Рекламама• 01 декабря 2024

Знаю коли буде припинення бойових дій

Не закінчення війни , а зупинка на деякий час - травень . Плюс мінус . Так що тримаймося і не питайте звідки знаю.
Мама Никитки-2• 01 декабря 2024
Ответ дляРекламама
Я лікар,моя професія не має відношення. Не зочу писати звідки я знаю , але точно знаю , що так буде . Коли прийде тепло після зими буде заморозка війни
Це вже було в 22 році. Коли яблоні чи вишні розквітнуть.
Я пам’ятаю, як всі чекали цього.
krasotalisa• 01 декабря 2024
Ответ дляРекламама
Не знаю , в травні напишу що знаю ще
ви коханка з центру?
Басина• 01 декабря 2024
Ответ дляFilomena
2022. Автор мала зустрітися з мамою. Може і зустрілася…
На 2023 теж про яблуні писали... всі чекали контрнаступ...
Dumky• 01 декабря 2024
Орєшнік десь впаде? Махають ним зараз активно)
Filomena• 01 декабря 2024
Ответ дляБасина
Сон про яблуні був в 2022. Потім просто згадували.
Мама Никитки-2• 01 декабря 2024
Ответ длякатерина12009
Вообще после ’посылов’ в сторону Трампа нашего вельмишановного логично что переговорам быть в 25 или хотя бы попытке, и возможно прекращение огня на время переговоров. А спекуляций когда и как именно мы увидим много в ближайшее время, когда яблони расцветут😅 ну да ну да
Трамп, м’яко кажучи, дуже не любить Зе. Перший імпічмент він йому не забуде. І це почуття на Україну переноситься. Я не чекаю нічого гарного, єдине на шо дуже надіюся, що в хуйла корона виявиться більшою, і воно чимось зачепить его Трампа, більше ніж колись Зе.
Sonnig• 01 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Зеленский умудрился не ’понравится’ и Путину, и Трампу..
Талант
Star39• 01 декабря 2024
Ответ дляSonnig
Талант
И не только им. Вряд ли он кому-то искренне нравится
Sonnig• 01 декабря 2024
Ответ дляStar39
Ну ему не обязательно искренне всем нравится. Но проблем делать нам поменьше,.можно было, как мне кажется
автор Oks234 • 01 декабря 2024
Ответ дляkrasotalisa
ви коханка з центру?
Думаю ,що там немає таких старих коханок
Мама Никитки-2• 01 декабря 2024
Ответ дляSonnig
Талант
Він і Байдену не подобався. Но Байден професійний геополітик, навідміну від Трампа. Цей буде спочатку задовільняти своє его.
Вже ходять чутки, шо ЦРУ і ФБР знищують списки міжноародноі агентури.
Мама Никитки-2• 01 декабря 2024
Автор, вибачте, а чому ваш сусід - генерал СБУ не підказав вам не відправляти сина на військову кафедру, якщо він знав що буде кацапський наступ?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1989578
Alexandra• 01 декабря 2024
Кожен раз дата пересувається, вже писали тут раніше, що припинення в листопаді. Так чекали, і знов пересунули, а потім ще ? Хто-хто, а я кожному слову вірю завжди, але ж не так часто змінювати
Джулияробертс• 01 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Я пам’ятаю, як всі чекали цього.
Та вже сто раз писали, що людині сон наснився, що з мамою побачиться як будуть яблука цвісти, так у неї і сталося. Досі згадують про ті яблука й вишні як про щось нездійсненне, хоча це не так
Джулияробертс• 01 декабря 2024
Ответ дляБасина
Я пам´ятаю тільки про цвіт троянди наче.
Olvia1987• 01 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Ви колись писали,що Байден ніколи не зніметься з виборів,тому що будь який інший кандидат від демократів програє Трампу.
Alexandra• 01 декабря 2024
Ответ дляДжулияробертс
В мене є подруга, їй завжди сняться пророчі сни, вона теж казала про цвіт дерев
Sonnig• 01 декабря 2024
Ответ дляAlexandra
Быстрее бы
Джулияробертс• 01 декабря 2024
Ответ дляAlexandra
Ну та мені теж сняться. І поки нічого хорошого...м´яко кажучи
lilu1990• 01 декабря 2024
Автор, коли буде демобілізація?
Alexandra• 01 декабря 2024
Ответ дляДжулияробертс
От і вона так мені десь місяць тому відповіла
Star39• 01 декабря 2024
Ответ дляДжулияробертс
Окончания не будет или просто плохой конец?
Джулияробертс• 01 декабря 2024
Ответ дляAlexandra
Тримаємось, надіємось...
lilu1990• 01 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Яка різниця які там почуття в трампа якщо це чиста геополітика?
Джулияробертс• 01 декабря 2024
Ответ дляStar39
Я не хочу писати, щоб потім тут не згадували, як той цвіт яблук
Meraya• 01 декабря 2024
Ответ дляРекламама
Так
Повторний наступ до чи після заморозки?
MALINA_M• 01 декабря 2024
Ответ дляРекламама
Так
Выходить через 5-6 років повторний наступ? Чи в травні може все змінитися і в майбутньому і вступу не буде?
буде припинення воєнного стану після затишшя? Чи це все для того, щоб провести вибори?
Star39• 01 декабря 2024
Ну вот, уже помимо автора темы двое что-то знают и не пишут. А интересно же
наталия-маруся• 01 декабря 2024
Ответ дляLizavel
А звідки знаєте?
Не питайте,просили ж
автор Oks234 • 01 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Бо генерал став моїм сусідом у 20 році