Тут надолго• 01 декабря 2024

Відчуття кому в горлі через ГЕРХ (рефлюкс)

Дівчата, читала тут декілька тем, але хочу ще спитати

В когось було відчуття кому в горлі при ГЕРХ? Як постійно тягне там, неприязно, іноді зникає , але все одно постійно є

Так було дуже довго, думала нервове і пройде поки не обстежила ШКТ і не прочитала тут теми

В мене питання, в кого було таке ? Коли ви почали лікувати шлунок, ком зник?

Мені тілько прописали пігулки, почну завтра пити
Снежнакомка• 01 декабря 2024
Ком зник.від заспокійливих
Все возможно• 01 декабря 2024
Ответ дляСнежнакомка
Ком зник.від заспокійливих
Лікувала шлунок, в мене почуття кому зникло.
ГЕРБ дуже часто спричинено нервами, неправильно працюють клапани на вході та виході зі шлунку.
Заспокійливе при лікуванні шлунку обов´язково!!!
Все возможно• 01 декабря 2024
Які пігулки вам приписали?
автор Тут надолго • 01 декабря 2024
Ответ дляСнежнакомка
Ком зник.від заспокійливих
А зі шлунком були проблеми? Чи ком просто був невідомо від чого?
Снежнакомка• 01 декабря 2024
Ответ дляТут надолго
Так,язва
автор Тут надолго • 01 декабря 2024
Ответ дляВсе возможно
А скільки часу був ком у вас при проблемах зі шлунком? В мене більше року , мабуть 2 вже … якось терпіла, думала нервове.. пройде
Коли терпець урвався пішла зробити фдгс - рефлюкс
КоролеВешна• 01 декабря 2024
Ранітідин пила,заварювала льон,пила це желе,дуже допомагає
Снежнакомка• 01 декабря 2024
Ответ дляТут надолго
Рефлюкс сам не проходить
автор Тут надолго • 01 декабря 2024
Ответ дляВсе возможно
Які пігулки вам приписали?
Пантопразол 2 рази на день
Мосид через 5 днів додати
+ рентген шлунку з барієм

Цей ком просто не дає вже нормально жити
Після їжі виникає більше
автор Тут надолго • 01 декабря 2024
Ответ дляКоролеВешна
У вас також був ком?
КоролеВешна• 01 декабря 2024
Ответ дляТут надолго
У вас також був ком?
Так!
автор Тут надолго • 01 декабря 2024
Ответ дляСнежнакомка
Рефлюкс сам не проходить
Та тепер знаю(
Треба пити пігулки
автор Тут надолго • 01 декабря 2024
Ответ дляКоролеВешна
Так!
І Ви впевнені що через рефлюкс був?
Через скільки він пройшов? На що мені розраховувати думаю…
Завтра не пью• 01 декабря 2024
У мене рефлюкс. Але оцей ком в горлі з´являється, коли в черговий раз з´їжджають гормони щитовидки після того, як перенервую.
Все возможно• 01 декабря 2024
Ответ дляТут надолго
І Ви впевнені що через рефлюкс був?
Як проп´єте що вам призначили, то почне зникати.
На рентген з барієм вас направили, щоб визначити ступінь ГЕРХ.
Все возможно• 01 декабря 2024
Я би додала ще магній для заспокоєння. Навіть у ваших запитаннях відчувається, що ви нервова людина. Тому не дивуйтеся цьому захворенню. Швидко воно не лікується. Ком зникне, але захворення ні. Вивчіть його причини.
автор Тут надолго • 01 декабря 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Рефлекс не у всіх супроводжується комом в горлі, але може бути
автор Тут надолго • 01 декабря 2024
Ответ дляВсе возможно
Ступінь написано в ФДГС , на гентген направили подивитися грижу стравоходу доктор сказав
Ви також його робили?
Мені сказали довго будуть робити, сам рентген швидко, але може треба буде повторити
автор Тут надолго • 01 декабря 2024
Ответ дляВсе возможно
Магній думаю це слабенько буде мені, треба щось заспокійлеве ще, читала що ад п’ють, але я думаю щось простіше взяти.

У вас також ГЕРХ? Я вивчала тут на форумі і в інстаграмі, треба , щоб замикався клапан, тоді його і не буде. Але так, це хвороба нервових та стурбованих людей , я така((
Проработник• 01 декабря 2024
В мене цей ком більше місяця.
почалося після того, як я в стані стресу прийшла до лікаря, здала купу аналізів,узі щитовидки, все ок, лише дефіцит вітаміну Д.

Лікар призначив вітамін Д, Омегу і ввечері магній. Психологічний стан пліпшився, але з´явився цей ком! Муляє, я вже думаю, чи не від таблеток?? Бо почалося саме невдовзі після прийому