Броніки для Моніки• 02 декабря 2024
Боюсь уже створювати тему, лімфовузол
Після цих мільйон тем одної жіночки, я вже боюсь створювати свою тему. Але все ж наважусь. Просто порадитись варто ще з кимось.
Там де на фото мій палець, є гулька десь може 12-14 мм, подовгувата, рухома, ніколи не боліла. Коли голова прямо її не видно, але як повертаю голову то видно її стає , навіть дівчата на роботі звернули увагу.
Якось питала в сімейної, вона казала що так буває, якщо вона давно ( не знаю від коли, але рік точно є), то певно така і лишиться вже.
Не робила УЗД і ніяких маніпуляцій з нею, лікар сказала що не потрібно. Її просто можна нащупати, і видно лише при повороті голови, коли рівно голова чи вверх то не помітно зовсім.
Може в когось є щось схоже, це дійсно не вартує ніяких маніпуляцій чи до обстежень? Я про неї знаю десь рік - то наче не збільшується.
Броніки для Моніки
• 02 декабря 2024
А тут де палець, як повертаю голову то її видно в цьому місці, на фото не видно, пальцем показую місце де вона є
Броніки для Моніки
• 02 декабря 2024
Тут є коли повертаю голову, вверху не те фото добавилось
Броніки для Моніки
• 02 декабря 2024
Ответ дляРоза в вазі
Реально за@@@ла вже всіх
Я знала що так буде.
ГейТуда• 02 декабря 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
’Коли голова прямо її не видно, але як повертаю голову то видно її стає , навіть дівчата на роботі звернули увагу.’
Визначтеся вже....видно чи не видно....
Завтра сходите на роботу, поверните голову і нехай колеги сфоткають😁
А потім нам фотозвіт.. Домовилися?😁
Визначтеся вже....видно чи не видно....
А потім нам фотозвіт.. Домовилися?😁
Броніки для Моніки
• 02 декабря 2024
Ответ дляРоза в вазі
У сусідів пошукайте ще
Та , я серйозно. Один раз була з тим лімфовузли в лікаря, і то робила медогляд на роботу і спитала. Більше ніде не була. Тому вирішила ще тут спитати
Броніки для Моніки
• 02 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
Визначтеся вже....видно чи не видно....
А потім нам фотозвіт.. Домовилися?😁
Визначтеся вже....видно чи не видно....
А потім нам фотозвіт.. Домовилися?😁
Ні. Просто вона є і є. Чи видно то вже моє уточнення. Цікавить чи варто її десь обстежувати , чи дійсно то може бути норма
ГейТуда• 02 декабря 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
А навіщо?
Рік вона у вас є...ви ще живі...ну то живіть щасливо далі..
Фиктивная• 02 декабря 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Вы, блин, понимаете, что лимфоузел - он не невидимый. Он имеет размер и объем. Что вы от него хотите, я не пойму??! Чтоб он самоликвидировался?
Броніки для Моніки
• 02 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
А навіщо?
Так в лікар сказала. Але всяке буває. Вирішила ще тут спитати. Іноді тут дійсно розумні поради дають.
Тим паче під анонімом
Броніки для Моніки
• 02 декабря 2024
Ответ дляФиктивная
Та чому не видимий? Коли голову повернути то видно бугорок. От і питаю чи це нормально, що я можу його прощупати і що він видніє коли повертаю голову
ГейТуда• 02 декабря 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Тим паче під анонімом
Розумні поради щодо розумних питань.
А щодо невидимого лімфоузла🤦...хіба здоров´я можна побажати...в тому числі психологічного...
Фиктивная• 02 декабря 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
ГейТуда• 02 декабря 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Якщо у вас багато вільного часу і грошей можете пройти обстеження.
До державного не йдіть бо я так розумію, що його порада вас не влаштувала.
Йдіть до приватної клініки, вас там приймуть з обіймами.
Броніки для Моніки
• 02 декабря 2024
Ответ дляФиктивная
Ой сорі, пропустила слово. Тобто то нормально що його при повороті голови видно? Але лише з однієї сторони, з іншої я навіть не нащупую , не те що видно
Броніки для Моніки
• 02 декабря 2024
Ответ дляМеня не звали
почему люди спрашивают здесь, а не у врача
Я питала в лікаря. Але вирішила ще спитати тут, так сказати в людей. Хтось же точно стикався в поділиться своїм досвідом
ГейТуда• 02 декабря 2024
Ответ дляМеня не звали
Відповідь лікаря її не задовольнила 😁
Упругая попка• 02 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
Авторка питає про сина
Вона все весь форум затр...ла своїми лімфовузлами.
Єдиний лікар , який їй потрібний , психіатр і закрита клініка .
Броніки для Моніки
• 02 декабря 2024
Ответ дляУпругая попка
Авторка питає про сина
Я читала теми тої жінки, в її сина не там ті лімфовузли, вона добавляла фото, вони в іншому місці.
ГейТуда• 02 декабря 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Так може вам поспілкуватися як раз з тією мадам
яка строчить теми про лімфоузли?
У вас багато спільного.
Буде про що поговорити.
Вона вам розповість з чого почати обстеження.
яка строчить теми про лімфоузли?
У вас багато спільного.
Буде про що поговорити.
Броніки для Моніки
• 02 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
яка строчить теми про лімфоузли?
У вас багато спільного.
Буде про що поговорити.
яка строчить теми про лімфоузли?
У вас багато спільного.
Буде про що поговорити.
А можна серйозно і по темі. Мене лише цікавить чи то дійсно є нормою. Я просто більше ніде не нащупую, лише там, з однієї сторони, чи це нормально цікавить? З протилежної немає зовсім, а з однієї є. І рік точно є. От і вирішила спитати. Знала що після тих тем тої жінки то дурна затія , але може хтось все ж щось скаже нормальне по темі
ГейТуда• 02 декабря 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Я вам вже сказала по темі - не вірите лікарю то обстежуйте все підряд.
Гербарія сушу• 02 декабря 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Ну сделайте узи, чтоб понять размер, до 1см норма и не важно видно или нет лимфоузел. Плюс он мог после болезни таким остаться на всю жизнь. У лимфомы есть еще другие симптомы(зуд, ночной пот итп), так что я б на вашем месте не тратила нервы и время