Сало не люблю• 02 декабря 2024

Як ви прикрашаєте вікна до новорічних свят?

цікаві ідеї і відгуки)
раніше малювала картини трафаретом пінкою на вікнах, але це замурзано виходить.
ЛеньГуглить_правда• 02 декабря 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Гирлянда
о, в мене така в дитячій кімнаті висить цілий рік)

Коли мовчу- приємна жінка• 02 декабря 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
а у коментаторки яка в мене питала про настрій, що трагічного трапилося?
в мене нема настрою через робочі питання, наприклад. то шо мені гірлянду не можна причепити і ялинку поставити?

може ви ланцюжок відповідей почитаєте перед тим як такі питання задавати?
так я и почитала - лечь и умереть?
так обычно говорят когда ничего страшного и не произошло то, поэтому и уточнила
MacOS-ница• 02 декабря 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Гирлянда
Гарно виглядає! А як кріпили на тюль? Я обмотала через кріплення карнизу, думаю, може якісь спеціальні лайфхаки є?
Заліковий троль• 02 декабря 2024
Ответ дляMacOS-ница
Прямо за крючки, на которых тюль.
MacOS-ница• 02 декабря 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Прямо за крючки, на которых тюль.
Ага, дякую! У мене була така ідея, але її не реалізувала
Статус Ква• 02 декабря 2024
Ответ дляПузата Хата
Собираюсь их помыть, но это не точно
Я може павутину змахну. Але це ще не 100%
ЛеньГуглить_правда• 02 декабря 2024
у кого там нема настрою і не етично вішати гірлянди і ялинки ставити
Пузата Хата• 02 декабря 2024
Ответ дляСтатус Ква
Да я не могу зарядку найти на пылесос оконный. Если найду, то помою, но что-то даже искать не начала)
Викликаю на дебати• 02 декабря 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Может те, которые каждый день живут как последний? Когда живешь в аду надо хоть немного отвлечься. Поэтому например мы, харьковчане, рады , что город украшают к Новому году.
Одни бедные харьковчане в войне живут

ЛеньГуглить_правда• 02 декабря 2024
Кіма кепка• 02 декабря 2024
У меня уже все наряжено. И холодильник в том числе) только вот решили все таки новый покупать, теперь надо все снимать, убирать ёлку чтобы поставить второй холодильник а первый помыть и выставить на продажу..
Кіма кепка• 02 декабря 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Гирлянда
Как красиво..
Обнимашкина• 02 декабря 2024
Ответ дляБратья Капли
Скотч з 22 року приварився і брудний
В Аврорі є гарна штука - спрей антискотч
Знімає
Обнимашкина• 02 декабря 2024
Ответ дляПугачиха
ну якби війна зараз...і тут я зі своєю гірляндою. Як закінчиться,знов буду вішати
Навпаки йдеш по вулиці з волонтерки, чи шпиталю, дивишся на ті вікна з гірляндами і тепліше стає - значить життя йде, значить є за що боротись далі.
Обнимашкина• 02 декабря 2024
Ответ дляБратья Капли
А дитина не розуміє часи?
А повинна?
Щоб потім виросла на всіх ображеною, невдоволеною особою? І що з таких виходить? Невже щось путнє?
Обнимашкина• 02 декабря 2024
Ответ дляБратья Капли
Це зовсім інше. Тоді була НАДІЯ.
Вона і зараз є. Можливо у вас немає, а у інших є
Обнимашкина• 02 декабря 2024
Ответ дляБратья Капли
Що діти пам´ятатимуть - Ви не можете на це впливати.
Ще й як пам´ятатимуть. І на це саме батьки впливають в першу чергу.
Обнимашкина• 02 декабря 2024
Ответ дляБратья Капли
Навіщо народжують в важке життя мені незрозуміло. Такий соціальний тренд. Такі часи.
От мене народили в тяжкі часи.
Дякую батькам за те, що наважились.
Обнимашкина• 02 декабря 2024
Ответ дляБратья Капли
Нуль. Я з 14 року закрила питання з народженнями. Бачила, куди світ покотився. І як це пояснити новій людині я не знаю.
Тоді зрозуміло чому у вас так все депресивно

Ворую вкусняшки• 02 декабря 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Блін, напевно мене вже за ці роки таки попаяло конкретно, але будь-які подібні філософські теревені від мужика в новенькому чистенькому костюмі зі зручного крісла в теплій студії а найчастіше взагалі з-за кордону викликають тільки неконтрольовану агресію
Пугачиха• 02 декабря 2024
Ответ дляОбнимашкина
ну воно то так...але ж ви розумієте багато людей думають по іншому..типу ’кому війна - а кому свято’
ЛеньГуглить_правда• 02 декабря 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
між подразником і реакцією простір вибору
Стопясят раз обсуждала• 02 декабря 2024
Ничего не рисую на стеклах. И так в квартире мало света, сторона не солнечная.
Ставлю на подоконник домики с подсветкой.
ЛеньГуглить_правда• 02 декабря 2024
Ответ дляПугачиха
давайте всі разом сядемо рівно на дупу, будемо плакати, бо це кінець. перестанемо купувати продукти, одяг, косметику, меблі, перестанемо робити ремонт, перестанемо ходити в перукарню, бо ж не на часі. чи то в знак солідарності зі страждаючими, чи то в очікуванні коли буде на часі.
лишимо бізнес прибутку, людей робочих місць і так далі за ланцюговою реакцією.

так, в країні війна. але вона не на рік, не на два і можливо навіть не на три. якщо весь цей час ходити в траурі, то для чого взагалі жити? можна одразу на цвинтар повзти.
чекаючи нагоди почати святкувати, прикрашати ялинку, робити ремонт чи ще там щось, деякі не розуміють що такої нагоди вже може не трапитись. або що як раніше вже ніколи не буде, буде інакше.
Пугачиха• 02 декабря 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда

ну я не повзу на цвинтар, і ялинку ставлю, і ремонт робиться, більше того, в мене наречений служить, але вікно зараз я не прикрашаю
Секретница• 02 декабря 2024
Ось так прикрашала кожен рік, в цьому році немає зовсім бажання((
Пригаю-цибаю• 02 декабря 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Одни бедные харьковчане в войне живут
В войне живем не одни мы, но то что мы под бомбами и обстрелами продолжаем сохранять видимость нормальной жизни, надеемся на лучшее и не потеряли способность находить маленькие радости, это правда. Не всем это дано..
И почему бы не украсить окна, по крайней мере тем у кого они ещё есть. Очень многим уже нечего украшать, фанера вместо стекол, или вообще жилье разрушено. И вообще, сейчас жить приходится одним днём, проснулись живыми значит унывать нельзя. Все хорошо.
Обнимашкина• 02 декабря 2024
Ответ дляПугачиха
То проблеми тих, хто так думає.
А не оточуючих.
Летюча помилка• 02 декабря 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
кто эти люди, у которых новогоднее настроение?
Батьки дітей.
Летюча помилка• 02 декабря 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
У мене настрою нема, але ялинка наряджена, на вікні гірлянда від юсб, бісить район при відключеннях (ну, або тішить, не знаю)) Зробила шо могла, короче)
Я на ці гірлянди дивлюся, коли йду додому в темряві, і думаю, що фіг вам, чорти, ви нас не здолаєте.