Ніка Найз• 04 декабря 2024

Україна має схвалити «важкі рішення»

Україна має схвалити «важкі рішення» про подальшу мобілізацію військ, заявив державний секретар США Ентоні Блінкен.

«Україна має прийняти важкі рішення щодо подальшої мобілізації, але це необхідні рішення. Ми прагнемо переконатися, що вони (мобілізовані) мають підготовку та необхідне обладнання», – сказав на брифінгу Блінкен після зустрічі з міністрами закордонних справ країн-членів НАТО в Брюсселі.

За його словам, це критично важливо, «тому що навіть з грошима, навіть з боєприпасами, на фронті мають бути люди, щоб протистояти російській агресії».

Він повторив тезу радника Білого дому з національної безпеки Джейка Саллівана, який в інтерв’ю PBS News заявив, що Україна повинна зробити більше, щоб зміцнити свої позиції з точки зору кількості сил на фронті. За його словами, жодна система озброєнь не може змінити ситуацію в цій битві, оскільки йдеться про людські ресурси.
Cardiolog• 04 декабря 2024
Это про мобилизацию 18-25 ?
Allka- skakalka• 04 декабря 2024
А есть боеприпасы? Если б они были в достаточно количестве ,думаю война б уже закончилась или по крайней мере ,было меньше жертв с нашей стороны .
А то погибло 30 тысяч ,а людей уже не знают где брать ,скоро по домам будут ходить и вытаскивать .
Marinamariana• 04 декабря 2024
Тяжелое решение , это видимо мобилизация с 20.. Ну что поделаешь , это война . Но могли бы помочь войсками НАТО
автор Ніка Найз • 04 декабря 2024
Ответ дляCardiolog
Это про мобилизацию 18-25 ?
да,жмут по полной
наверное сказали денег не дадим
автор Ніка Найз • 04 декабря 2024
Ответ дляMarinamariana
есть еще женщины на учете и мужики 18-25
какое НАТО
Allka- skakalka• 04 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
какое НАТО
Ещё через год скажут у вас женщин много ,давайте их на фронт . Есть ещё мужчины 50-65 . И до них очередь дойдет
автор Ніка Найз • 04 декабря 2024
Ответ дляAllka- skakalka
50-60
65 не канают в виду дряхлости
автор Ніка Найз • 04 декабря 2024
По заявлению уже чувствуется скорое окончание войны!
Allka- skakalka• 04 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
50-60
65 не канают в виду дряхлости
В виде живого щита поканают , аж бегом .
Парагвайская война ,прямая аналогия (
Natal_ka91• 04 декабря 2024
Повторюється ситуація минулого року, поки не знизили мобілізаційний вік...
автор Ніка Найз • 04 декабря 2024
Ответ дляNatal_ka91
31 декабря после отбоя понизят когда пипл уже бухой будет!
Маска-0b9f• 04 декабря 2024
Ответ дляAllka- skakalka
Парагвайская война ,прямая аналогия (
В каком году была парагвайская война?
Маска-0b9f• 04 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
А что от этого Блинкена уже зависит?
автор Ніка Найз • 04 декабря 2024
Ответ дляМаска-0b9f
А что от этого Блинкена уже зависит?
Зуб даю что его преемник будет говорить слово в слово как под копирку!
Маска-0b9f• 04 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
Скриню
Allka- skakalka• 04 декабря 2024
Ответ дляМаска-0b9f
В каком году была парагвайская война?
Давно ,но демографический провал до сих пор .
автор Ніка Найз • 04 декабря 2024
Ответ дляМаска-0b9f
Скриню
Пожалуйста
Alena.i• 04 декабря 2024
Тварі, як розброювали так бігом, а тут подачки кидають ще й кричать про 18 річних на війну, мразоти
Кіттікет• 04 декабря 2024
Ответ дляAlena.i
Чогось про мусорів ні слова. Їм неможна
Елена1265• 04 декабря 2024
Так мы принимаем любые их ресурсы в т.ч. и человеческие. Пусть примут у себя «тяжелые решения» и помогают нам людьми
123-08df• 04 декабря 2024
скільки людей полягло і хто відповість за це все
Marinamariana• 04 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
да,жмут по полной
наверное сказали денег не дадим
И зачем им это нужно ?
Marinamariana• 04 декабря 2024
Ответ дляAllka- skakalka
Зачем им это говорить ?
автор Ніка Найз • 04 декабря 2024
Ответ дляMarinamariana
И зачем им это нужно ?
Один 18 летний в бою может больше, чем три мужика по 50 лет!
Alena.i• 04 декабря 2024
Ответ дляКіттікет
Чогось про мусорів ні слова. Їм неможна
Блін, от реально одні матюки, дітей на війну, взагалі здуріли, зато прокурори всі інваліди, тцк нізя вони цивільні, а поліція то святе, їм релігія не дозволяє
Marinamariana• 04 декабря 2024
Ответ дляAllka- skakalka
Парагвайская война ,прямая аналогия (
А что там за война была парагвайская . Какие аналогии?
Allka- skakalka• 04 декабря 2024
Ответ дляMarinamariana
Читайте , Википедия в открытом доступе
Marinamariana• 04 декабря 2024
Ответ дляAllka- skakalka
Читайте , Википедия в открытом доступе
Меня в Гугле забанили
frumoasa17• 04 декабря 2024
Ответ дляAllka- skakalka
Це не провал. Це вже демографічна катастрофа. США потім не пришле людей жити та працювати, а з України тільки їдуть.
автор Ніка Найз • 04 декабря 2024
Ответ дляfrumoasa17
Чем меньше людей будет в Украине, тем проще и легче будет жить. тем кто здесь остался!