Рекламама• 01 декабря 2024
Знаю коли буде припинення бойових дій
Не закінчення війни , а зупинка на деякий час - травень . Плюс мінус . Так що тримаймося і не питайте звідки знаю.
tanysha777• 01 декабря 2024
Ответ дляMALINA_M
Выходить через 5-6 років повторний наступ? Чи в травні може все змінитися і в майбутньому і вступу не буде?
буде припинення воєнного стану після затишшя? Чи це все для того, щоб провести вибори?
Ну якщо не буде виборів і не прийде адекватне керівництво, то звичайно, що наступ буде з вірогідністю 99%
Бо агенти точно готуватись не будуть, навпаки, донищать все, що ще якось жевріє
diamond_shop• 01 декабря 2024
Ответ дляМиллениалка
А не підкажете коли Путлєр здохне?
це до професора Солов’я
Мама Никитки-2• 01 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Яка різниця які там почуття в трампа якщо це чиста геополітика?
Де Трамп і де та геополітика?
opium_black• 01 декабря 2024
Ответ дляtanysha777
Наступним президентом буде генерал
opium_black• 01 декабря 2024
Ответ дляnatali ja
Этого ещё только не хватало
Демократія була про…фукана в 99 році. Зараз, як би не хотіли, як би не малювали, як би не розказували - немає. Вибір без вибору. Моя думка буде генерал, подобається, або ні, це інша сторона медалі
Ответ дляtanysha777
А де взяти адекватне? Всі, хто відстоюють інтереси держави або загинули на війні, або зараз на війні. Судячи з того беззаконня, що зараз коїться в містах, немає у нас реальних претендентів у владу, які були б зацікавлені в процвітанні України
impossibilia non sunt• 01 декабря 2024
Ответ дляOks234
Бо генерал став моїм сусідом у 20 році
А чего он такой болтливый у вас? Ходит по соседям, инфу раздает за так 😊
Блискавична• 02 декабря 2024
Ответ дляopium_black
Наступним президентом буде генерал
На Буданова намекаете?
Ответ дляРекламама
Я лікар,моя професія не має відношення. Не зочу писати звідки я знаю , але точно знаю , що так буде . Коли прийде тепло після зими буде заморозка війни
Не буде такого. Путін ствердив 35% бюджету на війну. Людина,яка витрачає такі кошти - ніколи не зупиниться.
Війна буде до 2027-2035
Ответ дляYaЯна
Війна буде до 2027-2035
Если Трамп обвалит цену на нефть , а он уже подтвердил , что слушает это как только вступит в должность , то чем рашисты будут воевать ? Задом голым ?
Это бидон им дал зеленый свет , не опустив нефть и не введя реальные санкции . раша сейчас зарабатывает не нефти и газе больше , чем до войны , именно благодаря бидону
Ответ дляAlienmoon
Не обвалить
Ответ дляРекламама
Тут у половины форума в родственниках есть люди с центра (как тут была мемная тема), так вот ничего подобного там не обсуждают. Это всего лишь предположение политических аналитиков, так что Америку вы никому не открыли. Как будет, на самом деле, никто не знает, даже в администрации Трампа
Мама Никитки-2• 02 декабря 2024
Ответ дляOlvia1987
Ви колись писали,що Байден ніколи не зніметься з виборів,тому що будь який інший кандидат від демократів програє Трампу.
Я такого не писала. Я писала, що мішель не буде брати участь, як наші кармані експерти розносили.
Ну і будь-який кандидат і програв трампу. Ще й в суху.
Мама Никитки-2• 02 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Краще байден який вдруг перестав боятися ядерної зброї? Через три роки убивства українців?
Через півтора місяці побачимо, Но я вважаю, що дозвіл був узгоджений з Трампом , щоб хуйло трохи договірним був. Чомусь його і досі вважають адекватною людиною.
Ну і Байден іде з політики назовсім. Чому б не дати дозвіл?
Мама Никитки-2• 02 декабря 2024
Цікаво, ті хто пишуть, що Трамп отпрям клацне пальцем і обвалить ціну. Ви взагалі маєте розуміння, як то працює? Мінімум рік потрібно, і то за підтримки саудитів.
Головне, що б він санкціі не скасував. Особливо останні. Хоча, вже прочирикав вчора, що ті, хто відійде від $ як єдиної платіжної валюти будуть мати мито в розмірі 100%. Так шо навіть Китай вже не такий зухвалий, особливо на тлі підвищення мита на продукцію на 60%.