МастерЮля• 02 декабря 2024
Морфеус8 на обличчя-шию Ваші відгуки і скільки платили?
Бачу що ціни від +-300 доларів до 900
І ще одні кажуть, що досатньо 1 процедури - інші 2шт
Цікаво почитати від тих хто робив. І де робили?
Тоскующая• 02 декабря 2024
450 фунтів , 3 міс тому. Шкіра більш пружна, зникли будь які запалення , але на овал обличчя майже ніяк не вплинуло . Треба або робити ще, або повертатися до полімолочної ,результат був краще після 1 процедури.
Мстящий за Зайца• 02 декабря 2024
Хотела делать, но передумала, сделаю радиэсс. Читаю сейчас все чаще, что запекать свой коллаген весьма провальная идея. А я уже подготовку начала к Морфеус…
Творог для розжига• 02 декабря 2024
Ответ дляТоскующая
Что такое полимолочная?
Корсет_на_шурупах• 02 декабря 2024
Делала год назад.Кроме аллергии на анестетик ничего не изменилось.
Сало не люблю• 02 декабря 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
А вводить невыводимое не провальная?
Сало не люблю• 02 декабря 2024
Ответ дляТворог для розжига
Что такое полимолочная?
Полимолочная кислота
Тоскующая• 02 декабря 2024
Ответ дляТворог для розжига
Что такое полимолочная?
Полімолочна кислота, я робила інʼєкцію 2 роки тому, нижня третина обличчя , гарний результат і на якість шкіри і на овал, у мене немає дуже видимого провисання , трішечки, бачу тільки я , тобто ще не брилі . Майже 1,5 протрималося і знову стало видно.
МастерЮля
• 02 декабря 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
А як саме готуєтеся?
Для пластичних хірургів редієс гірше. Але ж вони на різних шарах діють - морфеус для поверхневої пружності. А радієм векторно більш для каркасу.
І вас мабуть до 35, раз ви так братися про свій,колаген? Бо в 40+ люди зазвичай не бояться нічого свого запікати, розуміючи що то краще ніж без процедур.
І мені здалося, що ви наче про термаж і смак пишете?
МастерЮля
• 02 декабря 2024
Ответ дляТворог для розжига
Что такое полимолочная?
Вам мабуть ще не актуально) раз не знаєте
МастерЮля
• 02 декабря 2024
Ответ дляТоскующая
А радієс не робили? Ну щоб порівняти полімолочку і його?
А такм- ну її раз на рік і роблять як раз для підтримку каркасу
А скільки років вам? Обличчя не деформаційного типу, а скоріш втомленого?
Мстящий за Зайца• 02 декабря 2024
Ответ дляМастерЮля
А як саме готуєтеся?
Вы перепутали радиэсс и смас. Да и пластику я делать не собираюсь. Гурченко стать не хочу
Творог для розжига• 02 декабря 2024
Ответ дляМастерЮля
Ошибаетесь, актуально
МастерЮля
• 02 декабря 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Ні, радієс іноді сюрпризи при підтчжці робить.
Ну, супер що вам не цікава пластика. В мене є показання, тому поверхневе відносно типу морфеусу цікавить, а от радіус ні, бо роки через 1.5-2 планкю пластику
Мстящий за Зайца• 02 декабря 2024
Ответ дляМастерЮля
Радиэсс никак не помешает пластике, это смас склеивает слои
МастерЮля
• 02 декабря 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
я в темі пластики. так - смас максимально може заважати, на 2мі місці радієс, бо іноді оті кальцинати треба вирізати
Organic• 02 декабря 2024
Две знакомые кололи радиес, одна в шоке от результата, вторая говорит результат никакой. Я бы его не колола, нет антидота
Тоскующая• 02 декабря 2024
Ответ дляМастерЮля
Радієс не робила, мій косметолог не радить, худе обличчя, генетично пливе вниз, як у мами тип старіння. Зморшок немає ,основні проблеми з овалом і повіки. Мені 40 ,ще не деформоване , але зміни є не дуже приємні
МастерЮля
• 02 декабря 2024
Ответ дляТоскующая
якщо пливе в 40 - то це деформаційний
Домашня Зюзя• 03 декабря 2024
Колола 2 раза радиесс- у разных докторов, оба раза по 2 шприца, первый -вообще ничего, 2-й прям вау-вау эффект, видимо от доктора зависит
МастерЮля
• 03 декабря 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Так все від техніки залежить, ну і ісходніка. З яким інтервалом робили вдруге?
Всё ж таки ще накопичувальний ефект мати місце може