Паратруперсупер• 05 декабря 2024

Дівчатка, дайте пораду

Дуже боляче зробив чоловік, дуже. Вже пройшли декілька місяців, він подзвонив тільки один раз. Я не перездзвонила, бо тоді дуже боляче було за щось розмовляти. Але тоді я його закинула в чс, та в соц мережі, але дзвонити він міг і може.
Ось спустя вже время, я все чекала ще дзвінок, але не було. Як вчинити, достати з чс, може тоді він зрозуміє що я готова на спілкування, але я дуже боюсь.
автор Паратруперсупер • 05 декабря 2024
Ответ длякуркулиха
А чем обидел то?
Не хочу говорить, это очень личное
Алина-1240• 05 декабря 2024
Ответ дляПаратруперсупер
У меня о другом тема, как перестать страдать
Найдите причину,зачем вам эти страдания и они вас отпустят.я же вам подсказала
df364tye3• 05 декабря 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Больно очень на душе
это хорошо , значить она есть ,,,
звоните сами не парьтесь, лучше конечно встретиться все решиться , сразу станет ясно ,,,
автор Паратруперсупер • 05 декабря 2024
Ответ дляdf364tye3
это хорошо , значить она есть ,,,
А я не буду дурой в его глазах?
Вумна вутка• 05 декабря 2024
Чого боїтеся?
автор Паратруперсупер • 05 декабря 2024
Ответ дляВумна вутка
Чого боїтеся?
Що не напишет(
df364tye3• 05 декабря 2024
Ответ дляПаратруперсупер
А я не буду дурой в его глазах?
если он тот о ком ,,, болит , нет ,,,
если гавно ,,, какая разница
надо уметь прощать , жизнь сложная, тяжелая штука , надо быть снисходительным , до разумных пределов конечно ,,,
Пампушечка• 05 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
так это не делается) для этого психолог нужен.
Пампушечка• 05 декабря 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Що не напишет(
так он и так не пишет)
Дуже дуже вумна• 05 декабря 2024
Ответ дляdf364tye3
если он тот о ком ,,, болит , нет ,,,
если гавно ,,, какая разница
Зачем вам столько запятых, отбитых пробелами? Это чтото означает?
Дуже дуже вумна• 05 декабря 2024
Автор, а вы конфликтную ситуацию проговорили, мужчина знает определенно, на что именно вы так обиделись? Он понимает свою вину перед вами?
Или вы играете в молчанку, потому что говорить больно?
Алина-1240• 05 декабря 2024
Ответ дляПампушечка
Долго и грустно будет по ним ходить,деньги утеряет.а так если прижмет,сама найдет причину
Пампушечка• 05 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
не найдет)
Алина-1240• 05 декабря 2024
Ответ дляПампушечка
не найдет)
Найдет,если надоест,найдет аж бегом
автор Паратруперсупер • 05 декабря 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Он все знает
Пампушечка• 05 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Найдет,если надоест,найдет аж бегом
не найдет. Потому что это так не работает.
Вумна вутка• 05 декабря 2024
Ответ дляdf364tye3
если он тот о ком ,,, болит , нет ,,,
если гавно ,,, какая разница
Скорее всего второе!))
Алина-1240• 05 декабря 2024
Ответ дляПампушечка
Работает все прекрасно)
Пампушечка• 05 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Работает все прекрасно)
Нет, не работает. При этом вы, конечно, можете быть убеждены в чем хотите)
Пік Антна• 05 декабря 2024
Вам вже сто разів дали пораду, якщо не можете зрозуміти навіщо вам ті страждання, йдіть до спеціаліста та розбирайтеся, я читаю й офігіваю, наївна дівчина, той чувак вже забув що вона колись існувала, а вони досі шмарклі жує та плаче, ой що ж він не телефонує, ой я буду дурною виглядати, ну капець!

та не пам’ятає вже він хто ви така

згадала щось історію, яку мені мій чоловік розповідав якось, до мене він зустрічався з дівчиною яка була незаймана, звісно це не єдина була, але це був такий ексклюзив, й ось він нарешті її по телефону уговорив на секс, пару годин мурчав у слухавку (він то добре вміє), вона наче погодилася, він швиденько намився, поголився, напшикався парфюмом, виходить у під’їзд. щоб до неї їхати, аж тут виходить сусід з верхнього поверху, з яким в компанії вони весь час бухали (поточнюю, то хлопцям було по 20 з копійками рочків, молодь гуляла просто), й от цей сусід питає, ти куди зібрався, ну мій і каже що до дівчини, а сусід йому ’та нафіг воно тобі потрібно, пішли бухати, в мене там вже всі зібралися’

вгадайте з трьох разів, куди мій чоловік пішов та чи бачив він ту дівчину після того хоча б один раз) поточнюю - він просто сам її викреслив із свого життя, ніколи не телефонував та не намагався зустрітися, а наче ж подобалася

мораль - мужик викидає з голови швидко, якщо в нього нема справжніх почуттів та проміняє вас навіть не на іншу жінку а просто на рибалку, п’янку з друзями та ще щось, він вас не вартий, чого сидіти голову попелом посипати?
Алина-1240• 05 декабря 2024
Ответ дляПампушечка
)))работает)))автор просто выполняет чужую прогу,ее задача понять зачем,и понять,что она не ее собственная
Вумна вутка• 05 декабря 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Он все знает
Как позвоните, хоть отпишитесь нам. Интересно чем всё закончилось...или продолжилось)
Пампушечка• 05 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Бггг. нуну.
Алина-1240• 05 декабря 2024
Ответ дляПампушечка
Но кстати,автору вполне могут и кайф приносить страдания,есть разного вида мазохизм)))
Файна цьоця• 05 декабря 2024
Автор, поделитесь, чем он вас обидел?
Нам будет проще понять, что вам посоветовать
Пік Антна• 05 декабря 2024
до речі, авторко, якщо ви віруюча, підіть на службу сходіть до ікони чудотворної якоїсь, якщо в Києві, в Лавру поїдьте тільки саме в Печери, мені завжди то допомагало розрулити будь-яку важку ситуацію
Дуже дуже вумна• 05 декабря 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Он все знает
В таком случает это его осознанное решение не восстанавливать отношения. Болите свою боль сами, ему до этого нет дела. Иначе бы уже действовал.
Дайте себе время на горе, оно бы быстро не проходит.
автор Паратруперсупер • 05 декабря 2024
Ответ дляПік Антна
Дякую
Дуже дуже вумна• 05 декабря 2024
Ответ дляПік Антна
Прекрасный совет в период респираторно-вирусных заболеваний. Мало плохо от стресса, добиться ковидом еще.
Пампушечка• 05 декабря 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
так это очевидно, что это его решение) вроде ж не сидит под балконом с серенадами))