ВерСаСе• 04 декабря 2024
Modivo НЕ раджу !!!!!
Заказы на сайте Modivo не можна оглянути та приміряти на Новій пошті ( та й взагалі) причому це не труси чи носки ( якщо що)🤯🤯🤯 Як цей магазин взагалі працює, якщо його правила протирічать закону справ споживачів?!!! Виходить треба купляти кота в мішку!
Шкода, що пізно прочитала відгуки, деяким і гроші не повертали … телефонів немає 🤷♀️ писати на село діду 🙈
Бабуся Бетман• 04 декабря 2024
А я ими довольна, заказала и без проблем вернула все назад)))) не подошло заказанное по теплу
Не Украина
палка-копалка• 04 декабря 2024
так там есть возврат.
не подошло - оформили возврат, отправили и вам вернули деньги.
ансвер так же работает. даже ту же зару заказав онлайн вы не можете осмотреть на почте.
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 декабря 2024
в смысле не можна. я заказывала джинсы и мерила на НП без проблем
ВерСаСе
• 04 декабря 2024
Таке враження, що тут менеджери з магазина сидять і пишуть🤪 я написала про те, що правила магазина протирічать закону! Що він тоді не має права тут торгувати!
ВерСаСе
• 04 декабря 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
то вам пощастило
МамОмужа• 04 декабря 2024
Мне не надо мерять на почте, мне это неудобно. Забираю домой, меряю, смотрю и если не устраивает просто возвращаю. Поэтому Модиво меня устраивает полностью
Кукусикиииииии• 04 декабря 2024
Ответ дляВерСаСе
Я заказывала кеды, примерила на Новой почте, не подошли - оставила
Не платила ничего
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 декабря 2024
Ответ дляВерСаСе
то вам пощастило
попробуйте другое отделение)
Поторописька• 04 декабря 2024
Ответ дляВерСаСе
Так есть возврат. Что вас не устраивает?
ВерСаСе
• 04 декабря 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Не платила ничего
мені на новій пошті сказали, що «огляд і примірка заборонені» умови відправника 🤷♀️ моди ваші працівники на НП не дочитались … а сума не маленька і часу чекати ( якщо вернуть) гроші на повернення не має!
МамОмужа• 04 декабря 2024
Ответ дляВерСаСе
Пробежалась по первым отзывам, ржу - возмущаются, что мито надо доплачивать при заказе сверх лимита и почему это его в стоимость не включают
Форс мажор• 04 декабря 2024
Ответ дляВерСаСе
Вот интресно, Польские магазины заходя торговать в Украину не соблюдают законы?)))) Прям жуть. Или все таки договор их почитаете, проконсультируетесь с юристами
Кукусикиииииии• 04 декабря 2024
Ответ дляВерСаСе
Это полтора месяца назад было, может что-то изменилось
Первая ласточка инфляции• 04 декабря 2024
Ответ дляВерСаСе
Якому закону? Повертати товар на Модіво можна. Ніякого закону про примірку у відділенні перевізника немає
Шкідлива молекула• 04 декабря 2024
У Modivo можливий огляд, у Answer навіть огляду нема.
Але є можливість повернення, і нормальні ціни
Поторописька• 04 декабря 2024
Ответ дляВерСаСе
А какой закон они нарушают? Где в законе про примерки?
А по возврату они не нарушают.
Форс мажор• 04 декабря 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Уже не возможно и модиво, задрались наверное помятые возвраты перепаковывать) или переполовиненые посылки
Кринжова баба• 04 декабря 2024
Не розумію, чого авторка возмущається.
Жила в Польщі, там навіть посилку до рук ніхто не дасть, якщо не оплачено.
Про огляд, примірки - то якась фантастика.
Шкідлива молекула• 04 декабря 2024
Ответ дляВерСаСе
З вашим підходом краще купувати в магазині
Шкідлива молекула• 04 декабря 2024
Ответ дляФорс мажор
Пару тижнів тому отримувала 3 посилки з Modivo.
Огляд був можливий, примірка - ні
ВерСаСе
• 04 декабря 2024
Ответ дляПоторописька
А по возврату они не нарушают.
це ви уважніше закон почитайте😉
Шкідлива молекула• 04 декабря 2024
Ответ дляВерСаСе
це ви уважніше закон почитайте😉
Покажіть закон про примірку замовлень з інтернет магазину. Дуже цікаво
ВерСаСе
• 04 декабря 2024
Ответ дляШкідлива молекула
інтернет-магазини це також магазини, які повинні підпорядковуватися законам, які люди не читають! Дивно, що Служба про захист прав споживачів, ще не звернула увагу на такі як Модіво магазини ….
Шкідлива молекула• 04 декабря 2024
Ответ дляВерСаСе
На answer одразу пожалійтесь.
Дева Мария• 04 декабря 2024
Ответ дляВерСаСе
Странно , заказывала , примеряла на почте
Поторописька• 04 декабря 2024
Ответ дляВерСаСе
це ви уважніше закон почитайте😉
Покажите где там про примерки на НП?