КучМала• 02 декабря 2024
Зимова Єпідримка. Немає даних про дітей.
Кого ця тема бісить, будь ласка пройдіть мимо. Ставте своє рукаліцо, і йдіть далі.
Дівчата, хто вже оформив. У вас є дані про дітей? Тому що у мене, при виборі на кого оформити, треба додати свідоцтво, але коли пишу серію і номер, то пише-що таке свідоцтво вже існує. Як у вас? Дякую.
КучМала
• 02 декабря 2024
Ответ дляГостра на язик
Відповіли в Дії:
Зараз можуть виникати труднощі з додаванням або відображенням інформації про дітей. Ми розвантажуємо реєстр ДРАЦС. Протягом кількох днів все буде працювати.
Нагадаємо, у вас буде 3 місяці, щоб отримати допомогу. Можете не хвилюватися, що не встигнете, — послуга доступна і завтра, і післязавтра, до кінця зими.
Зацікавленість шалена, як завжди. Дякую за те, що обираєте Дію🫶
Ну все ясно) треба почекати
Жена аллигатора• 02 декабря 2024
Ответ дляКучМала
Так а як воно виглядає? У мене так. І коли ввожу номер, то пише вже існує...
То ви що не вмієте читати? Вам же в Дії є відповідь на ваше питання
Коплю на груди• 02 декабря 2024
В чоловіка є двоє дітей, в мене тільки один. Написано чекати пару днів бо реєстри ще не підтягнули..
Анонім Перший• 02 декабря 2024
Я додавала, у мене нічого не підтягувалося. У чоловіка треба було просто галочку поставити і все було. Наче він народив дітей
Радість моя• 02 декабря 2024
Ответ дляКучМала
Не обновляются , так как я уже обновила через плеймаркет
Вчера через МОНО авторизировала Дию - свидетельства не подтянулись, якась ошибка. Попробовала через ПриватБанк и всё получилось!
Попробуйте и вы через другой банк.
Хочу в БАНю• 02 декабря 2024
Вчера оформляла у себя, старшый ребенок был подтянут, оформила на себя и ребенка. зашла к мужу там только он а младшего нет ещё и вводлила много раз но всё равно нет свидетельства. Подожду
Ane4ka-9cee• 02 декабря 2024
Думаю треба почекати, в мене теж меншого оформило, а на старшого сина не можу оформити, пиши що таке свідоцтво вже існує. А знайома вчора на всіх трьох дітей оформила без проблем
Не боюся осуду• 02 декабря 2024
А у меня как у многих здесь написало, что «такое свідоцтво вже існує». Я решила, что это хорошо и нажала оформить. Теперь в статусе «В обробці». Получается на ребенка я не оформила? А как теперь быть?
Ane4ka-9cee• 02 декабря 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Так можна буде ще потім оформити окремо на дитину. Це Ви на себе оформили, а як дія родуплиться, оформите на дитину