Тень льва• 04 декабря 2024

Колеги та їх парфуми

Дівчата, як коректно сказати колегам, щоб не використовували парфуми перед входом у кабінет, або не прискалися у кабінеті. Кабінет не великий, нас 10 чоловік сидить, і є 2 дівчини які постійно пшикаються зранку перед входом у кабінет (були помічені неодноразово), так само ввечері коли йдуть взагалі у кабінеті душманяться (деякі залишаються ще працювати) і вонь стоїть. Їм вже казали інші колеги не одноразово, що не духайтеся, парфуми солодки, починає боліти голова, провітрити неможливо (бо поруч з вікном сидить колега якій постійно холодно і вона закриває вікно)
От як з ними ще розмовляти?
Воздух в банке• 04 декабря 2024
Надушиться чем то более тяжелым, так чтобы поняли
забиякина• 04 декабря 2024
Попросите коллегу у окна выйти на 2 минуты откройте окно настежь и проблема будет решена
Алина-1240• 04 декабря 2024
Нервы лечить
автор Тень льва • 04 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Нервы лечить
Всім відділом? Це не смішно, коли від запаху починає голова боліти, тошнити, якби це тільки у мене, а так я не єдина така.
автор Тень льва • 04 декабря 2024
Ответ дляВоздух в банке
Це не вихід.
Воздух в банке• 04 декабря 2024
Ответ дляТень льва
Це не вихід.
Это почему же
Алина-1240• 04 декабря 2024
Ответ дляТень льва
Купите таблеток,весь мир не может вокруг вас вращаться)))
автор Тень льва • 04 декабря 2024
Ответ длязабиякина
Коли вона виходить ми так і робимо. Дівчата які духманяться мерзнуть і кричать, що холодно. Розмова, що їх парфуми воняють не доходить.
автор Тень льва • 04 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Нас 10 чоловік у відділі, 2 духаються, а 8 скаржаться, що воняє. Ви впевнені, що світ навколо мене обертається? Коли працюєш в колективі, в маленькому кабінеті, повинно бути розуміння етикету, де це доречно, а де ні.
автор Тень льва • 04 декабря 2024
Ответ дляВоздух в банке
Это почему же
Бо я люблю холодні, і використовую дуже рідко. Тим паче, що я саму себе не витримаю цілий день нюхати.
Алина-1240• 04 декабря 2024
Ответ дляТень льва
Пользоваться духами не запрещено законом.кого нервирует,может сидеть дома
deep soul• 04 декабря 2024
Парфуми то таке, а от коли тхне оцими модними цигарками з ванільним слизом, чи як його, наповнювачем, ото фу-фу-фу
Воздух в банке• 04 декабря 2024
Ответ дляТень льва
Ну это ведь на 1 день потерпеть.
df364tye3• 04 декабря 2024
варите кофе ,,,
поставьте на свой столик блюдце с зернами ,,,
автор Тень льва • 04 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Нічого, що більшість проти? Ви в суспільстві буваєте?
Алина-1240• 04 декабря 2024
Ответ дляТень льва
Пусть не пользуются.ваша коллега вас ведь не поливает?)
deep soul• 04 декабря 2024
Ответ дляТень льва
Як це холодні парфуми? Це які, наприклад?
автор Тень льва • 04 декабря 2024
Ответ дляВоздух в банке
Ну это ведь на 1 день потерпеть.
Ой ні. Колективно хочемо керівнику поскаржитися, бо вона заходить рідко, зазвичай у провітряний кабінет вже, не відчуває.
Самохвалова• 04 декабря 2024
Сколько же таких тупорылых....
Дома надушись, хоть ведро вылей, и радуйся сиди.
автор Тень льва • 04 декабря 2024
Ответ дляdeep soul
Згодна. А ще коли накуряться модними цигарками та і звичайні, та надухманяться. Це просто кошмар.
Папобус• 04 декабря 2024
Вирішувати це питання на рівні керівництва. Вважаю застосування таких парфумів неповагою до оточуючих, бо багато людей погано реагують на різкі запахи. Але велика кількість жінок цього не розуміє, в тому числі і в цій темі.
автор Тень льва • 04 декабря 2024
Ответ дляdeep soul
Ви ж знаєте які це солодки? А це протилежні. Холодні зазвичай чоловічі, я чоловічими користуюся. Не люблю жіночі.
автор Тень льва • 04 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
З вами все ясно. Не бачу сенсу щось пояснювати. Живіть далі в своїй ракушці.
Алина-1240• 04 декабря 2024
Ответ дляТень льва
Я лет через 30 может вас пойму,стану недовольной бабкой
автор Тень льва • 04 декабря 2024
Ответ дляСамохвалова
Сколько же таких тупорылых....
У нас і чоловік один є такий. Але у нього приємні.
Влітку, +30 і парфумами баби надухалися, такими вонючими. А так же буває і в автобусі.
автор Тень льва • 04 декабря 2024
Ответ дляПапобус
Бо вони вважають, що якщо їм подобається то повинно і іншим. Так, це неповага.
Одна з цим дівчат не так давно, любила варену курку розігріти в мікрохвильовці і їсти в кабінеті. Ооо це був жах 😩
Чудо Ф_ф КеДаХ• 04 декабря 2024
Ответ дляТень льва
Устройте попойку и погрейте рыбу в микроволновой печи, скажите, что теперь пахнет как будто Маша надушилась. Если будешь продолжать, то будем есть рыбу каждый день.
автор Тень льва • 04 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
А зараз вам скільки, тільки народилися?
Бо коли тхне то воно тхне.
автор Тень льва • 04 декабря 2024
Ответ дляdf364tye3
варите кофе ,,,
Колись працювала в компанії і відділ складався з трьох осіб. То від однієї дівчини постійно тхнуло потом. Я так і робила, каву ставила біля себе. Потім начальниця наважилася поговорити з нею.
Алина-1240• 04 декабря 2024
Ответ дляТень льва
А зараз вам скільки, тільки народилися?
Бо коли тхне то воно тхне.
35 мне,вас никто не заставляет ними пользоваться.не нравиться-не нюхайте