Чеширская кошечка• 04 декабря 2024
Как же бесят дети, которые закидают своим родителям "а чего ты добился"?
Где они этого нахватались? Вы сначала выростите, сопляки, а потом будем смотреть, кто чего добился.
И.О. человека• 04 декабря 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
В моєму дитинстві таких фраз батькам не казали. Так, бували конфлікт. Можливо, хтось і почувався дещо ображеним, що сусідській дитині батьки купили касетний магнітофон, а йому - ні. Але щоб казати такі важкі, зневажливі слова ....
Це вам ваша дитина сказала, так
. Ну так маєте, те що виховали
Це ви авторка теми, про сина, який не стрижеться? То не дивно, що так говорить
. Ну так маєте, те що виховали
когдадеЦкие• 04 декабря 2024
Ответ дляБулькаю
У мене були такі думки, правда, я їх не озвучила.
У відповідь на претензії батька чоловіка на роль такого, знаєте, патріарха, голову роду, який усе намагався нас ’виховувати’ і поділитися досвідом як краще.
Конкретно така думка з´явилася, коли ми з чоловіком купували першу квартиру. Брали ми на свої зароблені, мені на той момент 28, чоловіку 30. Ні мої батьки ні свекри жодної нерухомості ніколи не купували і живуть чи то в отриманому чи успадкованому. Але нам було сказано не спішити обирати бо нас надурять і хай на огляд і угоду приїде хтось із ДОРОСЛИХ, бо себе він звичайно ж за замовчуванням вважає розумнішим за нас.
Моя мати все життя намагається мене повчати, як поводитись з чоловіками. Сама заміжня не була і навіть не жила ні з ким разом. Зараз розказує, що не так в моїй сім´ї і як я повинна це виправляти.
Що дивного, що можу їй вказати на некомпетентність в цих питаннях коли доведе?)
Айболитная• 04 декабря 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Это первая моя такая. Навеяно темой в топе.
Гг...
#этомояперваятема
Трольная фразочка
#этомояперваятема
Трольная фразочка
ИграйМойГормон• 04 декабря 2024
Ну им интересно. Взять и рассказать чего добилась. Или сказать вот была в детстве таким же говном как ты, поэтому ничего не добилась
А_я_ЛОЖУ!• 04 декабря 2024
Ответ дляДеловитая
Родить это не подвиг, это лично ваши желания родить, я родила но ничего не добилась, сижу помалкиваю
Народити може і ні, але виховати виростити - це внесок у суспільство і немаленький.
Так це моя точка зору!
Злюка-закусюка• 04 декабря 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
На каком таком счету? А если детей трое и мать домохозяйка, потому что детей надо было растить, то что, презирать её за это? Давайте будем презирать всех работников физического труда тогда - чего они добились? И заодно всех, у кого з/п маленькая - медсестер, учителей - чего они добились?
Та справа ж не в медсестрах і вчителях, їм ваші діти таке не будуть казати, кажуть вам бо з вами близькі стосунки. Мені здається це етап підлітковий такий, переживіть. Я своїй мамі не таке говорила, але деякі неприємні речі також, коли була підлітком. Давно виросла і вибачилась за свої слова, а вона вже і не памʼятає. Не сприймайте це дуже особисто
Стрекозей• 04 декабря 2024
Я таке чула від одного від своїх дітей, в мене є аргументи, я не СЕО і до 43 років в мене не було амбіцій керувати, але профі в своїй сфері, роботу знаходжу максимум з другої співбесіди. Я вмію самостійно ставити цілі і досягати їх за допомогою команди. Маю багато реалізованих проектів, а в професію без досвіду мене привели дві іноземні мови в активі на хорошому рівні і велике бажання розвиватись, я так і сказала на співбесіді, що хочу працювати саме у вас і саме в цьому відділі, це був перший роботодавець. Прийшлось багато навчатись, та ще й досі навчаюсь. Хтось стоїть за штурвалом родини і це теж праця.
Вареничніца• 04 декабря 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
А що можна вимагати від дитини шкільного віку? Гроші заробляти? Які вимоги можуть бути? Ну може, хочуть, щоб навчався краще, то це якась нездійсненна вимога?
Мне мама говорила что я ленивая, что учится легко и это моя обязанность. Училась я на 4 и 5 если что но все равно было ей не так, потом началось чего 10 балло в а не 12. Я очень расстраиваюсь до того момента пока не нашла её старые табели где было с тройки на четвёрку все и 5 только по физкультуре. И какое тут воспитание тогда? 😀
IQ 80• 04 декабря 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Не обов´язково народжувати 3ох і не обов´язково з 3ма ставати домохазяйкою.
Можна, ніхто не заборонить, і в кожного життєві обставини по різному складаються.
Але завтра така дитина зустріне однокласника, в якого мама 4ох народила, в декреті не сиділа, навіть кар´єру побудувала і на квартиру в новобудові заробила. І виникне логічне запитання чому мама Васі може, а його мама казала, що так не можливо?
Ситуація реальна, знайома народила 4ох, була юнною і не заможною, жили в однокімнатній квартирці. В класичному декреті не була з жодною дитиною, працювала спочатку віддалено перекладачем, копірайтером, якісь мотиваційні тренінги організовувала, а після 4ої дитини перекваліфікувалася в ІТ і навіть деякий час в офіс з малечею в слінгу ходила. Послугами няні періодично користувалася, бабусь на підхваті не було.
Сусідка знизу• 04 декабря 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Сейчас все лидеры с пеленок, нужно восхищаться их «ценным» мнением.
Стрекозей• 04 декабря 2024
Ответ дляСусідка знизу
О да, особливо, коли комунікативних навичок вистачає, щоб повідомлення написати, лідери, але за чиєюсь спиною, хочуть все й одразу, але аргументації не мають.
Томатико• 04 декабря 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Не говорили потому, что нечего было добиваться. Всё были равны плюс минус. Зарплата ( а не заработок ) , квартира от государства.
А сейчас столько имеешь насколько крутишься.
Вареничніца• 04 декабря 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Но люди с маленькой зарплатой делают полезную работу! Как вообще надо воспитывать ребёнка, чтоб он только за социальный статус и деньги мог уважать?
И что? Это как-то мотивирует ребёнка- зачем учиться или стараться если можно как мама родить троих, варить борщ и работать за копейки? Смысл напрягаться если и так сойдёт?
Булькаю• 04 декабря 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Ну так, і я про це ж. Одна справа послухати поради людини у чомусь, у чому вона експертна. Ну або в форматі ’не повторюй моїх помилок і не роби так, як я колись’. А інша - радити щось, на чому сам не розумієшся а потім ображатися на те що до порад не дослухаються бо ’я ж старше, мені видніше, я ж добра хочу!’.
Подмигашка• 04 декабря 2024
Якщо орієнтуватись на думки людей які відповіли в цій темі то поваги заслуговують тільки люди з високим соціальним статусом,з високими статками.І тільки вони мають право вимагати щось від своїх дітей в плані навчання,намірів на майбутнє та,навіть,банально чистої кімнати. Якщо ти,як я ,наприклад,домохазяйка то все?То я непотріб,людина третього сорту?Я піклуюсь про свою родину,завжди поруч але так трапилось в моєму житті що висот кар´єрних не здобула.Були перспективи,певні здобутки .Але,нажаль,не вийшло.І в 40 вже навряд чи вийде.Я це розумію.Це не значить що мене не гризе така ситуація.Але я не повинна пояснювати дитині свій стан і чому саме так трапилось.
Там же продавці,медсестри ,прибиральниці.Вони також не мають право на повагу від своїх дітей?
Світ зійшов з розуму,якщо же вважають нормою
ДА да да• 04 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Моя такого не скажет никогда. Так как знает, что ей до нас с отцом как до небес. Я всегда ей говорю, что нужно быть не хуже родителей.
деякі навіть тягнутись та старатись навіть не почнуть, бо всерівно як до небес...
ДА да да• 04 декабря 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
о, якби я таке сказала то вже за серце хапалась або запропонувала би подивитись як вона з мосту стрибне... Якщо що - була мега слухняною та покладистою дитиною, але як тілкьи змогла - вирвалась подалі. Мені здається, що раніше були геть інші методи виховання(
ХвилювАллочка• 04 декабря 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
я таке звісно в голос не казала, але прокручувала це в голові, коли мені тітка втирала куди краще йти вчитись, а сама працювала продавчинею. Я по натурі тиха була, просто сміливості не вистачало. Зараз діти більш різкі, мені здається
Вареничніца• 04 декабря 2024
Ответ дляПодмигашка
Просто не нужно требовать того чего вы сами не добились или того что вам и не пригодилось как в случае с образованием. Причём именно требовать и упрекать а не объяснять из разряда не повторяй моих ошибок или если б знала то поступила по другому. Подростки видят несоответствие между тем что родители делают и делали и тем что говорят. Маму уважают как маму, но если мама начинает требовать то что сама не делала или непонятно чем ей это пригодилось то возникает диссонанс
Срочнокпсихологу• 04 декабря 2024
Ответ дляДеловитая
Нет , если мать не работает или никто в профессии, то чего ему учится лучше?
Маю вищу освіту, не працюю, донька закінчила школу з золотою медаллю, у вузі в рейтингу найкращих студентів
Чеширская кошечка
• 04 декабря 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Уважения заслуживает человек, сам по себе. Его поступки, действия, воспитание формируют отношение к нему. Не надо учить уважать за возраст или еще что-то. Нужно учить детей разбираться в людях, это очень в жизни пригодится. Далеко не каждого водителя троллейбуса нужно уважать только потому, «что он делает полезное дело».
Я не говорю про уважение. А про то, что не должно быть презрительного отношения. Все эти люди - тоже люди.
Чеширская кошечка
• 04 декабря 2024
Ответ дляИ.О. человека
Це вам ваша дитина сказала, так
. Ну так маєте, те що виховали
Ні, моя дитина мені такого не каже. Ми не виховуємо ’достігатора’.
А_я_ЛОЖУ!• 04 декабря 2024
Ответ дляПодмигашка
От і я про те
Дивіться на довготривалі наслідки
Якщо матір виховала громадян, що піднімають цю країну - це цінність велика
Жінки в цій темі обезцінюють себе як матерів
Я якраз з реалізованих, але у мене є підтримка і я її ціную
Я ніколи не скажу своїй матері, яка є селянка, ти робила щось не так.
Дивіться на довготривалі наслідки
Вареничніца• 04 декабря 2024
Ответ дляДА да да
Мне кажется многие подростки думают о чем-то таком потому что пытаются уже анализировать что же им делать. Перед ними пример родителей и он чему-то должен научить, а оказывается что прописная истина учись хорошо, слушайте старших в современном мире не работает. И вот у него даже пример есть.
Тантрический кекс• 04 декабря 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Вполне резонный вопрос. Советовать что-то вряд ли может человек, провалившийся в сфере этого совета. И от возраста это не зависит
Чому не може? У всякому разі може точно порадити ’не роби як я’
Доставучая• 04 декабря 2024
Ответ дляИ.О. человека
Це вам ваша дитина сказала, так
. Ну так маєте, те що виховали
Ви можете довести, що автор цієї теми, є автором теми про нестриженого хлопця? Чи ви як бабка пліткарка з лавки тільки можете безпідставно вішати на людей ярлики?
Хачапууури• 04 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
У вас перекос в другую сторону: загнали ребенка под плинтус.
Упругая попка• 04 декабря 2024
Ответ дляПодмигашка
А чому лише про матеріальне? Скажіть, що ви створили чудову родину, виростили дітей в любові в затишку, підтримували чоловіка і він вас за це поважає. Вчитель або медсестра також роблять дуже важливу справу, піклуються про інших, виховують, надають допомогу. Всім ж чим пишатися в цьому житті. І всі заслуговують на повагу.
Колдунья-вещунья• 04 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Не знаю, ставить ржущий смайлик или рука лицо. К нам семейство Трампов пожаловало?
Булькаю• 04 декабря 2024
Ответ дляПодмигашка
У нашій мові слово ’повага’ часто вживається в різних значеннях.
Є повага у значенні ’повага до людської гідності’. Я поважаю більшість людей якщо як рівних собі. І батьків своїх також поважаю, як рівних, і не стану їм чимось дорікати, бо знаю, що вони зробили що могли в тих обставинах і з тим рівнем обізнаності який мали.
Але є ще ’повага’ як визнання певної вищості, ієрархії, тяга до наслідування. І в стосунках дорослих дітей і батьків я часто бачу запит з боку батьків саме на таку повагу. І так, мої батьки на жаль не є для мене прикладом, я не стану йти до них за порадою і здивуюся, якщо мені виставлять якісь вимоги щодо планів на майбутнє.