Рекламама• 01 декабря 2024

Знаю коли буде припинення бойових дій

Не закінчення війни , а зупинка на деякий час - травень . Плюс мінус . Так що тримаймося і не питайте звідки знаю.
tanysha777• 01 декабря 2024
Ответ дляMALINA_M
Выходить через 5-6 років повторний наступ? Чи в травні може все змінитися і в майбутньому і вступу не буде?
буде припинення воєнного стану після затишшя? Чи це все для того, щоб провести вибори?
Ну якщо не буде виборів і не прийде адекватне керівництво, то звичайно, що наступ буде з вірогідністю 99%
Бо агенти точно готуватись не будуть, навпаки, донищать все, що ще якось жевріє
diamond_shop• 01 декабря 2024
Ответ дляМиллениалка
А не підкажете коли Путлєр здохне?
це до професора Солов’я
Мама Никитки-2• 01 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Яка різниця які там почуття в трампа якщо це чиста геополітика?
Де Трамп і де та геополітика?
lilu1990• 01 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Де Трамп і де та геополітика?
Краще байден який вдруг перестав боятися ядерної зброї? Через три роки убивства українців?
opium_black• 01 декабря 2024
Ответ дляtanysha777
Наступним президентом буде генерал
natali ja• 01 декабря 2024
Ответ дляopium_black
Наступним президентом буде генерал
Этого ещё только не хватало
ОленаЯ• 01 декабря 2024
Ответ дляРекламама
Я лікар,моя професія не має відношення. Не зочу писати звідки я знаю , але точно знаю , що так буде . Коли прийде тепло після зими буде заморозка війни
А потім знову через 5-6 років? Тобто нормального життя не буде?
Mellisa• 01 декабря 2024
Вспомнились темы в августе, там обещали окончание войны в ноябре, эпидемию нового вируса и что-то там еще , и все этой осенью
Incol• 01 декабря 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Автор,таких людей как вы надо просто ловить и пиз..ть,вон сколько народу отнеслось всерьез.
А вам то що, а людям якась надія, а з надією легше зиму пережити, а там і весна, тому не треба тут за всіх розписуватися.
opium_black• 01 декабря 2024
Ответ дляnatali ja
Этого ещё только не хватало
Демократія була про…фукана в 99 році. Зараз, як би не хотіли, як би не малювали, як би не розказували - немає. Вибір без вибору. Моя думка буде генерал, подобається, або ні, це інша сторона медалі
Серафима-54c1• 01 декабря 2024
Ответ дляРекламама
Так
Наш?
KriskaA• 01 декабря 2024
Ответ дляАноним_1858
И раша согласится, чтобы на линии разграничения стояли войска НАТО, как Трамп планирует?
Бгггг :)) Конечно да ! (сарказм).
MALINA_M• 01 декабря 2024
Ответ дляtanysha777
А де взяти адекватне? Всі, хто відстоюють інтереси держави або загинули на війні, або зараз на війні. Судячи з того беззаконня, що зараз коїться в містах, немає у нас реальних претендентів у владу, які були б зацікавлені в процвітанні України
impossibilia non sunt• 01 декабря 2024
Ответ дляOks234
Бо генерал став моїм сусідом у 20 році
А чего он такой болтливый у вас? Ходит по соседям, инфу раздает за так 😊
avenueL• 01 декабря 2024
Автор, а ядерный удар по какому-то месту будет? И если да, то куда?
Блискавична• 02 декабря 2024
Ответ дляopium_black
Наступним президентом буде генерал
На Буданова намекаете?
Alienmoon• 02 декабря 2024
Ответ дляБлискавична
На Буданова намекаете?
Залужный , уже началась его пиар компания , бриты его пиарят во всю .
Новая их пешка
YaЯна• 02 декабря 2024
Ответ дляРекламама
Не буде такого. Путін ствердив 35% бюджету на війну. Людина,яка витрачає такі кошти - ніколи не зупиниться.
Війна буде до 2027-2035
Alienmoon• 02 декабря 2024
Ответ дляYaЯна
Війна буде до 2027-2035
Если Трамп обвалит цену на нефть , а он уже подтвердил , что слушает это как только вступит в должность , то чем рашисты будут воевать ? Задом голым ?
Это бидон им дал зеленый свет , не опустив нефть и не введя реальные санкции . раша сейчас зарабатывает не нефти и газе больше , чем до войны , именно благодаря бидону
YaЯна• 02 декабря 2024
Ответ дляAlienmoon
Не обвалить
YaЯна• 02 декабря 2024
Ответ дляopium_black
Наступним президентом буде генерал
Генерал буде, але тільки після закінчення війни
Мяо• 02 декабря 2024
Ответ дляРекламама
Тут у половины форума в родственниках есть люди с центра (как тут была мемная тема), так вот ничего подобного там не обсуждают. Это всего лишь предположение политических аналитиков, так что Америку вы никому не открыли. Как будет, на самом деле, никто не знает, даже в администрации Трампа
Alienmoon• 02 декабря 2024
Ответ дляYaЯна
Не обвалить
Посмотрим
автор Oks234 • 02 декабря 2024
Ответ дляYaЯна
Війна буде до 2027-2035
Я не писала про закінчення війни , лише про зупинку , на деяких час . Повірте , він також видихається
Мама Никитки-2• 02 декабря 2024
Ответ дляOlvia1987
Ви колись писали,що Байден ніколи не зніметься з виборів,тому що будь який інший кандидат від демократів програє Трампу.
Я такого не писала. Я писала, що мішель не буде брати участь, як наші кармані експерти розносили.
Ну і будь-який кандидат і програв трампу. Ще й в суху.
автор Oks234 • 02 декабря 2024
Ответ дляavenueL
Та я не гадалка, і не тарролог.
Мама Никитки-2• 02 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Через півтора місяці побачимо, Но я вважаю, що дозвіл був узгоджений з Трампом , щоб хуйло трохи договірним був. Чомусь його і досі вважають адекватною людиною.
Ну і Байден іде з політики назовсім. Чому б не дати дозвіл?
автор Oks234 • 02 декабря 2024
Ответ дляimpossibilia non sunt
То була не засекречена інфа, просто ніхто не вірив , що почнеться війна .
Мама Никитки-2• 02 декабря 2024
Цікаво, ті хто пишуть, що Трамп отпрям клацне пальцем і обвалить ціну. Ви взагалі маєте розуміння, як то працює? Мінімум рік потрібно, і то за підтримки саудитів.
Головне, що б він санкціі не скасував. Особливо останні. Хоча, вже прочирикав вчора, що ті, хто відійде від $ як єдиної платіжної валюти будуть мати мито в розмірі 100%. Так шо навіть Китай вже не такий зухвалий, особливо на тлі підвищення мита на продукцію на 60%.
ona3233• 02 декабря 2024
Ответ дляOks234
Так, а откуда инфа про заморозку?
Сосед подсказал?