Ума Палата• 05 декабря 2024
Постійні проблеми після сексу з чоловіком.
Мій чоловік військовий. Пишу це для того щоб розуміли, гігієна погана . Може тиждень не митися , ну розумієте. Зараз він вдома їздить по лісах. Десь більше року назад в мене почалися такі симптоми, пече в середині або сухість в мазку постійно запалення , його немає все добре. Пару тижнів назад взагалі була така фігня після сексу в мене все бобіло і в нього висипало червоними плямами, свербіж був у нього і у мене . Ми пропили лікування від молочниці, все пройшло . І знову секс і те саме, просто пече трошки зовні і в середині, не сильно але є. Я вже не знаю, що це… може зраджує, але я не вірю скільки перевіряли , чого тільки не робили, наче не ведеться. Додому постійно біжить , бачу як чоловік голодний, але я вже не знаю , що думати.
Забобонний фрукт• 05 декабря 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Конечно не кто не застрахован от того, что мужчина может изменить... Но такое как у автора может быть даже от плохой гигиены мужа... Мужчины так как мы не вымываются, даже с попы кал может вызвать такие симптомы. Сомневаюсь, что у мужа есть возможность после похода в туалет по большому, подмываться и хорошо там всё высушить и сменить нижнее белье
Феном высушить? Менять белье после каждого похода в туалет ? Сори, это уже ОКР. Это и на гражданке делают только совсем повернутые на чистоте. Для остальных достаточно мыться каждый день и менять белье раз в сутки.
И если уж шляешься, то с презиками. Это главное.
интайм_не_предлагать• 05 декабря 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Автор, у вас вагіноз. Не слухайте порадниць типу поздоровляю , він погуляв.
Це жіноча проблема. Вам потрібно лікаря хорошого знайти. Зазвичай лікується антибіотиками та свічки, 5-7 днів
Ану впс теж не варто слухати, бо ви не бачачи автора і не маючи медосвіти поставили діагноз вагіноз. Ви рентген? До речі, впгвноз теж не з´являється знікуди. І головне - не слухайте порадниць...теж мені, розумаха задрип
ана. Автору треба здати всі аналвзи на зппп пцр аналізом і вона побачить багато цікавого. І вже з цим йти до лікаря. Бо ніякі мазки нічого не покажуть. Лікар не рентген, він все одно скаже здавати. Уе розумний лікар.а нерозумний буде навмання лікувати -давпйте це попробуємо.а давайте ще це..
Админко• 05 декабря 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
А как на него провериться? Спасибо. Девочки, извините за тупой вопрос, но я жила с мужем 18 лет, понятия не имела о вагинозах и кольпитах. Потом он умер, познакомилась с дерьмом с НРЛ, живу в такой стране, что тут медицины нет почти. Мне стыдно идти проверяться и по-английски надо говорить. А я не знаю терминов в медицине, смотрю в гугле😪😪
Це в якій країні, де розмовляють англійською, майже відсутня медицина?
Доль Чекомбана• 05 декабря 2024
Ответ дляУма Палата
Я сдавала аналізи зппп немає , але це коли цистит був , сухість почалася недавно. В мене одного разу висіяли гондерелла ( наче так) і він пішов здав в нього все ок. Він і зараз каже пішли здамо аналізи.
вот тут стоит задуматься о лечении. Была у меня история с гарденереллой. Считается условно патогенной. До этого обследования периодически возникали циститы, особенно после приема алкоголя. Когда прошла обследование и пролечилась, цистит больше не беспокоит. Мужу просто для профилактики дать те же препараты, что вам пропишет гинеколог.
Но и психосоматику нельзя исключать и недостаточную гигиену, и то, что муж погуливает. Ребята военные говорят, что там многие этим грешат.
Забобонний фрукт• 05 декабря 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Защитила диссертацию) мужчину подпускать к себе только после анализов и не бояться что обидится..уйдет. потому что выгребать будет женщина как правило. У мужиков оно сидит годами и не проявляется. Вечные циститы это уреаплазма после незащищенного секса и никакие урологи не помогают, потому что причина в другом. Сдайте на зппп и сами все увидите
Если в каждый отпуск делать сначала анализы, то отпуска не хватит. 15 дней всего, маловато.
Вот он сдал и чистый. Обидно, что весь отпуск пропал в ожидании. А сдавать перед отпуском глупо. Сдал, гульнул перед приездом, подцепил заразу. А анализ чистый.
Так что не игнорируйте барьерную контрацепцию!
Говорю відверто• 05 декабря 2024
Ответ дляУма Палата
Маю це моя проблема
У вас тризоминиаз. Ця гадость дуже важко виявляється та важко лікується, але оте все шо в. Описали то її симптоми. Шукайте гарного лікаря. У чоловіків його виявити дуже важко.
Я_не_аноним_100%• 05 декабря 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Извините, где я написала менять белье после каждого похода в туалет? Нормальный человек подмывается если если есть возможность после похода в туалет по большому, если конечно есть возможность это сделать
Нульовий сантиметр• 05 декабря 2024
Ответ дляУма Палата
То може він мені таке і наробив… то йому дуже як подобається робити мені приємно . Зараз я заборонила це робити
Если я правильно Вас поняла, то вы в этом посте говорите о оральном сексе.
Так вот, попробуйте полностью исключить его оральные ласки, исключить смачивание пальцев и половых органов слюной партнера, потому что бывает вот такая реакция именно на слюну. Я не один год лечила все подряд и молочницу и уреоплазму, а проблема возникала после секса снова и снова, пока сама не дошла до варианта «слюна» - убрали все что с этим связано из интимной жизни и больше никаких болячек не вылазит, родили ребенка, годами здоровая писька (простите за выражение).
Жинси на дитину• 05 декабря 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
О, дякую, саме від вас супер розумниці задрипа чекала коментар. Обіжена жіночка від ізменщіка чоловіка з солідним досвідом здачі аналізів.
Хаха, старо як світ.
Я була вагітна і мій військовий клявся, зо нікогда-ніогда не було нікого з того часу як ми зустрічатись почали. Аналізи н показали нічого толкового. Здавала тільки під час вагітності, бо лікар наполягала. Вона так і сказала, що найбільші рознощики зппп одружені чоловіки, а ожга жінка каже, що не може її золото гуляти.
Так от, періодично у мене протягом багатьох років з’являлась молочниця, жахлива просто. Також клявся пісюном, що не ходить на ліво.
А коли ми розлучились, то хороші люди сказали, що не знали як мені розказати про його гульки😂 так що, авторе, де є відрядження і закритий колектив там є і молочниця(мінімум)
Говорю відверто• 05 декабря 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
У меня после секса тоже часто молочница. Она вообще плохо лечится, особенно если вы в стрессе постоянном и едите хлеб/сладкое. Пойдите к другому гинекологу, сдайте все тесты на ЗППП, пользуйтесь презервативом. У меня ещё и цистит от секса, и сли слишком активный, такое строение половых органов. Помогает сходить в туалет сразу после секса и помыться.
Це не хліб , сододке і строєніє. Це є патоген , який вам дає сигнали. І зачасту їх дуже важко аиявити, якщо непоав льно взяли аналіз або зробили його через сутки, то його і не покаже в аналізі. А ви думаєте шо то хліб і солодке..
интайм_не_предлагать• 05 декабря 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Ви не вгадали))) я гінеколог в декреті)))
Пишу, не читаю• 05 декабря 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Я так рік вагіноз лікувала, поки не виявили гарднерелу.
А потім і про коханку дізналась.
интайм_не_предлагать• 05 декабря 2024
Ответ дляПишу, не читаю
А потім і про коханку дізналась.
От і я про це. Вагіноз з повітря не буде
интайм_не_предлагать• 05 декабря 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Причем здесь отпуск? Гуляющий в принципе ничего здавать не будет. Надуется и демонстративно покажет что он очень обижен. Я имею в виду не муда а вообще новых партнеров.потосу что девочки спят с новыми и пикнуть боятся им
Жинси на дитину• 05 декабря 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Не триндіть))
Жинси на дитину• 05 декабря 2024
Ответ дляПишу, не читаю
А потім і про коханку дізналась.
Ви самі відповіли на питання. Лікували не те, тому, що не провели повну діагностику. Питання не до вас, а до лікаря який вас лікував.
Швабристка• 05 декабря 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
А Вы что первый раз о таком слышите? Да мужчины спят в окопах, лесах и т.д.
Да, что вы говорите? Спят в окопах и лесах, а потом ночуют дома на выходных?
Мужчины, которые спят в окопах, не видят своих жен по пол года-год.
А автор выдумала какого-то лесничего.
из_под_тишка• 05 декабря 2024
Ответ дляУма Палата
У мене таке було, аналізи чисті, допомогли зволожуючи гіоауронові свічки або гель
Меряю линейкой• 05 декабря 2024
Ответ дляУма Палата
Бо в мене може бути алергія
то ’може’ ,а тут вже є проблема.
Та_все_ок_будет• 05 декабря 2024
Ответ дляУма Палата
Може ви і праві бо дістало мене трохи це
Не слухайте ту чуш. У мене така ж ситуація як у Вас і я 100% впевнена, що чоловік не мав сексу на стороні. У нього що фобії до болячок, бо в свій час лікувався, що чепурун-гидун. Якщо ми займаємося сексом регулярно, то у мене цих проблем немає, якщо місяць-другий перерив, то у мене завжди вагіноз , поки моя флора не адаптується до його флори. Т.я. я цим страждаю всі 17 років нашого спільного життя, то вже знаю свій організм і підстраховуюся після сексу кладу гінофлор, феміваг, кольпофлор та інші лактобактерії, які швидко вирівнюють ph . Сперма цей баланс зміщує в лужну сторону і виникають вагінози, бо наша піхва не стерильна і є транзитна флора , ті ж самі ешеріхія колі , кокки, які при пониженій кислотності швидко розмножуються. Якщо пісец вкрай, то ставлю флумібакт (флуомізін, феніклін), а потім лактобактерії.
Манка Я• 05 декабря 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Тоже без презерватива? Зачем?
Муж , 25 лет вместе , что зачем . Мы никогда не предохраняться
Та_все_ок_будет• 05 декабря 2024
Ответ дляУма Палата
Маю це моя проблема
Цистит завжди має підґрунтя кишкову палочку (в мочевку) або ентерокок фекальний в уретрі. . І з мочою вона попадає ідо піхви. Сперма знижає кислотність, падає місцевий захист і от вам Ваш вагіноз. Вам треба ешеріхію коллі (кишкову палочку) знищити в мочевих путях. В гострій формі монурал і потім пити чай з каркаде . Він закислює мочу і з часом кишкова палочка не зможе розмножуватися в несприятливому середовищі
Та_все_ок_будет• 05 декабря 2024
Ответ дляиз_под_тишка
А який Ви гель використовували?
ЗновЗдоров• 05 декабря 2024
Ответ дляШвабристка
А автор выдумала какого-то лесничего.
Відносно гігієни. Мій чоловік на війні, з гігієною туго, тому що :
1. Інколи живуть в палатках
2. Яким чином підмитися, якщо ти на полі бою тижнями ?
3. Навіть, коли живуть в хатах, то хати розвалюхи, душ поки зроблять, то по 2 тижні не миються (у нормальному сенсі цього слова. Звичайно, мінімальні гігієнічні процедури є)
4. Зважте, що більшість чоловіків на війні миються через силу, буває і таке, що побратими вже заставляють іти в душ. Також гуляють.
А ще прибирають старі бомжацькі хати.
Тому я за свого теж переживаю і за своє здоров’я. Там можна не гуляючи щось підцепити.
1. Інколи живуть в палатках
А ще прибирають старі бомжацькі хати.
ГоловнаЯ• 05 декабря 2024
Ответ дляУма Палата
Дівчата я на нього ображена за те що поруч з ним я стала сама як чоловік . Може і психологічно щось .
Не, автор идите в сдавайте анализы
от трихомонада и до остального
ГоловнаЯ• 05 декабря 2024
Ответ дляУма Палата
вы полную панель сдавали?