Марічка• 01 декабря 2024
Шукаю групу психологічної підтримки для родичів помираючих онкохворих
Добрий лень.
Співчуття всім, хто пройшов цей нелегкий шлях.
Ситуація така: моя знайома все життя ростила сина сама, і окрім один одного у них більше нікого з близьких нема. Знайома помирає, вже ледве ходить по квартирі, сину 20 років, розумничка, студент, але дана ситуація вибила його з колеї: апатія, почуття несправедливості і безнадійності. Вона дуже переживає, і її друзі також. Можливо, якщо запропонувати щось конкретне, мамі вдасться його умовити походити на групу чи індивідуально попрацювати.
Железобетон• 01 декабря 2024
Лично не обращалась, но не так давно наткнулась на эту страницу. Возможно это то, что нужно
Дружная семейка• 01 декабря 2024
Ответ дляМарічка
Дякую.
позволю себе дать вам совет, я 13 лет назад похоронила сына (онкология). Не нужны ему никакие группы - только реальность, психолог и понимание, что у каждого свой путь. И этот путь нужно пройти за себя, и свою маму. Парень сейчас раним... и его может завлечь секта. Обнимаю ... Господи дай ему сил.
Крижана бурулька• 01 декабря 2024
20 лет это взрослый человек
Он о помощи вас просит? Если нет - не лезьте ему в душу.
Марічка
• 01 декабря 2024
Ответ дляДружная семейка
Прийміть мої співчуття. Ви працювали з психологом індивідуально? Вже після втрати?
Дружная семейка• 01 декабря 2024
Ответ дляМарічка
нет. я не ходила к психологу, я дала себе три месяца тишины... и с мужем и дочкой вернулась в жизнь.
Марічка
• 01 декабря 2024
Ответ дляДружная семейка
Дякую, що поділился своїм досвідом.