Не цілуюсь з бодуна• 05 декабря 2024

Хто там ще відчув? Обіцяють, що відчуємо уже точно...

Небоброїдка• 05 декабря 2024
Ответ дляЯ натуралка
О , то ви у віці, але прийшов тільки вік а мудрість - ні
наслідки недоїдання((((
ШанельКуКу• 05 декабря 2024
Ну, так всі ж від тисячі відмовилися, петицію підписували, значить фінансова спроможність у населення є, нате підвищення цін на основні продукти
Небоброїдка• 05 декабря 2024
Ответ дляЯ натуралка
А всі відношення зарплат - цін теж краще в Україні ?
а про це глашатаї секти ’в Україні дешевше’ воліють потужно мовчати
Небоброїдка• 05 декабря 2024
Ответ дляliss
Вы наверное не знаете где пить чай во Франции )Возле эйфелевой башни в кафешке круассан пани чокола -1,5 евро обалденно вкуснючий и большой.
це так, як одна тут вила, що дешевше 10 зл не знайшла пляшку води 0,5 л...в Жабці)))))
Небоброїдка• 05 декабря 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
В результаті круговорот грошей сповільнюється, доходи у всіх менше, деякі бізнеси закриваються, економіка тухне, податків бюджет отримав ще менше, ніж раніше.
Ай молодці, такі гарні закони прийняли, які дали абсолютно протилежний бажаному результат!
так може це і була якраз ціль?
liss• 05 декабря 2024
Ответ дляНебоброїдка
Не знаю их жабу 😹.. бедронку знаю , что наше атб ))
Меня много• 05 декабря 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Я на продукти на одну себе витрачаю 5-6тис на місяць. Не економлю від слова зовсім. Якби економила, було б менше. Це начебто небагато. Не знаю,що і скільки люди їдять,щоб витрачати більше на 1 людину...
Якщо не їсти м´ясо, рибу, то звісно 6000 вистачить на кашу з чаєм.
Небоброїдка• 05 декабря 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Тримайте. )) Тільки по середнім.
ой, як неВдобно вийшло)))))
Меня много• 05 декабря 2024
Ответ дляШанельКуКу
Від тисячі відмовилися ті,хто не бажає давати згоду на розкриття банківської таємниці на 20 років наперед та по рахунках ,відкритих у майбутньому....
Небоброїдка• 05 декабря 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Ну це зрозуміло. Просто тут же говорять про те,що з голоду помруть тепер. Але без кафе ще ніхто з голоду не помер))
Згадую слова однокурсниці,яка колись казала,що краще буде сидіти на голій гречці ,але купить собі нову шмотку. Ото так і більшість наших людей - манікюри, вії, непотрібні лахи, а потім грошей нема,бо то продукти харчування дорогі.
і то правда, туалетним папером, а не листочком з дерева, підтиратись хочуть, в туфлях, а не дерев’яних довбанцях, ходити, на кафе сміють заглядатись.... зажрались... нічого зелені вилікують швидко
Небоброїдка• 05 декабря 2024
Ответ дляГомосноб
Ну і ? Як можна порівнювати ціни у нас і в інших країнах, якщо доходи катастрофічно різні?
так Ви це кажіть тим, хто тут тиче першу картинку і доказує, що ’в Україні все дешевше’, а не своєму опоненту, котрий доказує якраз протилежне
Меня много• 05 декабря 2024
Нехай потім не дивуються, що люди їдуть. Їм мало 9 млн українців, що опинилися за межею бідності. Хочуть зробити усіх, хто залишився злиднями, щоб за шматок хліба працювали і за подачку в 1000 раз на рік мовчки спостерігали як чиновники розкрадають країну....
ЭкстрасенсиХаЯ• 05 декабря 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Вы наверно застряли где-то в 2013)
Тётя Хрюша• 05 декабря 2024
Ответ дляЗабагаловка
и лишний вес у каждого первого
может хватит жрать
И будет только расти. На дешевых кашах
ЭкстрасенсиХаЯ• 05 декабря 2024
Ответ дляМеня много
Ну как, сейчас вроде создается министерство по возвращению беженцев
Протру пилюку• 05 декабря 2024
Ответ дляШанельКуКу
Многие отказались, потому что не хотят давать доступ ко всем своим счетам на 20 лет
Небоброїдка• 05 декабря 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Я все время удивляюсь этим лекарствам. Бесплатно они лишь по рецепту, а если самому покупать то это такой ограниченный список и я бы не сказала что прям дёшево. Что она вам высылает из лекарств?
В арабском магазине и я мясо покупаю. Это мега выгодно если от 5кг брать. И там есть телятина которая стоит бешеных денег в магазине обычном. Свинины, правда, нет, но за ней еду в марше обычное. Порошок какой вам нравится? Я спрашиваю, так как буду посылку слать подруге, может какой-то порошок ей куплю. У нас получают 7-10 евро 1.5л. Не думаю, что в Украине дороже и плохой?
даруйте, що втручаюсь, але особливо прально-мийне коли купуєте на передачу, то враховуйте обов’язково якого типу вода. Бо один і той порошок може бути в жорсткій воді ідеальним, а в м’якій - г**, або навпаки
Альфасамка• 05 декабря 2024
Ответ дляАБВГДейка
Вы явно не знаете сколько стоят дети...прокладки таки дешевле
треба виношувати іншим, десь платять 20000 доларів за рік
IrinnkA• 05 декабря 2024
Ответ дляНебоброїдка
А де треба це перевірити? На упаковці написано? В Києві, як я розумію, дуже жорстка вода. То треба дивитися...
Небоброїдка• 05 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
так і до швейцарських дійдемо)
мене взагалі насмішила ота табличка з графою ’Європа’... це як середня т-ра хворих в лікарні
Небоброїдка• 05 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
доїдаю рештки гречки рису і макаронів. Перейду на 2 разове харчування, чим менше тим здоровіша буду
правильно, дідова кобила, якби ще 2 тижні не їла, то взагалі б була ідеальна.... але здохла
Да будет так• 05 декабря 2024
Ответ дляБорщик
Більшість продуктів в Україні дешевше, не вигадуйте.
https://finance.novyny.live/skilki-koshtuiut-produ...
Скільки коштують продукти у Польщі та в Україні — порівняння
Novyny live/
Фляшка на трьох• 05 декабря 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Вы наверно застряли где-то в 2013)
У 2013 я витрачала на їжу до 1500грн із зп 3200-3800грн. Повторюся,це тільки їжа, без витрат на одяг,побутову хімію та інше.
Небоброїдка• 05 декабря 2024
Ответ дляКриниця щастя
ловіть лайфак з 90... жирного м’яса- 1ч. ,4-5 частини яблук кусочками . посолить поперчить, перетушити. Дає ситість, а ще чудово йде з гарніром. (схоже,прийдеться згадувати все давно забуте.)
а якби ще туди травички, листочків, соломки.... і гарніру не треба б було
Фіфачка• 05 декабря 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Семена никто не покупает, как и удобрения
Ну вообще-то семена можно собирать из того что уже выросло, а удобрения свои могут буть- навоз перепревший и всякие листья и ТД.
Небоброїдка• 05 декабря 2024
Ответ дляliss
то свого роду міні-бедронка)))) але й там то ще треба треба потрудитись, а можна і не знайти такої ціни, хіба якась спецлінія з-під льодовика)))
Вільний митець• 05 декабря 2024
Ответ дляМеня много
Вы верите в то, что только открытие этой карты даст им згоду? Рилли😁?
Я натуралка• 05 декабря 2024
Ответ дляКукусики
Удалено администрацией...
Я натуралка• 05 декабря 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Скумбрия надо... по 8грн. Вкусно и полезно
Ну і шашлик буде
Меня много• 05 декабря 2024
Ответ дляВільний митець
Да. Так как уже есть прецедент, когда пенсионеры переселенцы лишились выплат ВПО после открытия в привате карты национальный кешбек. До этого про их депозит никто не знал и они получали выплаты.
И у кого есть критическое мышление задаст вопрос ’зачем нужно согласие на раскрытие банковской тайны на 20 лет вперёд и по всем будущим счетам, если тысяча это единоразовая выплата’. Ответ тут может быть один -тотальный контроль над движением средств со стороны чиновников-казнокрадов.