lilu1990• 04 декабря 2024

Про Зеленського, його рейтинги і Дубінського.

Автор теми мене заблокувала. Але...

Ви думаєте дубінський який обгажує зелю сильно чесний? Брехло п-здливе, який топив за зелю перед виборами і призивав з усіх утюгів за нього голосувати.

А тепер він не в тємках, не може грабити бюджет, тому і п-здить із тюрми про узурпацію влади.

Чи ви думаєте що наші дорогі партнери від щирого серця до страждань українців публікують рейтинги Зеленського?

Ср-ть вони хотіли на нас усіх з великої гори. Їм просто зеля не вгодив шо рота відкрив проти них - сказав, шо вони як кіт наплакав усього дали, хоча обіцяли всього

Ця велика патріотка Спартц недавно зелю розкритикувала. Ви думаєте від великої любові до України? Бо замовлення прийшло через те що зеля істерить і хоче в нато, хоча йому чітко сказали - ні. Він наполягає, підриваючи авторитет наших дорогих партнерів

Тепер вони його топити будуть, бо він став п-здливим і невигідним

Не захищаючи зеленського, до нього багато питань, але всі вони, хто зараз його топить - роблять це на замовлення а не від великої любові до України.

Бо зеля правду каже - наші партнери в Сирії завдяки кому змогли продвинутись? Бо Росія на нас відволіклась. Всі мають вигоду з нашої війни. А ми маємо одні убитки і обіцянки наших дорогих партнерів
helennet• 02 января 2025
Ответ дляfilafina
не прифигел бы, сейчас начали ремонтировать больницы, школы садики, за счет децентралиции бюджета делают дороги, трубы, янык принимал законы, что без взятки ничего не сделаешь, сейчас сдать на права можно без мзды, справки дибильные поубирали, много чего делается, при яныке вы не знали что родили скинулись типо на ремонт, а заведущая за эти бабки квартиру купила 🤔
А хто ж ввів децентралізацію як механізм ? Знаєте ? Порох ввів і це працювало а зелені кошти з регіонів забрали я перенаправити в центр. Регіони ніякими коштами не розпоряджаються тепер ,як скаже центр і по мірі лояльності до центральної влади виділяють . А дороги ( велике крадівниутво ) як ви кажете ,мали будувались із фондів донорів ,побудували і перекинули на бюджет ,на нас з вами будемо платити .
Я розумію ,що ви відноситесь до прихильників Зе ,тому вам все подобається ,скільки років цього жаху,смертей ,втрат вас не наштовхує ні на який причинно -наслідковий звʼязок , тому без дискусій з вами продовжувати не буду
filafina• 02 января 2025
Ответ дляhelennet
порошенко пока был презиком стал миллиардером, и при нем все бабло текло в Киев, точнее на счета шоколадного, а пока зеленые в правительстве начали трубы в Харькове менять, больницы ремонтировать, и я когда на море ездила видела дороги, почему то при зелени минимальная зарплата сравнялась со смех державой, война по тому что смехдержава упоротых на нас напала, или у вас насильник не виноват , его же провоцировали, Цифры можно посмотреть, а не нести дичь
helennet• 02 января 2025
Ответ дляfilafina
Ваша манера відповідати а-ля «фактами» точно видає на кого працюєте :) Оці словесні штампи ,зміщування акцентів ,хоча говорилось про одне …вам же немає ,що протиставити по факту своєї брехні ,оці всі фразочки -ключові слова…. Ви просто підбурювач на емоції ))
Багато платять ? Бо таке нудно читати ))) ви перестарались!)))
filafina• 02 января 2025
Ответ дляhelennet
вы написали что наше правительство виновато в том что рээфия нас убивает, и я штампами пишу? видать для вас война на кидстафе повякать, а у меня бомбы и ракеты прилетают в город
helennet• 02 января 2025
Ответ дляfilafina
Я вважаю,що конструктивна дискусія можлива з опонентом,який здатен аналізувати причину-наслідок ,а тим більше ,не коли за це платить зацікавлена сторона .
В подальшій дискусії не бачу сенсу.
Моліться далі на зелену ікону.
filafina• 02 января 2025
Ответ дляhelennet
В подальшій дискусії не бачу сенсу.
Моліться далі на зелену ікону.
я ни на кого не молюсь, у вас конструктива как у гуппи