3@йk@• 05 декабря 2024

Ребёнок учится в дистанционной школе и слишком торопится выполнять

все задания, чтобы осталось побольше времени поиграть в комп.игры и просто видосы всякие посмотреть. Из-за этой спешки выполняет все тяп-ляп, не дочитывает до конца задания, не старается, не вдумывпетмя, допускает глупые ошибки, которых не допускает без спешки. Соответственно, уровень ниже реальных способностей получается. С этим можно как-то бороться, или никак?
Губи до вух• 05 декабря 2024
с этим нужно бороться всеми силами
Всіх підсаджую• 05 декабря 2024
Бороться так: садить переделывать неправильное, так и научится делать сразу без спешки нормально чтобы потом не тратить время на переделывание
автор 3@йk@ • 05 декабря 2024
Ответ дляГуби до вух
с этим нужно бороться всеми силами
Как? Когда заставляю переделать задание - псехи, истерика, крики, швыряние ручек и тетрадок.
Губи до вух• 05 декабря 2024
Ответ для3@йk@
сначала все в черновик
Кіна не буде• 05 декабря 2024
Такий недолік у рдушників. Ну що поробиш. В житті не всі добиваються всього, чого достойні.
Терпеливо вчіть трохи гальмувати.

Але маю сказати, що зроблені поспіхом завдання в рази краще за постійне відкладання на потім.
Кіна не буде• 05 декабря 2024
Ответ дляГуби до вух
сначала все в черновик
Щоб вас змушували щоразу варити чорновий борщ, а потім нормальний.
автор 3@йk@ • 05 декабря 2024
Ответ дляГуби до вух
сначала все в черновик
Нет. Только скажи слово черновик - сразу истерит. Кричит, что и без черновика прекрасно справится.
автор 3@йk@ • 05 декабря 2024
Ответ дляКіна не буде
Терпеливо вчіть трохи гальмувати.

Так, в дитини є РДУГ. Інтелект в нормі.
автор 3@йk@ • 05 декабря 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Не хочет переделывать, психует, плачет.
Кіна не буде• 05 декабря 2024
Ответ для3@йk@
Так, в дитини є РДУГ. Інтелект в нормі.
О, ну це ж знайома ситуація. :)

А який клас?
автор 3@йk@ • 05 декабря 2024
Ответ дляКіна не буде
О, ну це ж знайома ситуація. :)

А який клас?
4й. Дівчинка.
Невгамовна шахиня• 05 декабря 2024
Ответ дляКіна не буде
Якщо ьяп ляп то борщ взагалі прийдеться виливати. Які тупі порівняння
Всіх підсаджую• 05 декабря 2024
Ответ для3@йk@
Так, в дитини є РДУГ. Інтелект в нормі.
Ну вот и объяснять, что если не хочешь так постоянно, то делай в следующий раз нормально...прочитала что ещё и СДВГ, у меня тоже такой ребенок...то только сидеть с ним вам и контролировать, сразу так на самотёк не пускайте, он так не научится
Губи до вух• 05 декабря 2024
Ответ для3@йk@
Не хочет переделывать, психует, плачет.
ну это и понятно - она же играть хочет
проходили...
автор 3@йk@ • 05 декабря 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Та у меня своя работа же есть. Сколько ж можно сидеть рядом, весь 1й класс сидела....
Всіх підсаджую• 05 декабря 2024
Ну и да, сидеть может понадобиться и весь 4й класс и в 5м тоже и тд...вам надо понять для себя что у вас такой ребенок, и сидеть пока действительно оно не придет - та способность у нее к самостоятельности
Всіх підсаджую• 05 декабря 2024
Ответ для3@йk@
Увы, понимаю у меня у меня тоже есть работа...
Невгамовна шахиня• 05 декабря 2024
Ответ для3@йk@
Господи ну пошвиряє попсіхує і заспокоїться. А якщо вона психуватиме на всі прохання що їй не подобаються? На підлогу в магазині не падає не возюкається в істериці?
Кіна не буде• 05 декабря 2024
Ответ для3@йk@
4й. Дівчинка.
Ну м´яко і потрохи контролювати сам процес. Тобто це купа часу, сидіти поруч і задавати питання: а тут точно таке? А чому не таке?

Просто змушувати перероблювати не допоможе, бо буде зроблено те саме. Чорновик також недієвий, бо у дитини запас уваги мізерний, після чернетки працездатність буде вже нулі, навіть переписати в зошит без помилок не зможе.
автор 3@йk@ • 05 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ні, от на підлогу не падала ніколи. І взагалі з чужими людьми поводиться набагато стриманіше. Не всім навіть помітно, що має РДУГ, але вдома відіграється.
Кіна не буде• 05 декабря 2024
Ответ для3@йk@
Ну не всім щастить з нормотиповими дітьми, що зробиш.
Або найміть няню/педагога для домашок. Я репетитор у мене кілька дітей з рдуг. Іноді лише моя присутність допомагає їм концентруватися, це часта ситуація: дитина розумна, все знає, але коли нема зовнішнього гальма, то пише перше, що спадає на думку.
Невгамовна шахиня• 05 декабря 2024
Ответ для3@йk@
Стриманіше бо не дура, розуміє що крім мами ніхто її псіхи не буде терпіть, а на маму можна всіх собак спустить. Менше заглядайте в рот.
Кіна не буде• 05 декабря 2024
До речі, якщо є можливість перевести на офлайн, це було б добре.
автор 3@йk@ • 05 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Взагалі не заглядаємо. Я можу прикрикнути, тато взагалі суворіший - за неслухняність може і по попі отримати (ну, це коли меншою була). Взагалі виховували завжди без сюсюкань і одразу як дорослу, через це, мабуть, на людях, із друзями поводиться нормально. Але вдома ну ніяк не може себе контролювати.
автор 3@йk@ • 05 декабря 2024
Ответ дляКіна не буде
Вона повністю на дистанційному. Приватна школа. Перевела, бо в звичайній школі взагалі караул був - стільки дітей, вона постійно відволікалась на щось.
В рот не ложи• 05 декабря 2024
Ответ для3@йk@
4й. Дівчинка.
РДУГ у дівчинки?
автор 3@йk@ • 05 декабря 2024
Ответ дляВ рот не ложи
РДУГ у дівчинки?
Так. Чому ні? :)
В рот не ложи• 05 декабря 2024
Ответ для3@йk@
Так. Чому ні? :)
Тому, що це рідкість.
Чи Ви самі поставили діагноз?
автор 3@йk@ • 05 декабря 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Тому, що це рідкість.
Чи Ви самі поставили діагноз?
Невролог поставив гіпердинамічной синдром, але з увагою теж проблеми (я це бачу, бо сама педагог, та й психологію вікову вивчала). Це в неї від її тата, там класичний РДУГ, хоча він і дорослий, частково зкомпенсований.
В рот не ложи• 05 декабря 2024
Ответ для3@йk@
Ясно. Я працюю в психіатрії, то дівчатка зазвичай не доходять аж до психіатра, в основному, приводять хлопців