Тепличная• Изменено 02 декабря 2024
Який профіль вибрати дитині, якщо вона любить укр мову? З математикою не дружить
І біологію любить
Профіль в ліцеї
Природничий, філологічний
Але не любить хімію, не розуміє німецьку, погана англійська
Профіль в ліцеї
Природничий, філологічний
Отжигающая• 02 декабря 2024
украинского мало...
получается, что она и не филолог и в точных науках не шарит...
Галя із Дарниці• 02 декабря 2024
Філологія це не спеціальність, а база в сучасному житті. Можна любити, але до неї потрібна спеціальність, щоб заробляти гроші. Погано розмовляє англійською - то хай вчить. На додаток до того природничий - і вже більш менш затребувана.
Отжигающая• 02 декабря 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Какие бы Вы посоветовали специальности на базе филологии?
Галя із Дарниці• 02 декабря 2024
Ответ дляОтжигающая
Ніякі. Ще раз - філологія то базова навичка грамотної людини. Яка має супроводжуватися професією - хоч журналістика, хоч наука. Якщо вивчить англійську і біологію, зможе заробляти scientific writer у фарм.компанії, наприклад. А так варіантів море. Але українська - то база, а не професія для грошей.
Играю у края• 02 декабря 2024
Ответ дляОтжигающая
Я закінчила ’Менеджмент управління з 2 іноземними мовами’. В мене англійська і французьку. Третю іноземну мову я вже вивчила сама за останні 2,5 роки до рівня b2. І я доросла. Діти після школи -університету і по 5-7 мов мають...українська, як в темі, це і, правда, мізер для кваліфікованої роботи та спеціалізації. Працюю за професією. Кар´єру побудувала нормальну
Шпондєр• 02 декабря 2024
Вы неправильно мыслите, не важно, что человеку нравится в школе учить. Вы должны задать вопрос : где и кем он хочет и может работать? Узнать, какие предметы нужны при поступлении на эту специальность и точечно готовить именно их