Olenka_y• 04 декабря 2024
Допоможіть порадою! Головний біль 2 дні і не проходить після найсильніших ліків
10 днів тому видалила атиповий зуб мудрості, 8 днів 2 р на день пила німесил від болю. А вчора почала страшенно боліти голова. Нічого не допомагає: ні дексалгін, ні диклоберл, ні ібупрофен 600. Просто лежу і нічого не можу з цим вдіяти. У невролога була - казала, що що допоможе цей укол з диклоберлом + ібупрофен. Не допомогло! Хто стикався? що це може бути?
Я пані прохана...• 04 декабря 2024
Ответ дляOlenka_y
так пишу ж - була у невролога! назначив на місці укол диклоберл + шипучку ібупрофен 600 в гранулах. не подіяло... хочеться почути досвід людей
Ну то знову до нього, і у нього це запитуйте! Чи до іншого лікаря.
Ну який досвід людей?
Це ж не подряпина на колінці, можуть бути які завгодно причини.
Ну який досвід людей?
Fervent_Heart• 04 декабря 2024
При любой боли, которую невозможно терпеть - нужно идти к врачу. Столько раз, сколько нужно.
Голубка миру• 04 декабря 2024
Не зловживайте німесилом, ви вже його забагато випили, він дуже гепатотоксичний
Галя із Дарниці• 04 декабря 2024
А стоматолог лунку оглядав?
Може бути запалення, яке дає сильний біль. Мені в скроню віддавало, хоча видаляли нижню 8ку.
Йдіть до лікаря, який видаляв, він має Вас прийняти.
Крошечка-хаврошечка• 04 декабря 2024
8 днів 2 р. в день Німесил це дуже багато(, може побочка вже
Коварная Зая• 04 декабря 2024
Дексалгин бы и не подействовал бы на голову.
Аналгин с цитраном попробуйте
Fervent_Heart• 04 декабря 2024
Ответ дляOlenka_y
дякую. просто вдже голова від болю перестала ’варити’
Не злоупотребляйте анальгетиками. Может закончиться очень и очень плачевно.
Коварная Зая• 04 декабря 2024
Ответ дляOlenka_y
В какой именно части болит голова? Какая боль, пульсирующая?
Я пані прохана...• 04 декабря 2024
Ответ дляКоварная Зая
Аналгин с цитраном попробуйте
До вищеперерахованого списку препаратів ще зверху анальгін з цитраном?
тяжкаялюдина• 04 декабря 2024
Ответ дляOlenka_y
на жаль, коли болить рана після операції - а розрізали кісткову тканину - то аж бігом п.єш НПВЗ... я б залюбки без них, це просто нереально при такому болю
До стоматолога ще сходіть,і до невролога ,потім якщо стоматолог скаже,що все гаразд
Говорю відверто• 04 декабря 2024
Ответ дляOlenka_y
Сходите к другому, это очень серьезно. Знаю женщину, которой при удалении зуба повредили нерв, прошло много лет, ее мучают жуткие боли, никто ничем не может помочь, обьехала кучу врачей
Коварная Зая• 04 декабря 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Не до, а после
Fervent_Heart• 04 декабря 2024
Ответ дляOlenka_y
Все должно быть умеренно! Иначе боль от послеоперационной раны может показаться детскими шалостями. Если анальгетики не действуют - нужно искать причину, а не пить всё подряд!
Я Вас не боюся• 04 декабря 2024
Не хочу вас лякати, але знаю два випадки смерті після видалення зубів. Я би кудись вже бігла до іншого лікаря невролога як мінімум. Можливо, вам варто передзвонити у швидку і проконсультуватися.