Ніка Найз• 04 декабря 2024

Трансгендерна жінка вперше в історії стала моделлю року

У столиці Великої Британії пройшла церемонія вручення премії Fashion Awards 2024. Щороку засновники премії обирають світових зірок, які зробили вклад в індустрію моди. Цьогоріч званням "модель року" нагородили трансгендерну модель Алекс Консані.

Як повідомляє The New York Times, це перший в історії заходу прецидент, коли перемогу здобула трансгендерна людина. Американка, за даними видання, "домінувала в індустрії" протягом року та досягла чималих вершин, які були не під силу деяким зіркам.

Після вручення почесної нагороди Консані вийшла на сцену та виступила з промовою. Вона звернулася до аудиторії та подякувала їм і своїм батькам за підтримку. Модель додала, що надзвичайно цінує те, що цього року виокремили саме трансгендерну людину.

"Зараз, більш ніж будь-коли, важливо говорити про те, як по-справжньому підтримувати і надихати одне одного в цій індустрії. Особливо тих, хто змушений відчувати себе нікчемним. Зміни не просто можливі – вони потрібні", – сказала Алекс.

У своєму Instagram вона також поділилася кадрами з нагородою та зазначила, що не очікувала на перемогу, але зараз дуже щаслива. Консані написала: "Щиро дякую Fashion Awards 2024 та всім, хто зробив це можливим! Я досі не можу в це повірити".
автор Ніка Найз • 04 декабря 2024
21-річна Алекс родом з Каліфорнії. Бувши хлопчиком в дитинстві, як розповідала модель, вона ще у чотири роки почала розуміти, що почувається некомфортно у своєму тілі. З часом вона почала все більше цікавитися жіночим одягом, косметикою, а у вісім років здійснила камінг-аут. Батьки підтримали її, і у період статевого дозрівання Консані пройшла курс гормональної терапії.

Вже у 2015 році модель підписала перший контракт з агентством і стала наймолодшою трансгендерною моделлю у світі. З часом її кар´єра розвивалася і Алекс почала з´являтися на подіумах світових брендів Tom Ford, Versace та Alexander McQueen. Вже у 2024 році зірка дебютувала на показі Victoria’s Secret Fashion Show.
Нагадаємо, раніше Кримка, яка підтримує війну в Україні, перемогла на конкурсі краси ’Місіс планета-2024’. Путіністка заявила, що витратить виграні кошти на допомогу окупантам у війні проти українців.

белая метелица• 04 декабря 2024
И че дальше?
kissulichka• 04 декабря 2024
Она отобрала у меня титул
Ananasprotivogaz• 04 декабря 2024
А женщина то где? Ну опудало, да
Виктория-1980• 04 декабря 2024
Специально залезла фото посмотреть, жуткая жуть. При всей толерантности к ЛГБТ+, принято смотреть на красивых людей. Зачем так восхвалять, такое впечатление что среднестатистический человек уже не ликвид, а в тренде некрасивые и странные люди. Ещё раз повторюсь что вопрос не в трансгендерности а банальной красоте.
liss• 04 декабря 2024
Ответ дляAnanasprotivogaz
А женщина то где? Ну опудало, да
Откройте здесь фото в темах и поймёте что это красивая тетя 😹
автор Ніка Найз • 04 декабря 2024
Ответ дляliss
100 проц
Quietude• 04 декабря 2024
Ну и что
Ananasprotivogaz• 04 декабря 2024
Ответ дляliss
Видела. Но это страшное, как ни крути

автор Ніка Найз • 04 декабря 2024
Ответ дляQuietude
Ну и что
liss• 04 декабря 2024
Ответ дляAnanasprotivogaz
Видела. Но это страшное, как ни крути
Там страшнее :)) а одежда це полный писец 😹.. « а что мне в себе поменять «
1. Сделать пластику
2. Выбросить весь гардероб..
этот волосы нормально , черты лица нормально .
Советчицам не нужно завидовать 😹
автор Ніка Найз • 04 декабря 2024
Ответ дляliss
1. Сделать пластику
2. Выбросить весь гардероб..
Советчицам не нужно завидовать 😹
Яйца отрезать или нет? Тюнинг вагины?
liss• 04 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
Яйца отрезать или нет? Тюнинг вагины?
Мы про лицо .. поднимайтесь выше , не туда смотрите .
Хотя хз может половина советчиц не с вагиной ))
автор Ніка Найз • 04 декабря 2024
Ответ дляliss
Не исключаю! Трангендерная совьетчица!
Alika_1• 04 декабря 2024
Ее наградили не за внешние данные, а за за вклад в индустрию моды, ’домінувала в індустрії’ протягом року та досягла чималих вершин, які були не під силу деяким зіркам.
Красивых дурочек пруд пруди, а тех кто чего-то достиг - единицы
eltiempo• 04 декабря 2024
Різні люди є в світі, і кожен заслуговує на на шанс бути собою і чогось досягти.
Ось Ясмін Фінні, британська трансгендерна акторка, 21 рік, я бачила її в серіалі ’Коли завмирає серце’ - дуже гарна, фото навіть не передає.
tanga• 04 декабря 2024
Ответ дляAnanasprotivogaz
А женщина то где? Ну опудало, да
Ну вы выбрали конечно фото, на некоторых она вполне симпатичная
karkusha.biz.ua• 04 декабря 2024
мир сходит с ума, добром это не закончится
Mary-7b23• 04 декабря 2024
Ответ дляtanga
Ага нафотошопленный пацан

Mary-7b23• 04 декабря 2024
Ответ дляkissulichka
Она отобрала у меня титул
Уверенная, что вы в 100 раз выглядите лучше этого пацана с помадой. Вы - настоящая , он - фейк