Вперше стикаюсь, трохи розгубилася. Зазвичай донька сама чистить зуби, а це я вранці чистила і трохи була в не собі. Коли він встиг, не зрозуміла. Постійний та ще не рівно стоїть за молочними. Молочний трошки шатається, що робити в такій ситуації, чи старе потім з часом постійний на правильну позицію? Чи треба до лікар ,до якого? Виривати чи розшатувати тей молочний, хто стикався?
Муркамурковна• 05 декабря 2024
все буде ок, в моєї так з 2 кликами було, видаляли, зараз гарні рівні постійні зуби
talvitarina• 05 декабря 2024
у моего сына почти все постоянные зубы выросли быстрее, чем выпали молочные. Как акула ходил, зубы в два ряда. Удаляли молочные, постоянные со временем сами встали на место. В итоге ровные зубы
Ответ дляdahashutka19
Звісно видаляти молочний
А якщо шатається? Нема шансу шо випаде?
Ответ дляShokolad55
А якщо шатається? Нема шансу шо випаде?
Є шанс, що сам випаде. Можете не видаляти, якщо дитина дуже боїться. Постійний стане на своє місце, язик його виштовхне. Якщо дитина контактна, то краще все ж таки видалити.
Стане постійний на своє місце чи ні, залежить від того, вистачає йому проміжку чи ні, а не від того, що він прорізався під язиком.
chudo-mama• 05 декабря 2024
Ответ дляShokolad55
А потім?
А потім до ортодонта, якщо новий зуб буде криво рости. У мого сина були ідеальні молочні зуби, а потім нові виросли в різні сторони і приходилось видаляти всі молочні, бо самі не випадали. Нічого саме на місто не стало. Ставили пластини у ортодонта для розширення, для виправлення, потім капи носив.
Ответ дляMaryna804
До лікаря. Вирвати молочнтй і, думаю, будуть рекомендувати пластину для вирівнювання зубного ряду. Принаймі так було у племінниці
Если нижние, то язык со временем сам зубы на место поставит. У нас точно так было. Ортодонт сказала ничего не делаем, смотрим, сейчас ровный нижний ряд.
Ответ дляvavl
А з верхнім як?
Ответ дляvavl
На верхние обычно ставят пластины. Но у нас с верхними все нормально было, а нижние, как у вас. Постоянный уже лезет, а молочный и не думает выпадать. Рвали молочные.
А как ребенок это пережил? Помню лечили с 3й попытки зуб под уговорами, бояласьа тут вырывать....((
Ответ дляShokolad55
Нормально, переживал конечно, но врач, который рвал, так заговорил его, что я сама не поняла, что зуб уже вырван. Сначала обезболили десну пастой, потом вкололи анастезию, потом случайный взмах руки и зуб уже на ладони врача. Причем это не частная, а областная стомат. поликлиника в Харькове.
Ну с меня, в качестве моральной компенсации , поход в магазин игрушек) Сыну было тогда 9 лет.
Второй рвали уже без страха совсем.
Ответ дляvavl
Второй рвали уже без страха совсем.
Спасибо за отзыв, нам 7
Ответ дляShokolad55
Я специально искала врача, чтоб лечить ребенку первый раз зуб в 6 лет, по знакомым. Чтоб не напугали. Нашла, как выше написала в областной, подход и отношение супер, плюс какие-то мелкие презенты за храбрость от врача. Сын второй раз бежал впереди меня к стоматологу.
Ответ дляvavl
Це потрібно до хірурга стоматолога записуватися? Вірно?