Мрії у вирії• 03 декабря 2024

Продержались или всё таки не выжили?

Кто читал о брате и сестре Мичоловски, продержавшиеся на танцевальном марафоне 3327 часов в Чикаго, 1931 год. Они выжили тогда после танца?
Молчалка• 04 декабря 2024
Ответ для100pudov
Так, це звучить майже неймовірно, але танцювальні марафони, подібні до того, в якому брали участь Мичоловські, були реальністю в 1920–1930-х роках, особливо під час Великої депресії в США. Ось як вони працювали і чому тривали так довго:

Як організовувалися такі марафони?

1. Правила:
• Учасники мали танцювати майже безперервно, зазвичай з короткими перервами (15 хвилин кожні 2 години) на їжу, туалет або сон.
• Танцюристи мали весь час бути в русі. Навіть якщо один партнер «дрімав», інший мав його підтримувати.
2. Мотивація:
• Основна ціль — грошовий приз, що міг складати кілька сотень доларів. Це була значна сума в часи Великої депресії.
• Учасники також отримували їжу, а деколи й житло під час марафону, що було важливим для виживання.
3. Формат розваги:
• Це було шоу для публіки. Глядачі платили за вхід, щоб спостерігати за виснаженими парами.
• Організатори іноді додавали драматизму, вигадуючи «змагання» чи створюючи конфлікти між учасниками.

Як тривалі марафони стали можливими?

1. Мінімальна активність:
Танцювати не означало завжди рухатися в шаленому темпі. Часто це були повільні рухи, майже ходьба на місці.
2. Фізична витривалість:
Деякі учасники були добре підготовлені, але багато хто виснажувався. Чимало пар сходили з дистанції через втому, хвороби чи навіть травми.
3. Воля до виживання:
Для багатьох це був спосіб отримати хоч якісь гроші чи їжу. У часи економічної кризи це була сильна мотивація.

Наслідки таких марафонів

• Фізичне виснаження: Багато учасників після марафону потребували медичної допомоги.
• Психологічний тиск: Тривалі періоди без сну або з мінімальним відпочинком впливали на психіку.
• Законодавча заборона: У багатьох штатах танцювальні марафони заборонили через жахливі умови для учасників.

Чи реально 139 днів?

Так, це можливо, якщо врахувати умови таких змагань: повільні рухи, мінімальні перерви, суворі правила. Це більше нагадувало витривалість, аніж танці. І хоча рекорд Мичоловських справді здається надлюдським, він добре вписується в контекст тогочасних танцювальних марафонів.
Фейк
Анонимушка• 04 декабря 2024
Я видела фильм давно , американский, очень увлекателбній
Непозбувна Бентега• 04 декабря 2024
А зрителям как и во все времена интересно наблюдать за всякими ужасами…
Зоряний Шлях• 04 декабря 2024
Ответ дляМрії у вирії
Страшно представить что это было в реальности и люди соглашались на это, ради того чтобы заработать.
Как *прекрасен* этот мир.. На сегодня хватит. Пора спать
Зоряний Шлях• 04 декабря 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Та да.. Это как американская история ужасов 4 сезон вроде про цирк уродов, а реально ж такое было
Зам. зав. Анонима• 04 декабря 2024
Ответ дляЗнову Я
Согласна. Пишут, многие впадали в кому и умирали
Это ужасно. Зверский конкурс.