Дівчата, де купуєте ваші гарнезні пальто? Щоб класна тканина, гарний крій, рівненькі шви. Розумію, що варто пошити, але не маю ані часу, ані хорошої кравчині. Порадьте, де пошукати не за всі гроші світу. Бо зашла якось в якусь "стєкляшку" в маленькому ТРЦ - а там 18 к за пальто. Мені хоча в б 10 вкластися)
Кракадэ• 04 декабря 2024
таке пальто я купила у Києві на виставці на Андр.узвозі ВСІ СВОЇ. Восени був маркет УКраїнського пальто. Такого вибору ніде не було. Купила тм Ніна Владі(Черкаси). Маркет що2 тижні на вихідних,але тематика різна. Бо я обганяла увесь Київ,і або ніяке,або ціна під 20 тис. на виставці ціни від 7 до 18 тис. я купила за 8500. 90% вовни.Тканина шикарна. пошито просто люкс. Ще можете піти в магазин біля м.Шулявка.- Дом пальто. там теж одні пальто. На цих вихідних була виставка. Ніна Владі там була.