Кудесница_с_пургеном• 05 декабря 2024

Онлайн навчання особливої дитини

Добрий день підкажіть будь ласка як діяти в цій ситуації:Дитина майже 10 років навчається у другому класі так устно ще щось знає з пісьмом дуже погано,зараз наша спецшкола на онлайні ремонт укриття і ось проблема в тому що він не може сидіти онлайн гаджет сприймає як іграшку,камеру вимикає і грається або їсть і т д.урок триває біля 45 хвилин,розумію і вчителя що він повинен бути присутнім на уроках,але в нас зразу агресія,само агресія,протестні реакції ,б´є гаджети,ми на респерідоні даємо 1 мг,то може і спати від препаратів особливо коли погана погода то він метеозалежний так як кісти в голові і часті головні болі,а так діагноз аутизм і СДВГ тому постійні сварки з вчителем за онлайн уроки поки було оффлайн навчання то дитина школу відвідувала.Дякую за розуміння та поради .
Мандолина Бу• 05 декабря 2024
А який висновок ірц? Яка група підтримки?
Перша леді колгоспу• 05 декабря 2024
Що ж можна порадити, якщо і не всі нормотипові діти в цьому віці здатні навчатися онлайн...
Перша леді колгоспу• 05 декабря 2024
Ответ дляМандолина Бу
Спецшкола
автор Кудесница_с_пургеном • 05 декабря 2024
Ответ дляМандолина Бу
Був третій у школі була комісія,то висновок не бачила
Перша леді колгоспу• 05 декабря 2024
Автор, у мене нема особливої дитини, але я вважаю, що для таких дітей онлайн навчання просто неможливе.
Сил вам і терпіння.
Ответ дляПерша леді колгоспу
Спецшкола
Так для дітей з аутизмом та розумовою відсталостью
Мандолина Бу• 05 декабря 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
За вашим описом швидше четверта має бути. Але, однаково, має бути тьютор. Хай до нього і ставлять питання.
Ответ дляМандолина Бу
В них немає асистента так як спецшкола не інклюзія у класі 10 дітей
Кросівки оригінал• 05 декабря 2024
Так посидьте з ним, ввімкніть камеру, звук, хай та тупа вчителька послухає і одночасно якісно проводить заняття
Працює з важкими дітьми і просто тупі претензії
Не рахую, а вважаю• 05 декабря 2024
Вариант переезда никак не рассматриваете? Туда где сможет в школу ходить, а не эта онлайн симуляция образования?
Мандолина Бу• 05 декабря 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ну то ваше питання - сварки з вчителем, правильно? От і скажіть, що в умовах відсутності асистента на он-лайні ви не в змозі задовільнити високі вимоги вчителя. Хай призначать асистента і тоді, можливо, буде все тіп-топ. Бо вас особисто не атестували на тьютора, і в штат не брали, щоб вимагати чогось.
Добро с Кулаками• 05 декабря 2024
Автор объясните учителю все как тут описали она поймет, а вообще вам бы в Германию там таких детей вытягивают
Ответ дляДобро с Кулаками
Казали,але вона каже що він маніпулює і аутизмом у нього не пахне а діагноз розумова відсталість
So_so• 05 декабря 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Давно ребенок проходил тест Векслера в ирц?
Шкварочка• 05 декабря 2024
Ответ дляМандолина Бу
Спецшкола. Класс не инклюзивный. Какой асистент? Не положено
Мандолина Бу• 05 декабря 2024
Ответ дляШкварочка
Так і онлайн спецшколі нє положено.
Шкварочка• 05 декабря 2024
Ответ дляМандолина Бу
Так і онлайн спецшколі нє положено.
Всем положено онлайн. Там нет ограничений
Ответ дляSo_so
У школі у серпні була комісія перед зарахуванням,а так у нас висновок з 22 року ще дійсний там третій рівень,на ПНД у нас середній рівень аутизму 11 балів з 20, рівень айкью 67 балів в січні цього року дали інвалідність до 18 років та підгрупу А на два роки по аутизму,до цього була група по органічним порушенням на два роки.
So_so• 05 декабря 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
А Вы не из Киева?
Ответ дляSo_so
А Вы не из Киева?
Ні Кривий Ріг