Україна має схвалити «важкі рішення» про подальшу мобілізацію військ, заявив державний секретар США Ентоні Блінкен.
«Україна має прийняти важкі рішення щодо подальшої мобілізації, але це необхідні рішення. Ми прагнемо переконатися, що вони (мобілізовані) мають підготовку та необхідне обладнання», – сказав на брифінгу Блінкен після зустрічі з міністрами закордонних справ країн-членів НАТО в Брюсселі.
За його словам, це критично важливо, «тому що навіть з грошима, навіть з боєприпасами, на фронті мають бути люди, щоб протистояти російській агресії».
Він повторив тезу радника Білого дому з національної безпеки Джейка Саллівана, який в інтерв’ю PBS News заявив, що Україна повинна зробити більше, щоб зміцнити свої позиції з точки зору кількості сил на фронті. За його словами, жодна система озброєнь не може змінити ситуацію в цій битві, оскільки йдеться про людські ресурси.
Allka- skakalka• 04 декабря 2024
А есть боеприпасы? Если б они были в достаточно количестве ,думаю война б уже закончилась или по крайней мере ,было меньше жертв с нашей стороны .
А то погибло 30 тысяч ,а людей уже не знают где брать ,скоро по домам будут ходить и вытаскивать .
Marinamariana• 04 декабря 2024
Тяжелое решение , это видимо мобилизация с 20.. Ну что поделаешь , это война . Но могли бы помочь войсками НАТО
Allka- skakalka• 04 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
есть еще женщины на учете и мужики 18-25
какое НАТО
Ещё через год скажут у вас женщин много ,давайте их на фронт . Есть ещё мужчины 50-65 . И до них очередь дойдет
Allka- skakalka• 04 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
50-60
65 не канают в виду дряхлости
В виде живого щита поканают , аж бегом .
Парагвайская война ,прямая аналогия (
Natal_ka91• 04 декабря 2024
Повторюється ситуація минулого року, поки не знизили мобілізаційний вік...
Маска-0b9f• 04 декабря 2024
Ответ дляAllka- skakalka
Парагвайская война ,прямая аналогия (
В каком году была парагвайская война?
Маска-0b9f• 04 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
По заявлению уже чувствуется скорое окончание войны!
А что от этого Блинкена уже зависит?
Маска-0b9f• 04 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
Зуб даю что его преемник будет говорить слово в слово как под копирку!
Скриню
Allka- skakalka• 04 декабря 2024
Ответ дляМаска-0b9f
В каком году была парагвайская война?
Давно ,но демографический провал до сих пор .
Marinamariana• 04 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
да,жмут по полной
наверное сказали денег не дадим
И зачем им это нужно ?
Marinamariana• 04 декабря 2024
Ответ дляAllka- skakalka
Зачем им это говорить ?
Marinamariana• 04 декабря 2024
Ответ дляAllka- skakalka
Парагвайская война ,прямая аналогия (
А что там за война была парагвайская . Какие аналогии?
Allka- skakalka• 04 декабря 2024
Ответ дляMarinamariana
Читайте , Википедия в открытом доступе
Marinamariana• 04 декабря 2024
Ответ дляAllka- skakalka
Читайте , Википедия в открытом доступе
Меня в Гугле забанили
frumoasa17• 04 декабря 2024
Ответ дляAllka- skakalka
Це не провал. Це вже демографічна катастрофа. США потім не пришле людей жити та працювати, а з України тільки їдуть.