Мира всем• Изменено 13 декабря 2024
Ракети, обстріли, немає світла, а дитина вже в школі повинна бути через пару?
Чи це нормально? Тільки відбій був, а вчителька вимагає вже дитині бути на уроці. Я кажу, що не встигає, ще й світла нема, спускатися високо, буде через урок, а вона почала казати, що у неї ще гірше і вона вже в школі, і у родичів її старих ще гірше і вищий поверх, а вони скачуть швидко по сходах. Це адекватна людина? Всі як роботи? Яка у вас ситуація?

Доктор Хаос• 13 декабря 2024
У нас дистанционное обучение сегодня,потому что отбой был после 8.30
В школе есть алгоритм как дети учатся ,если утром тревога

Доктор Хаос• 13 декабря 2024
А учитель у вас неадекватный
Вообще ребенок может только с укрытия придти домой ,ему нужно время ,чтоб собраться в школу
Я б оставила ребенка дома

Ловлю капці• 13 декабря 2024
Хай союз вимагає, а ви робіть так я ви вважаєте за потрібне. Так і скажіть їй
Шиворот Навыворот• 13 декабря 2024
На роботу теж так люди ходять.
Але ще й в транспорт треба якось влізти силою.
Ну всім важко зараз, таке життя.
Не створюйте дискусій з вчителем, кажіть будете через урок і все. Вам треба більше часу ніж іншим дітям. Нічого страшного в цьому нема
Ну всім важко зараз, таке життя.

Доктор Хаос• 13 декабря 2024
Ответ дляКрасота неземная
Щось ви прибріхуєте
А я верю
У нас тоже было как то ,только отбой и учитель пишет ,чтоб срочно зашли в классрум писать тест .
Мира всем
• 13 декабря 2024
Ответ дляТелефон Рубика
В нас оголосили дистанційку на сьогодні з третього уроку
Адекватні люди

Доктор Хаос• 13 декабря 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
А что с дитиной станется, если она спустится не на лифте?
Наверное нужно времени больше для этого ,особенно если живут на этаже 20
Мира всем
• 13 декабря 2024
Ответ дляДоктор Хаос
У нас наче є алгоритм, але кожен раз шопопало
Мира всем
• 13 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Напишите заяву про відсутність за сімейними обставинами.
Це зрозуміло, просто ці коментарі. Потім і дитині мізки виносить
Красота неземная• 13 декабря 2024
Ответ дляДоктор Хаос
А я верю
А авторка замість дитину збирати-бігом сюди жалітися. Ну, вірте далі

Даха-сваха• 13 декабря 2024
У нас дистанционка, но на вашем месте, после таких притензий, вообще оставила б дома ребёнка.

Доктор Хаос• 13 декабря 2024
Ответ дляКрасота неземная
А как ребенка собирать ? Кормить с ложки? Или одевать ?
Мира всем
• 13 декабря 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
На роботу теж так люди ходять.
Ну всім важко зараз, таке життя.
Я так і сказала, нормально пояснила, сама заздалегідь набрала її
Мира всем
• 13 декабря 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Не станеться, а довго. Фізично не встигне за секунду добігти на урок
Мира всем
• 13 декабря 2024
Ответ дляКрасота неземная
Дитина сама зібрана

Шиворот Навыворот• 13 декабря 2024
Ответ дляМира всем
Ну то й не парьтесь)
Вона вам свій негатив просто вилила і пожалілась на життя
Мира всем
• 13 декабря 2024
Ответ для12 галюцинаций
Боже шо ви так переймаєтесь за ту школу
Бо дитина переймається, а мене вже тупість добиває
Неначасі• 13 декабря 2024
В моєї куми в школі після тривоги треба приходить через годину.
В нас хто коли дійде, йти 7-10хв моїм дітям А є діти які живуть далі хто коли приходить, ніяких претензій. Зазвичай дивляться діти на час, посеред уроку йти немає сенсу, йдуть по розкладу на наступний.

Мира всем
• 13 декабря 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Напевно) моя сама вже все давно робить
Этожзвяздаяегообожаю• 13 декабря 2024
Только Вы принимаете решение-о безопасности посещения школы Вашего ребенка. Пусть ставит прогул, эта учительница. Здоровье и жизнь дороже хотелок.
Мы на дистанционке, мелкий вообще без садика. Тревоги постоянные у нас в области.
Синиця у спідниці• 13 декабря 2024
Забейте на училку. Это ответственность родителей - вести сегодня ребенка или нет. Я б вообще дома оставила.