Сало не люблю• 02 декабря 2024
Як ви прикрашаєте вікна до новорічних свят?
цікаві ідеї і відгуки)
раніше малювала картини трафаретом пінкою на вікнах, але це замурзано виходить.
Булку Дай• 02 декабря 2024
Ответ дляПлакулька
Я лише скло мию, а ті відбитки, як шрами, навіть не чіпаю.
А я баночку спирту використала, щоб повитирати ті сліди
Булку Дай• 02 декабря 2024
Ответ дляБратья Капли
А дитина не розуміє часи?
А , як деякі в кабаках та ресторанах сидять, кавусю щодня п´ють, то їм можна. А дитині не можна
MacOS-ница• 02 декабря 2024
Настрою немає, але повісила гірлянди, від яких трохи тепліше на душі та затишніше вдома
Братья Капли• 02 декабря 2024
Ответ дляТак точно!
Ну Ви серйозно? А діти завжди дітьми залишаються? Тобто роки в них зупиняються і не ростуть? Повномасштабна в нас з 22-го року, а Луганськ, Донецьк? Ті діти які народились тоді ще трішки і будуть військовозобов´язаними, яких з часом і на фронт наша влада захоче гнати. І в такої дитини ні дитинства, ні життя? Ті що зараз маленькі або тільки народжуються не факт теж, що колись кінець війни побачать. То не жити взагалі? То навіщо народжували і народжувати?
Навіщо народжують в важке життя мені незрозуміло. Такий соціальний тренд. Такі часи.
Капитанша• 02 декабря 2024
Ответ дляБратья Капли
А дитина не розуміє часи?
А сколько лет вашему ребёнку?
На циголках• 02 декабря 2024
Ответ дляБратья Капли
А дитина не розуміє часи?
Боже, уже и до детей добрались. Все должны страдать
Булькаю• 02 декабря 2024
Ответ дляБратья Капли
Що діти пам´ятатимуть - Ви не можете на це впливати.
Могу и еще как !
Как раз праздничные воспоминания зависят от родителей
Моя мама нам в 80-е устраивала настоящую сказку ,мы до сих пор это помним
А есть у меня друзья,у которых никаких воспоминаний ,потому что родители считали ,что все это лишнее
Братья Капли• 02 декабря 2024
Ответ дляКапитанша
А сколько лет вашему ребёнку?
Нуль. Я з 14 року закрила питання з народженнями. Бачила, куди світ покотився. І як це пояснити новій людині я не знаю.
Губной рояль• 02 декабря 2024
Ответ дляБратья Капли
А дитина не розуміє часи?
Всі адекватні люди знають, що страждати- то тільки русня буде більше святкувати, бо ми страждаємо
Ми обовʼязково все прикрашаємо
Гірляндами і вікна і будинок
Ми обовʼязково все прикрашаємо
Гірляндами і вікна і будинок
Коли мовчу- приємна жінка• 02 декабря 2024
Девочки, давайте не будем ругаться
У каждой из нас разная реальность
Да, война вроде у всех, но это еще не показатель
Кто то не знает чем ребенка на ужин кормить, а кто то выбирает Мальдивы или Дубаи на новый год... а так да, война вроде у всех, только условия кардинально разные
У каждой из нас разная реальность
Капитанша• 02 декабря 2024
Ответ дляБратья Капли
Аа, ну вы теоретик? Кто детей родил, тем обратно запихнуть, потому что война?
Кракадэ• 02 декабря 2024
Ответ дляТак точно!
Знайомі не Святкують день народження дитини через війну. Дитині 8 років. Ходить на дні народження до інших дітей, а йому не можна. Звісно, дитина не щаслива від цього
Булькаю• 02 декабря 2024
Ответ дляБратья Капли
То есть вы бездетная ,но с умным видом тут рассказываете про праздники и детей
Не нужно советы раздавать там ,где вы не понимаете!
ПлевалаНаВсе• 02 декабря 2024
Ответ дляБратья Капли
да верно сейчас так вообще рожать та еще рулетка мужа могут забрать в бусик и на фронт а по тебе прилетит снаряд в любой момент или в школу
Кракадэ• 02 декабря 2024
Ответ дляMacOS-ница
Так само
Братья Капли• 02 декабря 2024
Ответ дляБулькаю
Можливо. Але я бачила орєшнік на власні очі. Той летючий пиздць. Ось во що вірити, скажіть?
Булькаю• 02 декабря 2024
Ответ дляБратья Капли
Знаете ,многие из нас много что видели за эти года и многое пережили
Тема не об этом совсем
Губной рояль• 02 декабря 2024
Ответ дляПлевалаНаВсе
Це не означає, що не треба жити сьогодні в моменті
І страждати наперед
Алгонавт• 02 декабря 2024
Вид с улицы, гирлянда ’северное сияние’.
Внутри пока не украшала, но планирую вытынанки как всегда, оставались домики из картона с подсветкой, еще будет елка 🎄 и кухня в разноцветных гирляндах. Мне нужно чтоб все сияло, горело огнями))
Пригаю-цибаю• 02 декабря 2024
Ответ дляПлевалаНаВсе
кто эти люди, у которых новогоднее настроение?
Может те, которые каждый день живут как последний? Когда живешь в аду надо хоть немного отвлечься. Поэтому например мы, харьковчане, рады , что город украшают к Новому году.
ЛеньГуглить_правда• 02 декабря 2024
Ответ дляБратья Капли
А дитина не розуміє часи?
ні, вона надто мала шоб її в це занурювати
ЛеньГуглить_правда• 02 декабря 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
а что у вас трагичного произошло?
а у коментаторки яка в мене питала про настрій, що трагічного трапилося?
в мене нема настрою через робочі питання, наприклад. то шо мені гірлянду не можна причепити і ялинку поставити?
може ви ланцюжок відповідей почитаєте перед тим як такі питання задавати?