Показушница• Изменено 05 декабря 2024
Чоловік мене постійно напрягає
Спочатку чоловік переїхав на роботу в інше місто, я з часом переїхала до нього. Зараз він на курсах в іншому місті, і хоче, щоб я до нього приїхала з котом на тиждень, а я не можу на тиждень, максимум на 2-3 дні бо в мене робота. Тепер він образився, що я не хочу його бачити. Він правий?
Гладиолус• 05 декабря 2024
чмо в жопу зацелованное.
сам дрлжен бросить все и прискакать к вам с цветами, шампанским и вискасом