Ніка Найз• 03 декабря 2024
США розчаровані тим, що Україна вирішила не знижувати мобілізаційний вік до 18 р
Адміністрація президента США Джо Байдена веде останні переговори, щоб надати Україні додаткове озброєння на мільярди доларів, але водночас американські посадовці розчаровані відмовою України знижувати мобілізаційний вік до 18 років. Про це повідомляє "Громадське" з посиланням на Washington Post.