Дівчата для проекту шукаю людей які брали кредит під заставу нерухомості і не змогли його погасити. Наш спонсор може вибрати когось і допомогти в поверненні нерухомості.
Ответ дляkabatosa
Не дочитала до кінця, це нереально просто
Чому не реально? Ви не вірите що є люди спонсори які купляють іншим квартири, будинки, авто? Спонсор за рахунок меценатства не платить податки в своїй країні і для нього повернути за вас борг щоб повернули квартиру це копійки в зрівнянні з тим які налоги б він платив зі свого бізнесу в своїй країні.