Паратруперсупер• 05 декабря 2024
Дівчатка, дайте пораду
Дуже боляче зробив чоловік, дуже. Вже пройшли декілька місяців, він подзвонив тільки один раз. Я не перездзвонила, бо тоді дуже боляче було за щось розмовляти. Але тоді я його закинула в чс, та в соц мережі, але дзвонити він міг і може.
Ось спустя вже время, я все чекала ще дзвінок, але не було. Як вчинити, достати з чс, може тоді він зрозуміє що я готова на спілкування, але я дуже боюсь.
Пампушечка• 05 декабря 2024
Ответ дляПік Антна
Вам вже сто разів дали пораду, якщо не можете зрозуміти навіщо вам ті страждання, йдіть до спеціаліста та розбирайтеся, я читаю й офігіваю, наївна дівчина, той чувак вже забув що вона колись існувала, а вони досі шмарклі жує та плаче, ой що ж він не телефонує, ой я буду дурною виглядати, ну капець!
та не пам’ятає вже він хто ви така
згадала щось історію, яку мені мій чоловік розповідав якось, до мене він зустрічався з дівчиною яка була незаймана, звісно це не єдина була, але це був такий ексклюзив, й ось він нарешті її по телефону уговорив на секс, пару годин мурчав у слухавку (він то добре вміє), вона наче погодилася, він швиденько намився, поголився, напшикався парфюмом, виходить у під’їзд. щоб до неї їхати, аж тут виходить сусід з верхнього поверху, з яким в компанії вони весь час бухали (поточнюю, то хлопцям було по 20 з копійками рочків, молодь гуляла просто), й от цей сусід питає, ти куди зібрався, ну мій і каже що до дівчини, а сусід йому ’та нафіг воно тобі потрібно, пішли бухати, в мене там вже всі зібралися’
вгадайте з трьох разів, куди мій чоловік пішов та чи бачив він ту дівчину після того хоча б один раз) поточнюю - він просто сам її викреслив із свого життя, ніколи не телефонував та не намагався зустрітися, а наче ж подобалася
мораль - мужик викидає з голови швидко, якщо в нього нема справжніх почуттів та проміняє вас навіть не на іншу жінку а просто на рибалку, п’янку з друзями та ще щось, він вас не вартий, чого сидіти голову попелом посипати?
та не пам’ятає вже він хто ви така
Классная история, спасибо :)
Паратруперсупер
• 05 декабря 2024
Ответ дляПампушечка
так это очевидно, что это его решение) вроде ж не сидит под балконом с серенадами))
Ну вы же не знаете что было
Пампушечка• 05 декабря 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Ну вы же не знаете что было
да какая разница) он не делает попыток помириться, - это главное.
Мой завтрак• 05 декабря 2024
Ответ дляВикупана
Нічого не робити. Наступного шукати. Мужик вас образив і не сильно планував вибачитися і вас повертати. Як жінка досвідчена скажу, що це його принципова позиція. Ви йому не треба. В мене пішло 7 років на першого чоловіка, щоб нарешті в’їхати, що якщо чоловік не сильно робить активні дії, то нічого путнього не буде. ’Приймати увагу від дівчини, підтримувати відносити’ не рівно ’ кохати, цікавитися, виступати ініціатором’. Не витрачати час. Ми навіть одружилися, але ось ця невпевненість вилізла пізніше. Нафіга воно вам треба? З ним все ясно
Можете написати детальніше свою історію?, читаю себе впізнаю в чомусь
аромат Жука• 05 декабря 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Ну вы же не знаете что было
Автор, вы специально не говорите как он вас обидел, потому что там реально ужасный поступок и мужик ваш мудло редкостное. И если вы расскажете то мы поймём это и забракуем эти отношения. А вы пришли сюда чтоб услышать другое - что ещё не всё потеряно, что можно его вернуть и как это сделать. Я права?
Топтунша• 05 декабря 2024
Ответ дляПаратруперсупер
У меня о другом тема, как перестать страдать
Качайте попу,качайте животик лучше.Мужика вы не забудете,но тело будет шикарным.
Топтунша• 05 декабря 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Да найдите вы уже другого мужчину
А зачем тратить своё время на людей? Пусть тратит на себя,любимую.
МУСЯкомарова• 05 декабря 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Больно очень на душе
Смиритесь и ищите другого, я тоже любила, но с ним было мне плохо… лучше сейчас все переосмыслить и найти другого
Мамкиня доця• 05 декабря 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Вы меня не поймёте, я не ожидала от него такого, а второе не ожидала что не извинится и тд
У меня было похоже - очень обидел, сделал больно и молча пропал. После почти 2-х лет отношений. Я долго не могла прийти в себя. Пересмотрела всё. Постаралась понять его - он очень сложный и тяжёлый человек с множеством заморочек и комплексов. Ждала извинений, но при этом понимала их не будет. Не потому что он не хочет, а потому что он не умеет просто извиняться. Ни разу не извинился ни за что. Нашла свою внутреннюю опору и просто поддерживала его - писала время от времени (он в зсу). Но я точно знала, что он любит, что для него это важно. Через 9мес отношения восстановились
Паратруперсупер
• 05 декабря 2024
Ответ дляМамкиня доця
Як чудово, і Ви дуже мудра