Барабан для дорослих• 02 декабря 2024
Prostrolane Blanc-B (Простролейн Бланк Б) під очі, хтось мав досвід?
Цікаво як вон з часом? не мігрує як звичайні філери під очі?
Барабан для дорослих
• 02 декабря 2024
Ответ дляolia-la
я робила ))) це не філер, а мезотерапія. не мігрує, але ефект не вау і дуже швидкоплинний. у мене довше тримались папули від уколів, ніж той ефект ’свіжого’ погляду. не раджу, коротше
У 2 заходи робили з інтервалом 2 тижні? Шприци ділили на 2 рази?
Де робили?