Рекламама• 01 декабря 2024

Знаю коли буде припинення бойових дій

Не закінчення війни , а зупинка на деякий час - травень . Плюс мінус . Так що тримаймося і не питайте звідки знаю.
Seehund• 01 декабря 2024
Ответ дляРекламама
Я лікар,моя професія не має відношення. Не зочу писати звідки я знаю , але точно знаю , що так буде . Коли прийде тепло після зими буде заморозка війни
Там где кто халат одел, тот и доктор?)
Наталья557• 01 декабря 2024
Автор, ваша тема?)
Smusish• 01 декабря 2024
Ответ дляLizavel
А звідки знаєте?
Коханець,Центр прийняття рішень. Хто знає, той пойме
автор Oks234 • 01 декабря 2024
Ответ дляНаталья557
Автор, ваша тема?)
Ні
Leo07032016• 01 декабря 2024
Ответ дляНатусик Я
Автор.Це не ви в 13- 14 му році прогнози давали.Що буде через 10+- років повномаштабна, будуть ракети на столицю, окупацію міст тощо.Потім на 3-4 роки перемир´ям по Дніпру+-, і друга хвиля наступу кацапні.Після якої південь буде відрізаний від України.
Це десь в 14- му році тут читала.
Кстати, да, чтото такое я читала здесь
катерина12009• 01 декабря 2024
Вообще после ’посылов’ в сторону Трампа нашего вельмишановного логично что переговорам быть в 25 или хотя бы попытке, и возможно прекращение огня на время переговоров. А спекуляций когда и как именно мы увидим много в ближайшее время, когда яблони расцветут😅 ну да ну да
автор Oks234 • 01 декабря 2024
Ответ дляНатусик Я
Це десь в 14- му році тут читала.
Ні, я не гадалка . Знала, що мене захейтять тут. Поділилась інформацією , з доброти до вас. За два тижні до початку війни написала , що буде війна 100% -сусід генерал сказав . Також наваляли мені .
Натусик Я• 01 декабря 2024
Ответ дляLeo07032016
Кстати, да, чтото такое я читала здесь
Тоді всі сміялися, що все це маячня, що буде повномаштабна через 10 років.
MaxTory• 01 декабря 2024
Ответ дляOks234
Це не ви тоді писали, що будуть заходити через Чернігів?
катерина12009• 01 декабря 2024
Ответ дляOks234
Про соседа генерала я помню, кто писал нет, но пост да, но за пару дней вроде или даже накануне.
Елена23• 01 декабря 2024
Что то в этом есть... значит, будут выборы
lisulya• 01 декабря 2024
Ответ дляРекламама
Не знаю , в травні напишу що знаю ще
Коли яблуні зацвітуть?))
Lily-2020• 01 декабря 2024
’це ж було вже’
kohanyachko• 01 декабря 2024
Ответ дляЕлена23
Ну и славно, что будут
Contento• 01 декабря 2024
Это вам лично сообщил Трамп, Зеленский или путин ?)))
Star39• 01 декабря 2024
Ответ дляContento
Зеленского вычеркивайте, он в этом деле ни на что не влияет. Наоборот, делает все, чтобы сорвать переговоры
Аюшка• 01 декабря 2024
Ответ дляПомеха справа
Автор, підтримаю Вас. Згодна, що навесні бойові дії припиняться. Але що заживемо класно - ні, такого не буде.
А что ж такого должно случится, что рашка прекратит по Украине ракеты и шахеды запускать, а?
автор Oks234 • 01 декабря 2024
Ответ дляMaxTory
Ні
Читака• 01 декабря 2024
Ювілейне 100500 тисячне передбачення, але скрінити не буду, бо як завжди пальцем в небо
Evga32• 01 декабря 2024
Ответ дляStar39
100%
Contento• 01 декабря 2024
Ответ дляАюшка
Так осуждения советчиц испугаются)
PinkMa• 01 декабря 2024
Я тоже знаю автор, что рос педерафии больше не будет в мире
прилетит бомбочка
Neznakomka-9072• 01 декабря 2024
Если военные не знают когда конец, но зато автор знает
TATI-13f6• 01 декабря 2024
Ответ дляРекламама
Буде довго болото .
Ой , та це й коню зрозуміло, що за один день нічого не закінчиться, будуть довгі переговори й т.д й т.п. Ясно, що колись настане припинення вогню . Автор , ну таке , аби щось написати
Басина• 01 декабря 2024
Ответ дляМиллениалка
А не підкажете коли Путлєр здохне?
Так в травні і здохне. Всі будуть бухати на радощах і буде припинення бд. А потім з шафи дістануть нового хуйла. Або якогось патрушева...
Мама Никитки-2• 01 декабря 2024
Коханець із центру сказав?
Басина• 01 декабря 2024
Ответ дляРекламама
Знов яблуні в цвєту?
автор Oks234 • 01 декабря 2024
Ответ дляБасина
Знов яблуні в цвєту?
Я не в курсі про яблуні
Басина• 01 декабря 2024
Ответ дляOks234
Я не в курсі про яблуні
Це були прогнози на весну 2023...
Filomena• 01 декабря 2024
Ответ дляБасина
Це були прогнози на весну 2023...
2022. Автор мала зустрітися з мамою. Може і зустрілася…