Пугачиха• 04 декабря 2024
Наростила ніготь, що з ним не так?
Лопнув збоку мій натуральний ніготь, я пішла в салон, щоб укріпили, поки зросте. Але майстер сказала, що треба увесь ніготь наростити, щоб трималося. Наступного дня під нігтем зʼявилися такі пустоти, в одному місці пішла відслойка. Що з цим тепер робити, підкажіть, дівчата!
Пугачиха
• 04 декабря 2024
Ответ дляТеща дочки
Это плохо, снимайте, там может грибок образоваться
Я за це і переживаю, воно здулося в тих місцях.
Кидстаффовна• 04 декабря 2024
що там робити. Сама собі зробіть в все. Ото ще заради такого в салоні час витрачати