Бесбардак• 01 декабря 2024

Чи повертаються чоловіки до колишніх?

Чоловік нещодавно покинув родину. Живе з іншою. Познайомився з нею в вересні. І вже розлучаємось... Я не маю з ним зв´язку. Кохаю. І він мене кохав. Що з нами? Поділіться своїми історіями.
автор Бесбардак • 01 декабря 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Простить легко, поверьте. Даже можно понять причину. Но вам будет очень тяжело с ним. Он вроде и такой, как раньше, но будете смотреть уже другими глазами. Вас вечно будет преследовать чувство, что у него был выбор и выбрал он не вас. Такие больные отношения
Но бывают и положительные примеры. Но из личных наблюдений, это когда был разовый секс по пьяне, например. А когда долгие отношения, еще и с уходом, то уже скорей всего ничего хорошего не будет
Це ви дуже далеко загадуєте
Про повернення у нього і думки немає
лаМпочка• 01 декабря 2024
Ответ дляБесбардак
Є
Вона те саме радить.
Але вона розлучена вже 7 років і я не бачу, що вона від цього виграла.
ну так возвращаемся к началу. а что выиграете вы? олюбви можете не говорить. ее уже нет и не будет. будет возможно иллюзия, хорошие моменты, но доверия, честности не будет. и это не только то что вы будете подозревать его в изменах. нет. вы не будете доверять ему даже в мелочах. подсознательно . так наш мозг устроен. Единожды солгавший, кто тебе поверит?
Бабайко• 01 декабря 2024
Напоследок напишу ещё, какого вашим детям смотреть на вас как вы страдаете. Поверьте, они начинают ещё больше его ненавидеть. Как и произошло с моим ребёнком. Спасибо ему моей поддержке, как он говорит ничего, мам переживём мелкими шажками. Детям вдвойне обидно за маму. А если оно чудо вернётся, вы типа простили, а простят ли дети? Поверьте,нет, вам скажут все ок. Но у детей память хорошая, и травма такая же в душе как у вас. И когда они будут взрослыми они могут неожиданно вспомнить и ему и вам этот жизненный урок...
Все питаю зарання• 01 декабря 2024
Ответ дляБесбардак
Судячи з того, що пишуть дівчата, далі буде краще в будь якому випадку.
Почему жили так далеко друг от друга?
лаМпочка• 01 декабря 2024
Ответ дляБесбардак
дальше вы или становитесь в карусель ала любимый и поехали- боретесь за него, возвращаете, ’любовь’, потом первый крпоратив, на улице с соседкой заминдальничал и т.д. скандалы, упреки, ругань. он опять ищет новое счастье, опять находит и т.д.
или вы рискуете и ищете свое счастье вне его.
как по мне во втором случае шанс на хорошие партнерские отношения больше. не факт что 100 процентов. но больше
Все питаю зарання• 01 декабря 2024
Вот очень старая тема. Почитайте. Можете только автора. Там простила и тогда простила было все ок, как сейчас неизвестно
Но он еще не успел уйти
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-698889-10
лаМпочка• 01 декабря 2024
Ответ дляБесбардак
Це ви дуже далеко загадуєте
Про повернення у нього і думки немає
тогда спасайте себя. вам уже писали классический пример- прическа, имидж, подруги . это правильно. заполнить себя до краев. работу можно сменить).
еще лучше начать с кем то встречаться, даже просто для секса.
Да, я блондинка!• 01 декабря 2024
Ответ дляБесбардак
Ви сильна жінка
Я поки не маю сил навіть почати збирати себе до купи
У вас ще дуже мало часу пройшло. Я була у вашій ситуації. Перші півроку була готова пробачити, якби повернувся. Далі почуття трансформувалися. Був біль і злість на нього і розуміння, що таку зраду (саме ’предательство’) не прощають. Ця стадія в мене була довга. Майже 2 роки. Зараз мені вже все одно на нього. Тому час точно лікує. Знаю, що у нього не склалось там. Зараз живе сам.. спілкуємось, бо є діти. І мені вже байдуже, що там у нього і що він думає.
Тримайтесь, автор. І цінуйте себе.
автор Бесбардак • 01 декабря 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Тримайтесь, автор. І цінуйте себе.
Дякую!
Мені потрібен час
Иванка Бур• 01 декабря 2024
К ждунихам небрезгущим и принимающим использованное б.у. возвращаются за комфортом и удобством.
автор Бесбардак • 01 декабря 2024
Ответ дляИванка Бур
Не вважаю людину за річ, якою користуються. Тоді більшість з нас бу, хто одружувався нецнотливими.
Але так, я створила дома затишок, комфорт і зручність. Хіба це погано? Він робив для мене те саме всі ці роки
Розумна Губка• 01 декабря 2024
Ответ дляБесбардак
Кохаю його одного все життя
Я теж кохала всі 20 років одруження, вила просто від того болю...прийміть , що це оболочка тієї людини яку любили...Я пройшла все це, болить ще інколи.Мені здавалося, що помру! Я так спочатку ’взивала’, говорила - отямся! Що це ми- ті що одружилися по любові, ті що любили один одного- а він по мені проходився як танк! І я пішла- а потім за місяців 2 чи 3 почалося ’казання про любов’!
Розумна Губка• 01 декабря 2024
Ответ дляБесбардак
Ви сильна жінка
Спорт, щось нове почніть робити- вчитися, роботу змініть, так щоб максимально в цьому не ’купатися’!
Иванка Бур• 01 декабря 2024
Ответ дляБесбардак
Вы поняли о каком б.у. я пишу. Если Вы считаете себя таким же б.у, то ровным счётом ничего не произошло.
Ksusci• 01 декабря 2024
Ответ дляБесбардак
Все чудово було. Змінилося рівно за місяць. Я не вигадую. Знаю цю людину з 18 років. Він заплутався.
Автор, не змінилося за місяць. Він до того як вам повідомити, зустрічався з іншою. Потім довго вибирав між вами і готувався піти. Не йдуть з сім’ї через свіжі стосунки. Йдуть тоді, коли там чекають його, тому вони йдуть, бо є куди.
Я пройшла це все. Тоді, коли я була в середині ситуації-я не помічала змін в ньому. А потім, роки через два, коли мене відпустило повністю і я пропрацювала це , то я зрозуміла деякі його слова, вчинки і знаю, що до самого розлучення він був у стосунках близько року. І так, вони разом вже близько 7 років, живуть разом.
Чи хотіла б я його повернення? Ні. Бо він криса.
Трусиковед• 01 декабря 2024
Ответ дляБесбардак
Ні. Там саме букєтно-конфєтний
Лизательно- ахательный, с сентября причем.
Трусиковед• 01 декабря 2024
Ответ дляБесбардак
Не водить))) грошей нема
Остальное не волнует? Им сейчас хочеться с постели не вылазить, а не по ресторанам ходить. А что бы он там остался, новая женщина и накормит и обласкает.
автор Бесбардак • 02 декабря 2024
Ответ дляРозумна Губка
Він пішов до іншої?
автор Бесбардак • 02 декабря 2024
Ответ дляТрусиковед
За свій рахунок
Розумна Губка• 02 декабря 2024
Ответ дляБесбардак
Він пішов до іншої?
Він бігав туди і сюди...і мені прийшлося самій подати на розлучення! Було неймовірно боляче- таке відчуття як померла найближча людина! Пишу вам і плачу як згадую! З юності разом..стільки пройшли разом! Я змушена була це все зробити- в мене на руках мала дитина була і в неї! Я розуміла, що треба було з цим закінчувати- бо я занадто емоційна щоб на це все спокійно дивитися! Потім писав, дзвонив - але по мені вже повитирали ноги достатньо! Обнімаю Вас- нехай у вас все буде добре!
автор Бесбардак • 02 декабря 2024
Ответ дляРозумна Губка
Дякую! Бажаю душевного спокою. Час лікує. Принаймні, я дуже на це сподіваюсь
Розумна Губка• 02 декабря 2024
Ответ дляБесбардак
Вам теж душевного спокою! Час якби притуплює і вже немає оцього за що? Просто живеш, але дітям теж складно все це пережити!
Хитрушка-чекушка• 02 декабря 2024
Він повернеться геть іншим. І ви вже будете інша.
І не факт що тим новим людям ви будете так само цікаві.
автор Бесбардак • 03 декабря 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
На даний момент про повернення у нього і думки немає. Він відчуває себе вільним від будь-яких обов´язків, насолоджується життям, поки я збираю себе по шматкам