не вижу кешбек национальный. Кто знает, он уже закончился? Он был до декабря?
Аноним ФЕЯ• 01 декабря 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Так. Люди в країні вже в такій сраці і бідноті, а їх і далі продовжують доїти і красти ці гроші. Колективного зеленського, треба притягувати до гаазького суду на рівні з путіним, за злочини проти людяності і геноцид
Кайдашева дочка• 01 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Підтримую повністю.
СкиниУскачи!• 01 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Тобто підняти воєнний сбір до 5% це нормально? Чудні люди...
СкиниУскачи!• 01 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Виб хоч почитали на що їх можна витратити... Яка сотка?
Аноним ФЕЯ• 01 декабря 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Алкаш оплатить комуналку сусіду на тисячу, взамін сусід дасть йому 700 налом. Ця схема вже напрацьована.
Поліцейський патруль• 01 декабря 2024
Чесно кажучи , проти цієї 1000 грн... Виглядає , як подачка , щоб рти закрити...Підняли військовий збір аж до 5 відсотків , а це до 3000 грн з моєї зарплати.. ми донатимо , допомагаємо , я ж не проти - якби ці гроші йшли по призначенню...
РокерША• 01 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Яка біднота. Ви читали тут теми про зп? Тут сотні тисяч отримують))))
Аноним ФЕЯ• 01 декабря 2024
Ответ дляРокерША
В мене інша картинка в реалі, яку я бачу на вулиці. А в неті боти маньки ще й не таке будуть писати.
СкиниУскачи!• 01 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ого
я б і не придумала
Аноним ФЕЯ• 01 декабря 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Ого
я б і не придумала
Ви що не українка? Українці , то народ смекалистий в таких речах