Подвійна веселка• 04 декабря 2024

Поясніть будь ласка простими словами зо таке розкриття банківської таємниці?

Дівчата, я в паніці. З дуру оформила картку національний Кешбек в приваті. Дійсно як чорт дьорнув. Тепер в паніці, прочитала про розкриття банківської таємниці і думаю чим мені конкретно це загрожує? Бо я продаю свої та дитячі бу речі на шафі і всі зарахування від продажів на картку приват. В такому режимі працюю вже 2 рік. Тепер турбуюсь що до мене можуть причепитися і накласти штраф. Почніть будь ласка простими словами що таке розкриття банківської таємниці і чим це загрожує в моїй конкретній ситуації? Дякую
Манкоголік• 04 декабря 2024
За змістом статті 62 Закону «Про банки і банківську діяльність» інформація щодо юридичних та фізичних осіб, яка містить банківську таємницю, розкривається банками на письмовий запит або з письмового дозволу відповідної юридичної чи фізичної особи, або за рішенням суду
Николай-b526• 04 декабря 2024
вас посадят....
Куплю орехи• 04 декабря 2024
Ответ дляНиколай-b526
вас посадят....
За что сидишь? - Та ненужную открытую пачку памперсов продала...
liss• 04 декабря 2024
Девочки вот это вы гоните ))
Да почитайте законы про обіг грошей и закон НБУ про фін моніторинг ..
Вас итак видят !
Бабульція• 04 декабря 2024
Лучше гнать,чем быть гонимой
Манкоголік• 04 декабря 2024
Докладальниця• 04 декабря 2024
Відкрию секрет, під підозрою будуть ті, хто не відкрив кешбеку національний 😉
Значить, є що приховувати і 1000 грн для них копійки.
ПироженкА• 04 декабря 2024
Все, пипец вам автор, ждите письмо с налоговой
Куплю орехи• 04 декабря 2024
Автор, а по теме. Эти деньги на карте нац кэшбека нужно же тратить на определенные цели. А как проконтролировать, куда ушли деньги? Смотреть на движение по счету, куда, сколько, и т.д. И что тут такого страшного?
Prervana• 04 декабря 2024
Ну больше не будете продавать) или чтоб не влететь на незаконную предпринимательскую деятельность - подавайте НДФЛ. 18,5 процентов от дохода + военный сбор платите и спите спокойно
МЧСница• 04 декабря 2024
Податкова може побачити рух по ваших картках і оштрафувати за незаконну підприємницьку діяльність. Поки що невідомо, як саме вони зможуть це зробити, потенціально це можливо. Треба тільки почекати, щоб вони зголодніли настільки, щоб їх це зацікавило. Поки що є більш ’жирні рибки’.
дякую аж підскакую• 04 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Только хотела об этом написать)
В любом случае, за нами всеми придут) просто за вами чуточку раньше, чем за теми, кто не открыл карту
Prervana• 04 декабря 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Только хотела об этом написать)
Я не открывала если что) и на шафе ничо не продаю😆
Борода• 04 декабря 2024
-Тепер турбуюсь що до мене можуть причепитися і накласти штраф-

Так, можуть. Вони і раніше могли, теоретично, але тепер їм це буде зробити ще простіше через зняття банківської таємниці. До кого причепляться - це насправді лотерея, і від обсягу доходів вона мало залежить.
дякую аж підскакую• 04 декабря 2024
Ответ дляМЧСница
Но как говорится копійка до копійки)
С гордостью уже отрапортавали о первом миллионе, с кого можно потенциально что-то стянуть

Бедные станут еще буднее
ДинамоКит• 04 декабря 2024
Думаю, пока до вас дойдёт очередь успеете выехать из страны или,надеюсь, поменяется власть.

П.с та не грозит вам пока ничего.
Черпак_для_фантазий• 04 декабря 2024
Ооо, началось
Теперь все кто орали здесь в темах чтобы все кто не оформил национальный кешбек - носили шапочку из фольги и какие все перепуганные итд.
Теперь оформившие и самые умные будут орать что их черт дёрнул и вообще оно само оформилось))))
Алина-1240• 04 декабря 2024
Ничем
дякую аж підскакую• 04 декабря 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ооо, началось
Какой можем вывод с этого сделать)
Людям лишь бы поорать😄
Алина-1240• 04 декабря 2024
Просто на основе анализа ваших чеков начислиться кешбек за группу указаных товаров нацпроисхождения
Черпак_для_фантазий• 04 декабря 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Какой можем вывод с этого сделать)
Людям лишь бы поорать😄
Людям лишь бы как всегда)))
Перед войной тех кто предупреждал об этом -проклинали, здесь удаляли темы, хаяли за нагнетание итд.
Теперь с банковскими картами по сути та же канитель. Месяца 2 об этом предупреждали - все друг друга хаяли.
Теперь пишут что никто никого не предупреждал и оно само оформилось. И что ж теперь делать?))
Добро с Кулаками• 04 декабря 2024
Ответ дляМанкоголік
Рада провалила законопроект щодо встановлення кримінальної відповідальності за «злив» даних з держреєстрів
https://sud.ua/uk/news/laws/317300-rada-provalila-...
а банківська таємниця - це вже давно секрет полішинеля)
Добро с Кулаками• 04 декабря 2024
Ответ дляБабульція
Лучше гнать,чем быть гонимой
точно, оцей вертухай зелений прямим текстом це говорить. І в газову камеру запихати буде, оком не моргнувши. А прийде русня, так само лакей буде вірно служити новим хазяям.... якщо ті дозволять
’Або вони, або я’: співробітник ТЦК розповів про мобілізацію в Україні
https://tsn.ua/ukrayina/abo-voni-chi-ya-spivrobitn...
Добро с Кулаками• 04 декабря 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ооо, началось
так само, як тепер верещать, що ніхто не голосував, воно само вибралось)
Черпак_для_фантазий• 04 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Ну да
Кудрі кручу сама• 04 декабря 2024
Для цього це і було створено
Дайте подумать• 04 декабря 2024
Ответ дляДокладальниця
А что делать тем, ето заграницей? Им и права открыть не дали?)) их сразу под расстрел?)
Шкварочка• 04 декабря 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ооо, началось
Я не оформляла, можу поділитися шапочкою з фольги.
Кто крайний?• 04 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Навіщо їм тоді доступ до всіх рахунків людини? Цю картку б і відстежували. І нащо окрема картка, були ж вже є підтримка, ще якісь.
Шаманю второпях• 04 декабря 2024
Ответ дляМанкоголік
Фіз особа дозвіл надала