Света С Приветом• Изменено 01 декабря 2024

мами студентів технічних вузів (предмет гідравліка)

запитайте та покажіть завдання своїм дітям, можливо хвось з ваших синів/дочок допоможе і захоче підзаробити. Дано студент 2 курс, зробив/списав роботи які потрібно здати, але викладач відправив на доопрацювання.
БеллаДонна• 01 декабря 2024
У него в группе нет отличников? Нет старших студентов, что могут сделать? Это достаточно специфичный предмет. На втором курсе я уже знала где и что можно найти, или кого) пусть сын сам решить хоть эту задачу, если не может решить задание.
После 18• 01 декабря 2024
Дякувати, що він не лікар.
автор Света С Приветом • 01 декабря 2024
Ответ дляБеллаДонна
не повірите, але не має. Це частково сам рішав+ частково студенти старших курсів. Звертався і на такі сайти як студент хелп і інші, але знайшлась тільки одна дівчинка вчора взяла роботу у виконання, а сьогодні відмовилась і повернула кошти.....
Новопоштинская• 01 декабря 2024
Ищите помощь на олх. Мне там часто помогали, когда училась в универе. Или на сайте альфа ботан