Тирамісу на терасі• 03 декабря 2024
Чи впливає діарея на засвоєння вакцини?
Вакцина внутрішньомʼязова.
Дякую!
НаБалКоніХодять• 03 декабря 2024
Нет, это процесс в разных системах. Но вы можете почувствовать больше побочных эффектов вакцинации изза общей слабости, примите дополнительные меры.
Небоброїдка• 03 декабря 2024
Ответ дляНепереможна
Зачем при диарее вакцинироваться???
При діареї не можна вакцинуватися, Ви маєте рацію
Завжди недо...• 03 декабря 2024
Ответ дляНепереможна
Зачем при диарее вакцинироваться???
може це реацiя организму на вакцину. типу срать вiн на неi хотiв)
Галя із Дарниці• 03 декабря 2024
Больше слушайте говорунов - диарея не имеет НИКАКОГО отношения ни к отводу от вакцин, ни к ее ’усвоению’.
Тирамісу на терасі
• 03 декабря 2024
Ответ дляНепереможна
Зачем при диарее вакцинироваться???
Діарея після вакцинації
Непереможна• 03 декабря 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Діарея після вакцинації
Тогда другой разговор
ЖонДуан• 03 декабря 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Діарея після вакцинації
Тогда это может быть показателем, что организм как-то не так отреагировал. А от чего вакцина?
Тирамісу на терасі
• 03 декабря 2024
Ответ дляЖонДуан
Гардасіл
Не зацілована• 03 декабря 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Діарея після вакцинації
Після не означає внаслідок, в мене вся родина на минулому тижні, вибачте, срала і ригала, і в дитини весь садочок, і в чоловіка робота, а там колектив 60+ людей. Так що не обов´язково це нещасний гардасил винуватий.
мистерЛяпсус• 03 декабря 2024
В побочках діареї нема, але можливо вплинула на якусь іншу систему організму, що викликало діарею.
А можливо це просто збіг і діарея від іншого.
ЖонДуан• 03 декабря 2024
Ответ длямистерЛяпсус
погуглите, это довольно распространенная побочка на гардасил
Тирамісу на терасі
• 03 декабря 2024
Ответ дляЖонДуан
Я навпаки читала, що в побічних лише нудота й рвота
Тирамісу на терасі
• 03 декабря 2024
Ответ дляНе зацілована
Я про часові рамки. Я навпаки переживаю, щоб діарея на вакцину негативно не вплинула
ЖонДуан• 03 декабря 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Mild side effects that have been reported with Gardasil 9 include:
diarrhea
dizziness
fever
headache
nausea
pain in your abdomen, muscles, or throat
tiredness
mild injection site reactions (see “Side effect specifics” below)
Не зацілована• 04 декабря 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Є оральні вакцини, типу поліо, від ротавірусу. Там більш очевидний вплив, ваша вакцина одразу потрапила у кров. Не думаю, що стан у кишківнику вплине на роботу вакцини.
Тирамісу на терасі
• 04 декабря 2024
Ответ дляЖонДуан
diarrhea
dizziness
fever
headache
nausea
tiredness
Дякую! У Вас якийсь кращий гугл😁, бо я таких даних так і не знайшла. Знайшла тільки, що діарея від Цервариксу буває