175см55кг19лет (она)• 01 декабря 2024
Виплата по національному кешбеку для дитини
Підкажіть будь ласка, десь бачила що можна оформити виплату 1000 грн і на дитину, не можу знайти де саме. Там потрібно було ввести номер свідоцтва про народження. У дитини вже є паспорт, але не пускає зареєструватися в дії , пише лише з 16 років
Лика-прилипка• 01 декабря 2024
Я 13 річного зареєструвала місяць тому. Без паспорту. В Дію зайшла через його банківську картку.
Спробуйте Ви так само.
Стосовно тисячі не підкажу.
Спробуйте Ви так само.
Стосовно тисячі не підкажу.
Гл. Амурная• 01 декабря 2024
Моя 13 річка сама собі дію встановила. Питаю як, нема ж паспорту. Так закордонний ж є, на, мама, дивися)
Гл. Амурная• 01 декабря 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Спробуйте Ви так само.
Стосовно тисячі не підкажу.
Спробуйте Ви так само.
Стосовно тисячі не підкажу.
Так, є карта приват джуніор
Лика-прилипка• 01 декабря 2024
Ответ дляГл. Амурная
Закордонний біометричний? Бо у мого звичайний, не пустило )
А через банк підтягнуло )
Я таке знаю• 01 декабря 2024
Якщо у вас в дії є свідоцтво про народження дитини, то вам і прийде її тисяча як матері. Мені так пояснили, але моїй дитині 2 роки.
175см55кг19лет (она)
• 01 декабря 2024
Ответ дляГл. Амурная
У нас закордонного немає, є звичайний, але написало реєстрація в дії з 16 років ((
175см55кг19лет (она)
• 01 декабря 2024
Ответ дляГл. Амурная
Так, є карта приват джуніор
У нього є картка моно, пробували спочатку в дії зареєструватися
Лика-прилипка• 01 декабря 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Карта банківська є? Заходьте в Дію через банківське підтвердження даних (чи як там той пункт зветься..)
Бабка_в_кедах• 01 декабря 2024
Якщо дитині немає 18 років, то заходите в свою Дію, і замовляєте на свою карту НАЦКЕШБЕКУ.
Якщо ваша дитина не світиться біля вас в замовленні, то додаєте її свідоцтво про народження, і робите заявку.
Гроші прийдуть на вашу карту.
175см55кг19лет (она)
• 01 декабря 2024
Ответ дляЛика-прилипка
А через банк підтягнуло )
Пробуємо через банк, це там пише що авторизація не можлива до 16 років ((
175см55кг19лет (она)
• 01 декабря 2024
Ответ дляЯ таке знаю
В дії свідоцтво є, але ж його мабуть підтягнути треба що цього кешбеку
Бабка_в_кедах• 01 декабря 2024
Діти до 18 років не можуть самостійно отримати цю тисячу. Тільки через одного з батьків. Також вони не можуть приймати участь у програмі Нацкешбек.
175см55кг19лет (она)
• 01 декабря 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Гроші прийдуть на вашу карту.
Оце я і мала на увазі, не можу знайти де те свідоцтво внести до себе ((
Бабка_в_кедах• 01 декабря 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Нічого не треба робити.
Оновіть додаток Дія, заходьте і замовляйте. Я ось допомогла оформити дівчатам з гуртка, на них і їх дітей. Там все просто.
175см55кг19лет (она)
• 01 декабря 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Так, я це зрозуміла, не можу знайти як його до себе приєднати ((
Любовь Калистратовна• 01 декабря 2024
Для себе подала заявку в дії без проблем, бо в моно відкрита картка національного кешбеку яка прив´язана до дії.. а от на дитину хотіла, то там треба додати свідоцтво про народження, а воно і так в мене додано вже давно. От дія мене і сповістила, що таке свідоцтво вже існує.. так і не зрозуміла, як на дитину ті кошти оформити...
Лика-прилипка• 01 декабря 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Ну як не можлива якщо я зареєструвала тринадцятирічку? І дівчина вище так само писала.
І Дія пише що все можливо.
Єдине що - можливо моно і Дія не конектяться. Тут вже треба читати які банки при вході пропонує. Я сина реєструвала через приват.
І Дія пише що все можливо.
175см55кг19лет (она)
• 01 декабря 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Нічого не треба робити.
Оновила, на себе заявку подала, де ввести свідоцтво дитини не можу знайти
Бабка_в_кедах• 01 декабря 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Там де додати документ.,Тиснете плюс, і замовляєте свідоцтво на дитину.
Але там є попередження, що реєстри перевантажений, і краще зайти пізніше.
Тим, кому я допомогла, в них вже були свідоцтва їх дітей у Дії
Лика-прилипка• 01 декабря 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Луноходик_Ик• 01 декабря 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Там же нижче, при оформленні на себе пише - додати свідоцтво дитини.
Бабка_в_кедах• 01 декабря 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Я вже не пам´ятаю, здається воно само підтягнулося, без введення номеру. Можливо помиляюся, давно було.
Лика-прилипка• 01 декабря 2024
Ответ дляYaЯна
Підкажіть, не зрозуміла на яку карту приходять гроші? Приват не підходить?
Для тисячі треба відкрити картку Національний кешбек. Хоч де. На неї прийде тисяча.
Бабка_в_кедах• 01 декабря 2024
Ответ дляYaЯна
На карту НАЦКЕШБЕКУ. Яку потрібно створити в додатку банку. Приват теж можна.
Створюєте картку, потім додаєте її в дію
175см55кг19лет (она)
• 01 декабря 2024
Ответ дляЛика-прилипка
І Дія пише що все можливо.
Ви реєстрували з картки дитини чи своєї?
Заплуталася звідки він заходив...
В дію його не пускає авторизуватися , в банку не можу знайти кудою створити картку
Заплуталася звідки він заходив...
175см55кг19лет (она)
• 01 декабря 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
У мене свідоцтво дитини є в дії
Лика-прилипка• 01 декабря 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Заплуталася звідки він заходив...
Дитині на телефон закачала Дію, реєструвала через дитячу картку Приват Джуніор.
Бабка_в_кедах• 01 декабря 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
У мене свідоцтво дитини є в дії
А картку Національного кешбеку ви маєте?
175см55кг19лет (она)
• 01 декабря 2024
Ответ дляYaЯна
Підходить будь який банк, тільки потрібно зв´язати з дією, в приват точно знаю що як заходите на головній сторінці пропонує, переходите і слідуєте інструкції. Тільки дія має бути встановлена