Хоч я і львівʼянка, але Київ дуже подобається, одне з найкрасивіших міст у світі, обʼєктивно.
Раніше навіть не задумувалась яке він має шикарне розташування і як це гармонійно виглядає.
ku4eravaku4erava• 02 декабря 2024
Ваше второе фото ботсад, сходите весной когда сирень цветет , что б увидеть не земную красоту, а Каштаны эти зелёные улицы... ностальджи
Ответ дляku4eravaku4erava
Та я не в Києві, але дякую.
А той запах весни після зливи
bespe4na_mavpa• 02 декабря 2024
Самый уютный город на свете для меня) он большой но очень домашний