Дівчатка, порекомендуйте дієвий засіб від рубці. Хто користувався і бачив дієвий результат. Рубці післяопераційні, свіжі. Щоб прибрати почервоніння і піся відновлення були біль менш не помітні.
ПушАпница• 04 декабря 2024
По теме, попробуйте Контрактубекс. Но по опыту, если все хорошо - то рубцы прекрасно заживут и без доп.средств, просто нужно время. Если формируется гипертрофический или келлоидный рубец - то гели кардинально не помогут.
Fervent_Heart• 04 декабря 2024
Ответ дляПушАпница
100 %. Даже и добавить нечего.
Пушап Мі мі• 04 декабря 2024
Можна ще спробувати силіконові гелі. Особистий досвід - вони краще за Контрактубекс. В мене опік був достаньо великої площі. То спочатку користувалася Стратадерм. Потім привезли Сутрикон, то продовжила їм
Ответ дляПушап Мі мі
Дуже дякую